"M jak miłość" kontra "Na dobre i na złe"

Polska 2007

Turniej pomiędzy dwiema drużynami, z których każda składa się z trojga aktorów reprezentujących seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Uczestnicy zabawy rywalizują w kilku konkurencjach.

 • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Teleturniej
 • Prowadzący: Stefan Friedmann

"M jak miłość" kontra "Na dobre i na złe" w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Stefan Friedmann

Opis programu

ZwińRozwiń

Turniej pomiędzy dwiema drużynami, z których każda składa się z trojga aktorów reprezentujących seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Uczestnicy zabawy rywalizują w kilku konkurencjach - odgadują dalszy ciąg sceny z serialu przeciwników, wykonują zadania sprawnościowe, muszą odgadnąć tytuły polskich seriali przekazywane za pomocą gestów przez jednego z członków drużyny.

Jest to turniej pomiędzy dwiema serialowymu drużynami. Każda z drużyn składa się z trojga aktorów reprezentujących popularne seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Aktorzy rywalizują między sobą w kilku konkurencjach, np. odgadują ciąg dalszy sceny z serialu przeciwników, wykonują zadania sprawnościowe, a także muszą odgadnąć tytuły polskich seriali, które są pokazywane na migi przez jednego z członków drużyny. Zawodnik nie może używać żadnych słów. W drużynie "M jak miłość" zobaczymy: Katarzynę Cichopek, Przemysława Cypryańskiego i Mariusza Zalejskiego, a w drużynie "Na dobre i na złe" wystąpią: Olga Bończyk, Dariusz Jakubowski i Piotr Garlicki. Drużynom kibicuje publiczność zgromadzona w studiu i wierni widzowie. Istotą programu, który prowadzi Stefan Friedmann, jest dobra zabawa z ulubionymi serialowymi aktorami, którzy mają okazję zaprezentować się w innych, bardziej prywatnych rolach.

Komentarze

Skomentuj
 • Natalia (gość)

  Głosowałam na pana michala żebrowskiego lubie ten film dziękuję. Za serial na dobre i na złe

  01.02.2017 17:24
 • Natalia (gość)

  Fajny serial na dobre i na złe pozdrawiam

  01.02.2017 17:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×