Miasto kobiet

Miasto kobiet, Polska 2022

Nowa odsłona znanego programu, w którym poruszono ważne dla kobiet tematy. Prowadzące spotykają się, by przy kawie porozmawiać o tym, co je ostatnio zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało.

  • Gatunek: Talk show
  • Prowadzący: Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska, Olga Legosz

Miasto kobiet w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Marzena Rogalska
  • Aleksandra Kwaśniewska
  • Olga Legosz

Opis programu

ZwińRozwiń

Nowa odsłona znanego programu, w którym poruszono wiele ważnych dla kobiet tematów. Prowadzące z różnym bagażem doświadczeń spotykają się, by przy kawie porozmawiać o tym, co je ostatnio zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Próbują odkryć, jakie są współczesne Polki, co je cieszy, a czego się obawiają. W programie pojawią się eksperci, gwiazdy oraz wyjątkowe osoby, które są aktywne w mediach społecznościowych.

"Miasto Kobiet" wraca na antenę TVN Style! Jedną z prowadzących - Marzena Rogalska! Przez blisko 11 lat, uwielbiany przez widzki format, poruszył wiele ważnych tematów i rozpoczął szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. Teraz zobaczymy go w nowej odsłonie! Poznamy inspirujący gości, również tych z pierwszych stron gazet, Internetu i portali społecznościowych oraz przysłuchamy się rozmowom, które będą żyć własnym życiem jeszcze długo po zakończeniu emisji odcinka… To program, w którym w końcu wyraźnie wybrzmi głos kobiet! Do ciekawych dyskusji zaprosi jedna z prowadzących - Marzena Rogalska! Marzena Rogalska, znakomita dziennikarka telewizyjna i radiowa, była pierwszą gospodynią "Miasta Kobiet"! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Przed nią żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu! "Miasto Kobiet" w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych. Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych, zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu "Miasto kobiet"!

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Drażni mnie ta Ane Piżl.

    17.01.2023 20:48
  • jewka (gość)

    Co to za tematy,czy można nam siwieć? Trzeba farbować włosy.Bzdura,kto ci każe czy zebrania. Jeszcze powiedzcie że to wina pisu albo Tuska. ...

    27.11.2022 23:02
  • jewka (gość)

    4 letnia dziewczynka chce być chłopcem....no nie mogę tego słuchać!!!!Ja będąc już dorosłą kobietą chciałam być przez 1 dzień facetem....co to znaczy?

    15.11.2022 21:05
  • jurak (gość)

    "...moje ciało jest częścią mnie.."a druga część. ..???

    11.11.2022 12:42
  • jurek (gość)

    Kto to jest na zdjęciu?Mężczyzna,kobieta...???

    20.10.2022 18:20
  • Ja (gość)

    Znowu powtórka, ile można.

    11.09.2022 21:34
  • Ja (gość)

    Ile razy można oglądać te powtórki? to takie nudne. Mało tematów? Program był fajny w poprzednich edycjach, najlepszy z Panią Wellman.

    30.05.2022 18:38
  • Oglądajaca (gość)

    Ekstra wywiad dot. m.in. rozdzielności majątkowej! Z niecierpliwością czekam na książka pełną porad prawnych dla kobiety pracującej w domu <3

    23.01.2022 13:33
  • Brrr (gość)

    Kto ubiera tą jedną, masakra i jeszcze te okulary. Teraz ją widzę, koszmar.

    14.11.2021 23:05
  • gość (gość)

    Porusza mnie fakt , że to nudny program ❗

    03.10.2021 09:33

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: - Głosów: 0

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×