Moje niezwykłe B&B

My Unique B&B, Wielka Brytania 2022

Nowa seria, w której widzowie będą mogli poznać pomysłowych Brytyjczyków, którzy z pomocą Simona Parfetta i jego ekipy spełniają marzenie o nietuzinkowym B&B.

  • Czas trwania: 43 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Reżyseria: Jack Stoneman
  • Prowadzący: Simon Parfett

Moje niezwykłe B&B w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Peter Veit jako Kommentar
  • Stefan Lehnen jako Simon Parfitt
  • Gudrun Skupin jako Carol
  • Jochen Paletschek jako Toby
  • Sara Sukarie jako Lilly
  • Andreas Borcherding jako David
  • Dorothea Anzinger jako Kerie
  • Felix Auer jako Ian Tsang

Więcej »

Prowadzący

  • Simon Parfett

Twórcy

  • Jack Stoneman Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Nowa seria ukazująca, jak spełniać własne marzenia. Bohaterami programu są Brytyjczycy, którzy postanowili prowadzić własne B&B. To ma być ich nowy sposób na życie lub źródło dodatkowych dochodów. Chcą stworzyć oryginalne miejsca dla gości w budynkach gospodarczych, na łodziach, w jurtach i kamperach. Przed nimi mnóstwo pracy, w której pomoże im mistrz stolarski, Simon Parfett.

Jak przy odrobinie kreatywności i niewielkim budżecie zmienić zwykłe miejsca w wakacyjne perełki? Co zrobić, by przeciętne obiekty stały się piękne i unikatowe? "Pensjonaty z pomysłem" to cykl, w którym widzowie poznają nietypowe patenty na zagospodarowanie przestrzeni. Eksperci przeprowadzą remont i pokażą, jak w prosty sposób upiększyć teren. Podpowiedzą, co zrobić, by wczasowicze chętnie korzystali z danej oferty i jak odnieść sukces w turystycznym biznesie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: - Głosów: 0

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×