Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej

Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej, Polska

Transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej położonej w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Kościół jest elementem składowym kompleksu Centrum Opatrzności Bożej.

• Gatunek: Transmisja

Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
  • Małgosia (gość)

KS.PIOTR jest w celebrowaniu mszy bardzo dobry, mnie się podoba

12.03.2023 09:57
  • Ryszard (gość)

Uczestniczymy z żoną w mszy transmitowanej o godz 9,00 w każdą niedzielę od czasów pandemii covid. Ten kościół nas trzyma ale mamy uwagi: - nie transmitować zachowań wiernych - coś zrobić z organistą, który większość spiewów liturgicznych lub religijnych pieśni wykonuje na swojską nutę. To nie jest koncert pana organisty lecz jego rola jako moderatora śpiewu wiernych w kosciele - dodatkowa modlitwa celebransa mszy świetej w momencie komunii świętej jest niezgodna z zasadą liturgii. Celebrans się modli a w tym czasie na stole ofiarnym odbywa się proces pobierania kielichów przez innych kapłanów udajacych się z komunią do wiernych. To haos w miejscu najmniej stosownym

31.12.2022 16:59
  • Bożena (gość)

Bóg zapłać za słowo Boże i modlitwę która łapie za serce. Wspaniały proboszcz i pięknie głoszone kazania KS.Piotra słucham z zapartym tchem

14.03.2022 20:12
  • [email protected] (gość)

Panie gościu! W TVN nie ma i nie było mszy św. więc po co te aluzje?

08.01.2022 22:12
  • Anna (gość)

Bóg zapłać za tak pięknie prowadzone msze i kazania.

07.11.2021 07:21
  • Danuta (gość)

Świetne kazania KS. Piotra. Poparte przykładami i przełożone na czasy dzisiejsze. Pouczające , zrozumiałe aż chce się słuchać. Dziękuję.

01.11.2021 12:13
  • Nela (gość)

Od ponad roku uczestniczę w Mszy Św.ze Świątyni O.B. transmitowanej co niedzielę i jestem wdzięczna, że mogę w niej uczestniczyć. Ze skupieniem słucha się kazań, które są merytoryczne bez żadnej polityki, Ksiądz proboszcz Tadeusz oraz ks. Piotr to wspaniali księża. Słowo Boże jest wyjaśniane i tłumaczone co jest bardzo ważne bo wiele rzeczy jest niezrozumiałe dla zwykłego uczestnika mszy, a wtedy trudno utrzymać skupienie. Za każdym razem rozdziela się przyjmowanie komunii na rękę i do ust. U nas tego nie ma nad czym bardzo ubolewam bo wyklucza mnie to z przyjmowania komunii. Po zwróceniu uwagi dostałam odpowiedź, że Panem Jezusem nie można się zarazić. Też tak uważam, ale wirusem można się zarazić. Ukończyłam studia biologiczne i podstawową wiedzę na ten temat mam, a księża jako ludzie wykształceni też powinni dbać o życie człowieka, które dał Pan Bóg. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję, czekam na następne mszę. Może i u nas coś się kiedyś zmieni.

11.07.2021 21:18
  • Barbara (gość)

Uważam, że Stanisław ma rację. Zgadzam się z nim i popieram. Tylko, czy to dojdzie do Księdza Proboszcza.

01.01.2021 18:15
  • Stanisław (gość)

Wspaniały Ksiądz Proboszcz. Proszę , aby zwrócił uwagę na osoby biorące Pana Jezusa na rękę. Myślę, że dobrze by było za każdym razem przypominać o tym. Nie dopuszczalne jest dawanie Jezusa kiedy jeszcze maseczka na twarzy, osoby odchodzą i biorą w niedbały sposób do ust. Ważniejsza jest maseczka jak Jezus. Podchodząc do Kapłana trzeba zdjąć maseczkę, przygotować dłonie - lewa na prawej i w obecności kapłana nie odchodząc przyjąć Pana Jezusa. Nie może być wyciągnięta jedna ręka, nie może być nałożona maseczka na usta. I nie można odchodzić i w drodze przyjmować Hostię. Bardzo proszę, aby na to zwracali uwagę Kapłani, a przede wszystkim Proboszcz o tym informował przed każdą Komunią.

28.12.2020 18:04
  • Zofia Katoliczka (gość)

Dziękuję za możliwość obejrzenia bezpośredniej transmisji Mszy św. Mam gorącą prośbę do panów operatorów nie pokazujcie w czasie modlitwy osób będących w kościele. Bo to aż głupio mówić Wierzę w Boga, czy Ojcze nasz patrząc na ludzi jak się modlą. Proszę o jedną kamerę skierowana na Ołtarz. My chcemy uczestniczyć w Mszy św. I Jak jest podniesienie to proszę pokazywać Hostie, a nie panią zerkającą na zegarek.

28.12.2020 17:57
  • jan (gość)

Proboszcz odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie- takich więcej nam wierzącym trzeba

27.12.2020 20:14
  • Irek (gość)

Czemu innych kapłanów się nie dopuszcza do odprawiania mszy św??? Są młodsi, prawią lepsze kazania Prosimy o zmianę

23.12.2020 20:57
  • Janka (gość)

Czy tam jest tylko jeden ksiądz? To już nudne co niedzielę go oglądać

23.12.2020 20:54
  • Katolik (gość)

Dziękuję za transmisję Mszy św. Proszę tylko nie pokazywać wiernych a tylko ołtarz i osoby czytające.

19.12.2020 17:56
  • Konicek (gość)

Dziękuję Polsatowi za transmisję mszy świętej.

25.10.2020 08:18
  • Piotr (gość)

Ściema czarnej mafi

18.10.2020 09:24
  • Niedziela na m (gość)

Dziękuję za wprowadzenie mszy św. Telewizję Polsat oglądam od lat .Jest obiektywna ..miarodajne. Nie taka jak inne szczególnie TVN .

26.09.2020 19:17

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.