Na ratunek Chicago

Windy City Rehab, USA 2023

Alison Victoria i Donovan Eckhardt przywracają godność starym, zapomnianym budynkom w Chicago. Nigdy nie wiadomo, jakie wyzwania kryją się pod dziesięcioleciami malowania i gipsu.

 • Czas trwania: 43 minut, Gatunek: Reality show

Na ratunek Chicago w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Projektantka wnętrz, Alison Victoria, łączy ekskluzywny design z pasją do rodzinnego miasta, kupując i odnawiając stare domy w Chicago. Alison i jej partner, Donovan Eckhardt, przywracają godność starym, zapomnianym budynkom dodając więcej powierzchni, stylu i nowoczesnych akcentów. Każdy dom ma przeszłość i nigdy nie wiadomo, jakie wyzwania kryją się pod dziesięcioleciami malowania i gipsu.

Projektantka wnętrz, Alison Victoria, łączy ekskluzywny design z pasją do rodzinnego miasta, kupując i odnawiając stare domy w Chicago. Dla tych zaniedbanych domów w historycznych dzielnicach, ona i jej partner, Donovan Eckhardt, przywracają godność starym, zapomnianym budynkom dodając więcej powierzchni, stylu i nowoczesnych akcentów. Każdy dom ma przeszłość i nigdy nie wiadomo, jakie wyzwania kryją się pod dziesięcioleciami malowania i gipsu.

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  To są stare odcinki jeszcze z Donovanem :-( Ostatecznie mogą być również powtórki, ale oczekujemy nowych odcinków !! Np gdy wspólnikiem jest już jej brat. Bardzo ciekawy program , a sama Alison to mądra wiedząca czego chce kobieta. Jej projekty są bardzo ciekawe. Ze starych domów wyczarowuje perełki.

  10.04.2023 13:59

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×