Nasz nowy dom

Nasz Nowy Dom, Polska 2022

Ekipa Katarzyny Dowbor jedzie do Wożuczyna, wsi położonej nieopodal Tomaszowa Lubelskiego. W połowie bliźniaka mieszka Łukasz, który samotnie wychowuje czwórkę dzieci.

• Czas trwania: 43 minut, Gatunek: Reality show
  • Reżyseria: Joanna Legan
  • Prowadzący: Katarzyna Dowbor

Nasz nowy dom w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

• Katarzyna Dowbor

Twórcy

• Joanna Legan Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach, zagrażających zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło remont własnych czterech kątów. W najtrudniejszych chwilach do akcji wkracza ekipa programu. Architekt i kierownik budowy wspólnie z ekipą remontową podejmują się nadzwyczajnego zadania. W 5 dni wyremontują dom.

W najnowszym 4. sezonie, ekipa programu znów wyruszy w Polskę, by spieszyć z pomocą najbardziej potrzebującym. W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą m. in. Ludwików, Boże, Dąbrówkę i Legionowo. „Nasz nowy dom” niezmiennie będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, która nie raz udowodniła, że nie ma dla niej zadań niewykonalnych, pomoże jej doskonale zorganizowana architekt z wizją Martyna Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek, bez których remont w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia.

Wożuczyn to niezwykle malowniczo położona wieś nieopodal Tomaszowa Lubelskiego. Na skarpie nad stawem, w połowie bliźniaczego budynku, mieszka wyjątkowa rodzina. Pan Łukasz jest samotnym ojcem czwórki dzieci: 13-letniego Dawida, 11-letniej Wiktorii, 8-letniego Bartka i 7-letniej Asi. Mama dzieci zmarła w domu, na ich oczach. Chorowała na gruźlicę, doszło do krwotoku, niestety karetka przyjechała za późno. Pan Łukasz jest wzorowym ojcem, cieszy się ogromnym szacunkiem lokalnej społeczności. Sąsiedzi ze wzruszeniem opowiadają o tym, jak wychowuje dzieci, pracuje, stara się naprawiać dom. A pracy w starym budynku jest sporo. Rodzina ma do dyspozycji dwa maleńkie, zawilgocone pokoje, ogrzewane kopcącym piecem. W kuchni stoi wanna a toalety nie ma. Nikt nie ma miejsca do nauki ani wypoczynku. Z wyzwaniem, jakim jest zaprojektowanie nowego domu, po raz pierwszy w programie zmierzy się architektka Marta Kołdej. Pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor remont zrealizuje ekipa Wieśka Nowobilskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Kaśka (gość)

Jedyny program tego typu, który oglądam. Super. Może rzeczywiście niektórzy nie powinni się znaleźć w tym programie, ale nie nam o tym decydować. Pozdrawiam absolutnie całą ekipę. Szczególnie Wiesia i Maćka

28.06.2022 09:04
  • ORMO (gość)

Best comment na tym POjebanym forum ., its. MO ( we wcześniejszych.)..!!!! Brawo !..popieram i tyle w temacie!

12.05.2022 15:44
  • Przybysz krystyna (gość)

Mam pytanie czy jeśli jestem sama I potrzebuje pomocy bo mam stary dom I nie mam za co go dokończyć bo byly mąż przez 40 lat bil mnie I zdradzal a dzieci 3 ma swoje dzieci i ciężko maja q ja przebywam u znajomego a córka mi dogląda bo ja nie mam z co utrzymać stary dom się rozypuje

26.04.2022 20:37
  • Piątek (gość)

Potęguje remont domu bluku mieszkam nietac mi do renty miczrcza żeby robić remont potęguje was

25.04.2022 22:23
  • Miriam (gość)

Pol Pot twój wpis jest karygodny,zapewne uważasz się za chrześcijanina,widać po twoim wulgarnym wpisie kogo reprezentujesz- diabła.

21.04.2022 19:45
  • Pol Pot (gość)

Program dle debili ..robiony przez debili za piiiniądze złodziei! Rudą resortową kurewkę i żydówkę tylko motyką w tępy czerep i do dołu z wapnem!

18.04.2022 17:07
  • J.B. (gość)

Super program i super prowadząca. Ekipy remontujące domy są niesamowite i niech Szelągowska się chowa wraz z TVMN-em Tam remontuje się domy bogaczy tutaj w Polsacie domy ludzi biednych, których czasem nie stać na bochenek chleba, ludzi dotkniętych chorobami, ludzi prawdziwych jak ten program.

03.04.2022 06:51
  • Jaro (gość)

Program super, oglądam wszystkie odcinki.

05.03.2022 22:23
  • Gośka (gość)

Super program, czekam na niego z niecierpliwością, bardzo lubię panią Kasię i bez niej nie byłoby tego programu, jest bardzo wrażliwą osobą i życzliwą gospodynią, pozdrawiam

03.03.2022 19:55
  • Alicja (gość)

Bardzo proszę o usunięcie wulgaryzmów. Poziom powinien być utrzymany . Mnie się podoba ten program bo pomaga wyjść ludziom,z beznadzieji. Pozytywny zastrzyk energii pobudza do działania. Dorota ma swój urok, a Pani Kasi też nic nie brakuje. Wybór programów jest indywidualny i nie obchodzi mnie, że ktoś lubi rolnik.. a ja NND. Pozdrawiam serdecznie

19.02.2022 17:52
  • W R (gość)

Zmienilibyście prowadzącą ten program. Od kilku lat te same odzywki i ten uśmiech jakby właśnie zjadła cytrynę. Lepsze są remonty Szelągowskiej, atrakcyjna kobieta z klasą i z poczuciem humoru. Ale niech Dowborowa jej nie naśladuje bo jej to nie wyjdzie.

13.02.2022 15:11
  • ginekolog (gość)

Różne kurwy siwo ryże i żydowskie pałętają się w eterze!!Ale ta pizda wraz Geslerką toż to jest masakra!!Że by im obu w dupę wsadzili ostrewki!! I butelki 07 po gorzale!

28.01.2022 18:39
  • Krzychu (gość)

witam, poczytałem trochę postów i aż wstyd że jeszcze taka ciemnota, przecież on mają scenariusz itd, a pani Kasia jest dziennikarką a nie budowlańcem, to by dopiero było, wg niektórych z Was to elektryk czy instalator CO powinien program prowadzić, oczywiście że każdy ma swoje zdanie i wielu uważa że coś tu można zrobić lepiej ale tak jest ze wszystkim na tym świecie, ja także pewne rzeczy w tym programie bym zmienił, ale i tak to co oglądam jest fantastyczne, ktoś pieniądze z reklam przekazuje na dobry cel, proszę o więcej, więcej, więcej, brawo!!

26.12.2021 10:23
  • Ddd (gość)

Czy nikt z moderatorów nie czyta tych wulgarnych komentarzy? Może warto już je usunąć?

21.12.2021 20:14
  • 6297790621ŁUKASZ 137 DWORACZEK RYBNICKA 📞☎️🇵🇱✔️☑️✅✉️📩📤📥📨📬📦 DWORACZEK RYBNICKARybnicka 137, 44-240 Żory (gość)

6297790621ŁUKASZ 137 DWORACZEK RYBNICKA 📞☎️🇵🇱✔️☑️✅✉️📩📤📥📨📬📦 DWORACZEK RYBNICKARybnicka 137, 44-240 Żory

19.12.2021 21:17
  • 6297790621ŁUKASZ 137 DWORACZEK RYBNICKA 📞☎️🇵🇱✔️☑️✅✉️📩📤📥📨📬📦 DWORACZEK RYBNICKARybnicka 137, 44-240 Żory (gość)

6297790621ŁUKASZ 137 DWORACZEK RYBNICKA 📞☎️🇵🇱✔️☑️✅✉️📩📤📥📨📬📦 DWORACZEK RYBNICKARybnicka 137, 44-240 Żory

19.12.2021 21:17
  • Fagata (gość)

Super program! Obojetne kto prowadzi byle by tym ludziom lepiej bylo!

11.12.2021 12:45
  • Emeryt a nowe technologie (gość)

Z całym szacunkiem dla starszych ludzi tych bardziej 80+ ale wydaje się, że większości nie będzie potrzebny internet. To są ludzie z innej epoki, można powiedzieć Kargula i Pawlaka a starszego nie zmienisz to jest jego przyzwyczajeń, spędzania dnia codziennego. Oczywiście to wszystko zależy od osoby ale wiadomym jest, że metryki nie przeskoczysz. Miałem do czynienia z osobami w wieku senioralnym, i jeżeli ktoś używał komputera w pracy od lat 90-tych, to jeszcze łapał, miał ogarniętą klawiaturę, myszkę i znał podstawy ale ktoś całkowicie początkujący od zera miał już duże trudności w ogarnięciu tych nowych technologii (mówię o seniorach/emerytach cały czas), skoro przez 60-70 lat życia nie miał z nimi styczności (z komputerami). Problemem było np ogarnięcie w miarę sprawne klawiatury a co mówić o pracy na komputerze na poziomie dziecka w szkole podstawowej współcześnie, to jest odpalenia z kimś video-rozmowy czy ogólnego rozrywkowego korzystania przez przeglądarkę z zasobów globalnej sieci.

06.12.2021 19:07
  • Anonim (gość)

Wstyd i hańba za te prostackie wpisy. Tyle jadu, złości i w jakim celu. Jest takie powiedzenie: z nienawiścią i zlorzeczeniem jest tak, jakby osobą ziejąca tą złością wypiła truciznę i czekała aż tamta znienawidzona umrze. Bez komentrarza.

23.11.2021 10:30
  • Sawana (gość)

Oglądamy ten program i czekamy na nowe z czwartku na czwartek. Dobrze że jest to program który pomaga ludziom wyjść z biedy materialnej. Dom to początek, od niego się zaczyna . Pozdrawiam Panią Kasię, wszystkich architektów, inżynierów i pracowników fizycznych . Tak trzymajcie ,dobra sprawa

11.11.2021 08:31
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.7 Głosów: 33

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.