Nowa Maja w ogrodzie

Ogród przy starej szkole, Polska 2022

Nad Jeziorem Gorzyckim, na zachód od Poznania, na dużym wzniesieniu opadającym do wody położony jest ogród z kilkoma stawami. Oprócz roślin ważną rolę w tym miejscu odgrywają zwierzęta.

  • Gatunek: Magazyn poradnikowy
  • Prowadzący: Maja Popielarska

Nowa Maja w ogrodzie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Maja Popielarska

Opis programu

ZwińRozwiń

Nad Jeziorem Gorzyckim, na zachód od Poznania, na dużym wzniesieniu opadającym do wody położony jest ogród z kilkoma stawami. Oprócz roślin ważną rolę w tym miejscu odgrywają zwierzęta. W wolierze mieszkają papugi, sierpówki, ozdobne kury i pawie. Na tarasie przy domu znajduje się ciekawa kolekcja roślin tropikalnych. Podróże to oprócz ogrodnictwa największa pasja gospodarzy. Ekipa programu odwiedza także położoną w sąsiedztwie szkółkę specjalizującą się w roślinach wodnych.

Nad jeziorem Gorzyckim, na zachód od Poznania, na dużym wzniesieniu opadającym aż do wody, położony jest ogród z kilkoma stawami. Oprócz roślin ważną rolę w tym miejscu odgrywają zwierzęta. W wolierze mieszkają papugi, sierpówki ozdobne kury i pawie. Na tarasie przy domu zaciekawia kolekcja roślin tropikalnych. Podróże to oprócz ogrodnictwa największa pasja gospodarzy. Piękny jest kuflik z czerwonymi kwiatostanami przypominającymi szczotkę do mycia butelek, czy pnącze męczennica, po łacinie Passiflora, czyli "kwiat Męki Pańskiej" o niezwykłej budowie. Odwiedzamy również znajdującą się w sąsiedztwie szkółkę specjalizującą się w roślinach wodnych.

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Lubilem oglądac programy Maja w ogrodzie.Ostatnio z wielkim, niemiłym zaskoczeniem zobaczyłem iz Pani Maja reklamuje francuska firme Leroy Marlin . Co ta firma robi w Rosji to chyba Pani Maja wie, - firma nie wycofala sie z Rosji i wspiera brutalny rezim Putina , ktory z ich podatkow finansuje zabijanie kobiet i dzieci na Ukrainie.Czyzby Pani Maja tego nie wiedziała.Pieniadze w zyciu to nie wszystko - są wazniejsze wartosci.WSTYD

    27.03.2023 09:52
  • maja (gość)

    Dzień dobry. Czy można prosić o napisy odmian pod roślinami podczas programu ? Dziś były hortensje śliczne , niestety nie wiem odmian .

    04.02.2023 13:42
  • Mira (gość)

    Wlasnie Co sie stalo kiedys byl program maja w ogrodzie w sobote i w niedziele wczesnie rano .przykre .😥

    16.01.2023 20:07
  • Wiola (gość)

    Kiedy wróci Maja w ogrodzie w porannych godzinach? Jedyny ciekawy, ciepły, pozytywny program na który czekałam.

    18.12.2022 18:03
  • Wiola (gość)

    Kiedy wróci Maja w ogrodzie w porannych godzinach? Jedyny ciekawy, ciepły, pozytywny program na który czekałam.

    18.12.2022 18:03
  • Wiola (gość)

    Kiedy wróci Maja w ogrodzie w porannych godzinach? Jedyny ciekawy, ciepły, pozytywny program na który czekałam.

    18.12.2022 18:01
  • Działkowiec😭 (gość)

    I stało się zabrali Maję z TVN😭😭😭😭

    05.11.2022 06:44
  • Baba (gość)

    Pokazujcie ogrody ludzi ktorzy sami tworzą te ogrodki a nie wypasione ogrody bogaczy ktorzy zlecaja firmom.

    01.11.2022 13:28
  • Marzena (gość)

    Prosimy o więcej prezentacji małych ogrodów, zakładanych przez samych właścicieli - też bywają piękne i są bardziej dostępne do zrealizowania pod względem finansowych

    25.09.2022 06:37
  • Kalina (gość)

    Bardzo chciałabym zobaczyć ogrody wykonane przez właścicieli a nie przez firmy zarobkowe.Ogrody powinny cieszyć,że zrobiono je samodzielnie .Cały urok tkwi w wyobraźni ,pięknie i estetyce.Pozdrawiam Panią Maję.

    18.09.2022 16:13
  • Ola (gość)

    Ciągle oglądamy ten program i nigdy nam się nie nudzi.

    12.03.2022 20:55
  • Mirek (gość)

    Początkowe odcinki były ciekawe, pokazywała Pani różnorodne ogrody, nowoczesne, wiejskie, teraz tylko promuje Pani ogrody ludzi bogatych takie na pokaz pod linijkę, nieciekawe i nudne. W ogrodach tych pracują firmy ogrodnicze a nie właściciele. Chyba przestanę oglądać Nową Maję W Ogrodzie.

    05.03.2022 06:48
  • Luki (gość)

    Mnie program bardzo się podoba. To jest kopalnia wiedzy. Zawsze, Maja pyta o sposoby wykonania elementów w ogrodzie: oczko wodne, kaskada, staw kąpielowy, ścieżki, podjazdy, altanki, nawet sposoby sadzenia roślin. Wszystko poparte jest rysunkiem technicznym, gdzie dla mnie dla majsterkowicza i miłośnika ogrodu i jego pielęgnacji jest bezcenne. Do krytyków programu: nie musicie oglądać tego programu. Znajdźcie sobie inny. Zauważyłem jedną rzecz, dużo ogrodów, które Pani Maja odwiedza można zobaczyć na portalu ogrodowisko.pl. Swoją drogą, co jest złego w pokazywaniu ogrodów tworzonych przez projektantów? Dzięki nim można na ogród spojrzeć zupelnie inaczej, zastosować ich pomysły i aranzacje w swoim ogrodzie. Po programie, gdzie była Pani Danuta Młoźniak jedną z rabat ktora była tam pokazywana zastosowałem u siebie. W życiu bym nie wpadł, że można na niewielkiej przestrzeni zrobic tak piękna rabatę z 6 gatunków roslin. Dodałem tylko kule betonowe szare. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów ogrodnictwa!

    03.11.2021 08:44
  • opinia (gość)

    Lubię pokazywane ogrody. Maja jest sympatyczna. Szkoda, że tak nachalnie stacja w programach rwgo typu, również o urządzaniu, lokuje produkty. A najgorsza jak narzucane są nowoczesne, np. szare lub czarne moduły ogrodzeniowe (nie pasujące do polskiej wsi i małomiasteczkowości), z pospolitych sieciówek. I tak tandeta i brak gustu jest obecnie częsta w Polsce. Najgorsze to te szare, przecierane drzwi ultra nowoczesne z marketów, zamiast można przecie pomalować i uszczelnić stare drzwi, jak ktoś ma zwłaszcza przedwojenne, oraz te czarne lub szare blachodachówki, o zgrozo błyszczące. Zamiast czerwoną czy np. blado -brązową i matową. Niweczymy styl naszych regionów i dziedzictwo dziadków.

    05.09.2021 09:34
  • DlacEgo (gość)

    Dlaczego program nie obejmuje dnia dzisiejszego oraz ogrody ludzi zasobnych , niech się pani opamięta więcej jest ogrodów użytkowych dla domu a nie na pokaz które pani preferuje. Ogrody które pani pokazuje są pielęgnowane przez pracowników a nie właścicieli a tych jest więce

    25.04.2021 07:33
  • DlacEgo (gość)

    Dlaczego program nie obejmuje dnia dzisiejszego oraz ogrody ludzi zasobnych , niech się pani opamięta więcej jest ogrodów użytkowych dla domu a nie na pokaz które pani preferuje. Ogrody które pani pokazuje są pielęgnowane przez pracowników a nie właścicieli a tych jest więce

    25.04.2021 07:33
  • DlacEgo (gość)

    Dlaczego program nie obejmuje dnia dzisiejszego oraz ogrody ludzi zasobnych , niech się pani opamięta więcej jest ogrodów użytkowych dla domu a nie na pokaz które pani preferuje. Ogrody które pani pokazuje są pielęgnowane przez pracowników a nie właścicieli a tych jest więce

    25.04.2021 07:33
  • Maria (gość)

    Lubię programy Mai Popielarskiej, wnoszą wiele ciekawostek, tylko dlaczego pokazywane są ogrody o wielkiej przestrzeni gdzie można wszystko tak zaplanować by wyglądało pięknie. W bardzo dużych przypadkach ogrody zakładają projektanci i o nie dbają. Niech pokaże małe ogrody 300 - 500 m2, gdzie ludzie sami je zakładają i o nie dbają.

    20.01.2019 18:37
  • Ela (gość)

    Uwielbiam ten program. Dostarcza mi nowych rozwiazan. Pozdrawiam

    18.11.2018 17:49
  • Piotr

    Wreszcie ktoś w TVN pomyślał i od 26.6 Maja wraca w niedzielny poranek. Oby na dłużej.

    18.06.2018 14:39
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: - Głosów: 0

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×