Para w remont

Para w remont, Polska

Program poradnikowy, w którym widzowie obejrzą metamorfozy mieszkań. Z pomocą właścicielom wyruszy niezawodny, zgrany małżeński duet projektantów - Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Mirella Firchał-Kępczyńska, Marcin Kępczyński

Para w remont w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Mirella Firchał-Kępczyńska
 • Marcin Kępczyński

Opis programu

ZwińRozwiń

Program poradnikowy, w którym widzowie obejrzą metamorfozy mieszkań. Z pomocą właścicielom wyruszy niezawodny, zgrany małżeński duet projektantów - Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński. Dzięki wyobraźni i ogromnemu doświadczeniu wyczarują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia, dopasowane do potrzeb domowników.

Program poradnikowy, w którym widzowie obejrzą metamorfozy mieszkań. Z pomocą właścicielom wyruszy niezawodny, zgrany małżeński duet projektantów - Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński. Dzięki wyobraźni i ogromnemu doświadczeniu wyczarują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia, dopasowane do potrzeb domowników. Zaprojektują, wyremontują i urządzą wnętrze, mając na to ograniczony budżet i tylko trzy dni.

Komentarze

Skomentuj
 • Prawdziwy (gość)

  To prawdziwe kwiaty i prawdziwe cytryny... Można je kupić w IKEA. A rajstopy bardzo fajny i prosty pomysł. Jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj.

  15.09.2019 08:31
 • jery (gość)

  Sztuczne kwiaty (cytryny) i klosze w rajstopach to porażka,co to jest,ludzie, 21 wiek ????!!!!!

  07.09.2019 13:13

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×