Pomoc drogowa 24h

Pomoc drogowa 24h, Polska

Widzowie będą uczestniczyć w skomplikowanych akcjach pomocy drogowej. Autorzy pokażą, jak załogi holowników poradzą sobie w kryzysowych sytuacjach.

 • Gatunek: Magazyn motoryzacyjny

Pomoc drogowa 24h w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie będą uczestniczyć w skomplikowanych akcjach pomocy drogowej. Autorzy pokażą, jak załogi holowników poradzą sobie w kryzysowych sytuacjach. Dyżurując 24 godziny na dobę przedstawiciele tego niedocenianego zawodu nierzadko muszą mierzyć się z wyzwaniami pokroju wyciągania zakleszczonego auta z głębokiego rowu czy odblokowania drogi po wypadku lub awarii wielotonowej ciężarówki. Za każdym razem liczy się zarówno czas, jak i bezpieczeństwo.

Zdarzenia drogowe, których za wszelką cenę staramy się uniknąć, to dla pewnej grupy ludzi zawodowa codzienność. 24 godziny na dobę pracownicy pomocy drogowej czekają w gotowości, aby ratować kierowców z opresji - od drobnych awarii i niegroźnych kolizji aż po poważne, niekiedy tragiczne wypadki. To nie jest lekki kawałek chleba - w tym zawodzie wszystko może się wydarzyć. Nienormowany czas pracy, zaskakujące sytuacje drogowe, spora konkurencja i często konieczność mierzenia się z ludzkimi dramatami - w tym fachu niezbędne są cierpliwość, zaradność i stalowe nerwy. Po raz piąty wyruszymy na akcje z ekipami z całej Polski.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  fajne to jest

  04.08.2022 13:19
 • gość (gość)

  fajne to jest

  04.08.2022 13:18
 • Eryk (gość)

  Od kiedy Pomoc drogowa to pojazd uprzywilejowany tłumanie

  19.03.2022 10:30
 • Do lucky (gość)

  Czy jesteś aż tak głupi czy głupiego udajesz?? On ma pozwolenie na pojazdy uprzywilejowane. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj

  17.03.2019 20:33
 • Lucky (gość)

  Gościu jeździ na niebieskich kogutach udając samochód uprzywilejowany a policja biernie się temu przygląda. Aaaaaaa.

  12.12.2018 20:54

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 8.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×