Qulszoł - kulinarne potyczki

Qulszoł - kulinarne potyczki, Polska 2023

Uczestnicy spotykają się w studiu, aby pochwalić się przed widzami kunsztem kulinarnym oraz opowiedzieć o historii i tradycjach miejsc, z których pochodzą.

  • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Magazyn kulinarny

Qulszoł - kulinarne potyczki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie rywalizują koła gospodyń wiejskich. Promują one polską wieś i jej wartości: regionalne produkty, rodzinne gospodarstwa, tradycje przekazywane następnym pokoleniom. Uczestnicy spotykają się w studiu, aby pochwalić się przed widzami kunsztem kulinarnym oraz opowiedzieć o historii i tradycjach miejsc, z których pochodzą.

W programie rywalizują koła gospodyń wiejskich. Promują one polską wieś i jej wartości: regionalne produkty, rodzinne gospodarstwa, tradycje przekazywane następnym pokoleniom. Autorzy programu pokazują, że na wsi jest miejsce dla młodych mieszkańców. Uczestnicy spotykają się w studiu, aby pochwalić się przed widzami kunsztem kulinarnym oraz opowiedzieć o historii i tradycjach miejsc, z których pochodzą. To okazja do wypromowania małych ojczyzn i przekonania innych, że tuż za rogiem jest pięknie, ciekawie i oczywiście smacznie.

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Czy będzie to odcinek 41?

    13.11.2022 08:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×