Rodacy w akcji

Rodacy w akcji, Polska

Kompilacja nagrań z samochodowych wideorejestratorów oraz kamer monitoringu zainstalowanych na ulicach, parkingach, w galeriach handlowych i środkach komunikacji miejskiej w Polsce.

 • Gatunek: Rozrywka

Rodacy w akcji w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Po raz szósty prezentujemy nieprawdopodobne, ale w stu procentach autentyczne filmy z całej Polski - materiały pochodzące z samochodowych, autobusowych czy tramwajowych wideorejestratorów, nagrane przy pomocy kamer monitoringu, zarejestrowane na ulicach, parkingach czy w sklepach. Od niektórych nietrudno pęknąć ze śmiechu, inne zaskakują poziomem agresji, brawury czy głupoty - warto je jednak obejrzeć, by zdać sobie sprawę, jak barwne bywa życie w polskich miastach.

W ósmej odsłonie programu pokażemy autentyczne nagrania z całej Polski: zarówno materiały pochodzące z samochodowych wideorejestratorów, jak i te uchwycone za pomocą kamer zainstalowanych na ulicach, parkingach, w galeriach handlowych oraz w środkach komunikacji miejskiej. Małe i duże miasta kryją w sobie wiele zagadek i tajemnic, które bywają rozwiązywane w zaskakujący, a czasami nawet niezbyt bezpieczny sposób. Kradzieże, kłótnie, wpadki i wypadki albo skutki zbyt dobrej zabawy – to wszystko prosto z Polski, swojsko i po sąsiedzku!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×