Rolnik szuka żony

Wydanie specjalne, Polska 2022

Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Marta Manowska

7

Ocena redakcji

Poszukiwanie drugiej połówki od zawsze jest nośnym tematem, a współczesne społeczeństwo lubi podglądać osoby, starające się o względy drugiego człowieka. Do tego dochodzi sielska atmosfera polskiej wsi. Któż nie jest ciekawy, czy nie narodzi się na niej płomienny romans?

Rolnik szuka żony w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Marta Manowska

Twórcy

 • Adam Fręśko Zdjęcia
 • J. Paweł Pełech Zdjęcia
 • Jan Paweł Pełech Zdjęcia
 • Wojciech Rawecki Zdjęcia
 • Dariusz Ksionek Montaż
 • Magda Widelska Władyka Scenografia
 • Katarzyna Wasilewska Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Mają wszystko: dach nad głową, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, satysfakcjonującą pracę oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Otaczają ich piękno i spokój. Do pełni szczęścia brakuje im kogoś, z kim mogliby dzielić życie. W 7. sezonie programu "Rolnik szuka żony" wymarzonego partnera szukać będą: Magdalena z Wielkopolski, Maciej - doktorant rolnictwa, Paweł - podróżnik i hodowca krów szkockich, Dawid - naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej, oraz Józef, sadownik i pszczelarz z Lubelszczyzny. Program prowadzi Marta Manowska.

Program o prawdziwych ludziach, ich życiu i miłości rodzącej się w pięknych wiejskich plenerach. Udział biorą rolnicy i rolniczki, którym do szczęścia brakuje tylko jednego - ukochanej osoby. Wybrani kandydaci spędzaja z rolnikiem lub rolniczką cały tydzień na gospodarstwie, poznając urokiwiejskiego życia i towarzysząc im w codziennych obowiązkach. Jest to odcinek finałowy. Po około dwóch miesiącach bez kamer Marta spotyka się ponowniez piątką rolników oraz z uczestnikami, którzy odwiedzili gospodarstwa. Opowiadają o tym, co wydarzyło się w ich życiu od momentu, kiedy zniknęły kamery. Jest to też okazja, aby powspominać najciekawsze momenty. Jeśli dzięki programowi udało im się stworzyć związek, opowiadają o swoich planach na przyszłość.

Recenzje

 • Poszukiwanie drugiej połówki od zawsze jest nośnym tematem, a współczesne społeczeństwo lubi podglądać osoby, starające się o względy drugiego człowieka. Do tego dochodzi sielska atmosfera polskiej wsi. Któż nie jest ciekawy, czy nie narodzi się na niej płomienny romans?

  7/10

Komentarze

Skomentuj
 • Tusk utajnił raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z 2010r., która wg dziennikarzy z energetyka24 jest "największą aferą od 1989r." (gość)

  Tusk w 2010r. urzędową instrukcją negocjacyjną nakazał wynegocjować umowę obowiązującą do 2037r. z ceną gazu o połowę większą niż miała reszty Europy.

  "Mały świadek koronny", na którego powoływał się Tusk w sprawie słynnych taśm prawdy o PO, oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 € euro łapówki - niemieckie🇩🇪 i "wolne media"🇩🇪🇷🇺 jak zwykle za POwolne, nie zdążyły tego podać. Czy ma ona coś wspólnego z aferą umowy gazowej Tuska z Rosją?...

  Raport NIK z 2009r. stwierdził, że Tusk po przejęciu rządów porzucił rozpoczętą przez rząd PiS budowę polskiego gazoportu. Raport ukazał się po 2 latach bezczynności rządu Tuska, wtedy PO rozpoczęło kontynuowanie budowy PiS'owego gazoportu. Do końca swoich rządów "nie zdążyli" go wybudować, a na taśmach prawdy mówili, że "może będzie w 2017"...

  Gdy Rosja zajęła Krym, Tusk twierdził, że sankcje są niepotrzebne, bo... będą nieskuteczne.

  To m.in. dlatego tutejsi rosyjscy i niemieccy "komentatorzy" internetowi tak ciężko "pracują" dla Tuska.

  Niezależne źródła o tym do znalezienia w google - wpisz hasła:

  * "naszeblogi 41923 proceder werbowania agentow trolli w sieci", komentarz pod tym artykułem "29-10-2013 [10:30] - z Niemiec" - kłamanie bezpośrednio z Niemiec🇩🇪 było wtedy po 5 ojro🇩🇪

  * "tvn24 gazeta ru nasz czlowiek tusk ra48624"

  * "energetyka24 niekompetencja naruszanie prawa nierzetelnosc miazdzacy raport nik o umowach gazowych z 2010 roku"

  * "energetyka24 thriller polityczny bez zakonczenia szokujace kulisy negocjacji gazowych z 2010 roku"

  * "energetyka24 rewolucja na jamale kuriozalna umowa z gazpromem przechodzi do historii analiza"

  * "energetyka24 kaczynski mial racje gaz z usa znacznie tanszy od rosyjskiego analiza"

  * "nik gov umowy gazowe raport nik w calosci jawny"

  * "money nik ujawnil raport o umowach gazowych,199,0,2410183" (to nie "NIK ujawnił", tylko rząd odtajnił utajniony przez Tuska raport NIK)

  * "money gazprom polska przesyl gazu,218,0,2411994"

  27.11.2022 20:45
 • Degrengolada w komentarzach głównie z 2021r. i 2022r. to w dużej części programowa robota ruskich🇷🇺 "komentatorów", nie tylko polski internet tak zaśmiecają. (gość)

  Często udają Polaków-antysemitów, nierzadko piszą z błędami, czasem mają prowokacyjne nicki, czasem zdradzają się dziwnie dużą znajomością rosyjskiej literatury, historii, kinematografii, czasem zdradza ich odruch emocjonalny jak komentarz "stepowego" w telemagazynie - wpisz w google "telemagazyn stepowa milosc rosyjskie seriale znikaja z tvp niedostepne beda rowniez rosyjskie kanaly 97282":

  "stepowy (gość)

  po co wycofaliście ten serial? To nie jest tylko rosyjski ale też ukraiński. Gaz i ropa rosyjska to dobra a serial to już nie {*❗❗❗*}. Lepiej wznówcie emisje jak i tak macie wykupione emisje bo i tak nie odzyskacie kasy za wykupienie go

  07.03.2022 18:14"

  A czasem to płatni "komentatorzy", nierzadko zza niemieckiej🇩🇪 granicy - wpisz w goole "naszeblogi 41923 proceder werbowania agentow trolli w sieci". Pod tym artykułem jest komentarz "29-10-2013 [10:30] - z Niemiec", kłamanie bezpośrednio z Niemiec🇩🇪 było wtedy po 5 ojro🇩🇪. Artykuł wraz z komentarzami pod nim wiele wyjaśnia, dlaczego wybrane miejsca w internecie mają taką, a nie inną zawartość...

  13.11.2022 21:44
 • Kia Ceed (gość)

  Tosia Piesyk ❤

  01.11.2022 21:14
 • Kia Ceed (gość)

  Tosia Piesyk

  01.11.2022 21:13
 • chris (gość)

  Manowska daj sobie spokój z tymi rolnikami!!! Chyba ze sama szukasz rolnika. Bo tak ze zdjęcia wynika że byś pasowała do wyjście w pole!!

  30.10.2022 19:35
 • Kaczor (gość)

  Fajny film. Kiedy następne części to bym nastawił nagrywacz i we święta Bożego Narodzenia pokazał go całej rodzinie i z nimi patrzał.

  08.10.2022 16:17
 • Kazek (gość)

  Skąd u niektórych tyle podłości i braku kultury?, jak im się program nie podoba to niech nie oglądają. Każdy ma prawo wyboru, jeden lubi sport to niech sobie ogląda programy sportowe a inny np. filmy sensacyjne. W telewizji mamy tyle programów, że każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. A Ci co tak pogardliwie się wyrażają to chyba z zazdrości, bo jak by nie oglądali tych programów to by nie mieli żadnej wiedzy o nim a skoro się wypowiadają tzn. że go oglądają i nie przełączają telewizji na inny program - czy to logiczne ?

  18.09.2022 20:31
 • gość (gość)

  Rolnik szuka żony od 18 Września 2022 roku Premiera 9 Edycji w TVP 1 o 21:15

  11.09.2022 17:48
 • Klakier

  Za to ty jesteś bardzo kulturalnym i na poziomie czlowiekiem :P. Jesli nie podobaja ci sie takie programy to po orostu nie ogladaj, a nie piszesz swoje wysrywy ktore nikogo nie interesują i nic to nie wnosi. Idz sie napij moze ci przejdzie, nienawiscią nie naprawisz swiata ;)

  15.05.2022 18:07
 • esteta (gość)

  programidło następne z patologią i dla patologii.rolnik szuka k.uwry, buraki do wzięcia,sanatorium starych pierdzących repów, ekipa zboczencow ze wsi warszawka, dlaczego s;ram, trudne zatwardzenia, slub od pierwszego pierdniecia,magia debiliz gołymi fiutami i zadami.Dla kretynow i permanenetnych idiotow.Skąd pomysł, by cos takiego promowac. Po co? dla kogo? toś mi odpowie?

  14.05.2022 16:50
 • esteta (gość)

  programidło następne z patologią i dla patologii.rolnik szuka k.uwry, buraki do wzięcia,sanatorium starych pierdzących repów, ekipa zboczencow ze wsi warszawka, dlaczego s;ram, trudne zatwardzenia, slub od pierwszego pierdniecia,magia debiliz gołymi fiutami i zadami.Dla kretynow i permanenetnych idiotow.Skąd pomysł, by cos takiego promowac. Po co? dla kogo? toś mi odpowie?

  14.05.2022 15:20
 • Jacek (gość)

  Karolina wracaj do domu szukam cie już piąty dzień

  18.04.2022 18:58
 • jk (gość)

  Prawie mi się telewizor zaciął i to Niedzielskie ścierwo przemawiało co jest gównem w tym państwie a się mądruje w telewizji żeby to skurwysynstwo pokręciło w końcu, Szkoły muszą być zamknięte śmieciu Niedzielskii!!

  22.01.2022 00:51
 • jgc (gość)

  Weź ty się Kamila już nie ośmieszaj jeździ. Na wakacje z tą idiotką co udaje koleżankę dwie debilki

  14.01.2022 22:38
 • adk (gość)

  program z każdym odcinkiem coraz lepszy . Stal sie bardziej autentyczny, bo odrzucone kobiety miały odwagę pokazać swoje uczucia. No i ta miłość , która zrodziła sie miedzy dwoma parami - autentyczna, nie grana przez aktorów . Takie coś widzi sie rzadko ... Widać błędy, które popełnia dana osoba i widzimy , dlaczego jest ona sama , . .. Bo odrzuciła tych , którzy ja kochali , a wybrała tego , który sie tatusiowi podobał . I ta Bogusia , która od razu wzięła sie do roboty , zdziwiona trochę, ze ja takie szczęście spotyka. I ta Elżbieta, która tu swojego nie znalazła , bo powinna mieć młodszego od siebie mężczyznę , bo młoda jest jeszcze duchem. Pragnie nie tylko troski, ale i miłości Ja oglądam ten program , ogląda tez go moja 99 letnia mama , ostatnio także mój maz .

  18.12.2021 22:57
 • kkj (gość)

  Morawicki durniu gubisz się w tamtym roku przy 1000zakazeniach wszystko zamknięte a teraz 50 000 zakazen szkół nie umiesz zamknąć tylko wysyłasz tych idiotów Czarnka i Niedzielskich pitolą w tv nie wiedzą co jeszcze tylko zabaw nie zamknij w sylwestra to już całkiem się ośmieszysz wprowadź w końcu obostrzenia zamknij szkoły koncerty baranie bo wszyscy tego oczekują matole!!

  17.12.2021 01:43
 • Thor (gość)

  Uczestnicy programu wzieli udział tylko dlatego zeby sie pokazać w telewizji i wypromować. Oni nie szukaja drugiej polowki a niektórzy może trwaja w związkach. Jedna wielka farsa i kpina z telewidzów.

  21.11.2021 21:30
 • khcgg (gość)

  Morawieckii oszust wybudował autostradę bubla obok Częstochowy teraz ludzie nie mogą spać jest huuk nie do wytrzymania każdy się modli żeby pokarało tego skurczybyka żeby cię pokrecilo i żebyś robił pod siebie za taki los jaki nam zgotowales zwykly zlodzieju i smieciu niebiosa ci oddadzą za to mamy nadzieję!

  27.10.2021 00:52
 • Maiwa. Marcn. 🧡💛♥️💜💚♥️💙 Majoa. Uważam. Odrodzenia. (gość)

  Maiwa. Marcn. 20 💙♥️💚💛🧡💜🧡🧡 Majoa. Uważam. Odrodzenia.

  03.10.2021 12:20
 • Edward Emeryt (gość)

  Fajny program więcej takich życiowych programów, jestem tylko zniesmaczony niektórymi komętarzami Pozdrawiam

  27.09.2021 20:03
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.8 Głosów: 27

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×