Sablewskiej sposób na modę

rki, Polska 2017

Maja Sablewska pomaga kobietom uwierzyć w siebie. Dzięki niej bohaterki programu odnajdą swój styl, zmienią wizerunek, ale przede wszystkim dobrze poczują się we własnym ciele.

• Gatunek: Magazyn dla kobiet
  • Prowadzący: Maja Sablewska

Sablewskiej sposób na modę w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

• Maja Sablewska

Opis programu

ZwińRozwiń

To już piąty sezon programu Mai Sablewskiej. Przez ten czas kilkadziesiąt Polek oddało się w jej ręce i uwierzyło, że można zacząć wszystko od nowa. Jakie spektakularne metamorfozy zobaczymy tym razem?

Maja Sablewska po raz kolejny spotka na swojej drodze bohaterki, które potrzebują całkowitej odmiany i pomocy. Mają za sobą nieudane związki, problemy z rodziną i wiele dramatycznych przeżyć. Kompletnie nie wierzą w siebie i w swoją atrakcyjność. Sablewska dla wielu uczestniczek jest ostatnią deską ratunku. Po wysłuchaniu ich historii, fachowym okiem przejrzy szafę każdej bohaterki i podpowie co należy natychmiast wyrzucić, a co warto zatrzymać. Maja wie jak starym ubraniom nadać nowe życie, aby podkreślić swój styl. Prowadząca program wierzy, że nie sztuką jest dać komuś dobrą radę, ale najważniejsze to nauczyć go z niej korzystać. Dlatego czasem bywa surowa i nieustępliwa dla pań, które zgłaszają się po pomoc. Zrobi wszystko, żeby zmienić ich życie na lepsze.

W nowym sezonie programu jedną z uczestniczek jest Kasia, która po wypadku już nigdy nie miała chodzić. U Mai pojawi się także Karolina zmagająca się z uzależnieniem od narkotyków, która po ciężkiej walce odzyskała prawo do opieki nad swoimi dziećmi. Z kolei Ela jest przykładem współczesnego Kopciuszka. Osierocona przez matkę w wieku czterech lat, wychowała szóstkę przyrodniego rodzeństwa. Sama nie zaznała zbyt wiele miłości. Czy Maja Sablewska będzie w stanie pomóc swoim bohaterkom?

Małgosia i Agata, mama i córka. "Papużki nierozłączki" w życiu, w pracy i w modzie. Dwie przebojowe bohaterki to trudny orzech do zgryzienia dla prowadzącej program. Więź, która łączy uczestniczki jest bardzo silna, zrobiły sobie takie same tatuaże i nie wiadomo, czy świadomie, czy podświadomie ubierają się również bardzo podobnie. Nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego, gdyby nie dzieliło ich prawie 30 lat różnicy wieku. Mama i córka prowadzą razem firmę i, co też zaskakujące, nie radzą sobie zupełnie z profesjonalnym stylem. Zdają sobie sprawę z tego, że ubierają się zbyt sportowo i nieformalnie, ale nie potrafią znaleźć złotego środka. 55-letnia Małgosia boi się postarzających, smutnych i nudnych garsonek. 28-letnia Agata, dla odmiany, chciałaby wyglądać poważniej, żeby klienci traktowali ją serio. Uczestniczki są klasycznym dowodem na to, że posiadanie fajnych ubrań, wcale nie jest jednoznaczne z dobrym stylem. Obie mają pełne szafy ciuchów, którymi się na dodatek wymieniają, obie mają silne i ciekawe osobowości, a jednak zupełnie nie potrafią odnaleźć swojego stylu. Po pierwszej szczerej rozmowie z bohaterkami Maja Sablewska już wie, że musi je kategorycznie rozdzielić modowo. Niestety Małgosia ma bardzo dominujący charakter i chce mieć wpływ na zmianę wizerunku córki, co bardzo utrudnia Mai pracę. Zobaczcie koniecznie, czy nasze bohaterki będą zadowolone i czy przypadną im do gustu wskazówki naszej prowadzącej.

Komentarze

Skomentuj
  • Pytająca c.d. (gość)

A mieć 20 lat i już 2 dzieci na koncie i to jeszcze w dzisiejszych czasach- porażka... Ja rozumiem kilkadziesiąt lat temu i to na głębokiej prowincji, ale w XXI wieku? Ludzie... Najczęściej te matki nastolatki zostają same, bo tatuś czuje się za młody :(...Właśnie dlatego nie warto się spieszyć z rozmnażaniem.

21.07.2022 18:28
  • Pytająca (gość)

A czy tu zawsze muszą pokazywać same nieszczęścia, że albo kobieta po rozwodzie, albo ćpunka, albo samotna matka?...Albo że ma mega kompleksy? Czy nie może być po prostu tak, jak któraś (któryś?) z poprzedniczek napisała, że po prostu przychodzi jakaś fajtłapa ubraniowa jak np. ja ;-), ktoś kto nie przywiązuje zbyt dużej wagi do mody, ale chce się fajnie ubrać, czegoś spróbować? Ale nie, mnie by pewnie nie wzięli, bo nie jestem ani gruba, ani brzydka, nie obciążają mnie dzieci, ani brak alimentów na nie, nie przeżyłam jakichś tragedii itp....

21.07.2022 18:24
  • Ja (gość)

Zenada p szableskiej

20.07.2021 13:22
  • Nowak Kamila (gość)

Bardzo podoba Mi się program Sposób Mai Sablewskiej na modę. Pani Maja Sablewska jest autentyczna ,naturalna i bardzo miła. Robi bardzo dużo dobrego dla swoich uczestniczek. Bardzo lubię oglądać Pani program. Bardzo chciałabym się z Panią spotkač tylko nie wiem czy to jest możliwe. Pozdrawiam. Z poważaniem Nowak Kamila

05.02.2018 19:55
  • Nowak Kamila (gość)

Bardzo podoba Mi się program Sposób Mai Sablewskiej na modę. Pani Maja Sablewska jest autentyczna ,naturalna i bardzo miła. Robi bardzo dużo dobrego dla swoich uczestniczek. Bardzo lubię oglądać Pani program. Bardzo chciałabym się z Panią spotkač tylko nie wiem czy to jest możliwe. Pozdrawiam. Z poważaniem Nowak Kamila

05.02.2018 19:52
  • Alicja (gość)

Nie lubię jak sztucznie zachwyca się kobietą z brzuchem jak dynia i udami jak słoń. Poza tym ubiera je brzydko eksponując to co powinno być przykryte. Pani Maju proszę poduczyć się u stylistki p. Gesker. Zawsze ubrana ze smakiem i apetycznie a nie eksponujący baleriny!!!!!

27.11.2017 19:47
  • majka (gość)

Nigdy bym się nie zgłosiła do programu gdzie prowadząca bawi się w psychologa , Kobiety chcą coś zmienić w sobie , nie każda potrafi a TU jakieś wynurzanie pań , lub niepasujący głos uczestniczki ,jak nie będziesz mówiła tak jak ja chcę nie weźmiesz udziału w programie żenada Ten program mnie drażni , odbieram jak poniżanie kobiet .

16.11.2017 18:21
  • Danka (gość)

Pani Sablewska to wspaniała kobieta, ciepła, mądra i piękna. W każdym znajdzie piękno, pozbawi kompleksów i zamieni brzydkie kaczątko w łabędzia. Myślę, że miała szczęśliwe dzieciństwo, kochających rodziców i nikt jej nie mówił, że nie jest nic warta i że do niczego się nie nadaje. Mam nadzieję, że kiedyś się odważę i również poproszę Panią o metamorfozę. Kocham panią, Pani Maju.

07.02.2017 18:02
  • Kasia (gość)

Świetny i inspielrujacy program oby takich więcej . Pani Maja cudowna kobieta nie owija w bawełnę jest szczera.

13.10.2016 13:20
  • b.lech (gość)

Fajny program. Pani Maja coraz lepiej wykonuje swoje zadanie , wklada duzo serca w to co robi. Szkoda tylko, ze z takiej ladnej, naturalnej dziewczecej urody zrobila ze swojej twarzy ladnego potworka. Nie jestem przeciwniczka poprawiania urody ale przeciwniczka przesady. Jest to smutne.

23.02.2016 10:04
  • Agata (gość)

Mam nadzieję, że nasz Gaczoruś będzie!!! :D Już nie mogę się doczekać :D

28.08.2015 21:47
  • Kaja (gość)

A mnie zastanawia w jakim celu każe się paniom rozbierać do bielizny. Jest świetny program francuski, kobiety przymierzają kilkanaście stylizacji, mają możliwość się w nich zobaczyć i powiedzieć co im się podoba, a co nie, ale w żadnym odcinku panie nie paradowały porozbierane. Nie muszą tez opowiadać niefajnych szczegółów ze swojego życia, płakać na ekranie po to żeby podnieść oglądalność. Tu najpierw robi się z kobiety ofiarę, a czasem pośmiewisko, a później dobra ciocia pomaga. Żenujące.

13.05.2015 13:50
  • ola (gość)

moim zdaniem ona wszytskicj ubiera podobnie poza tym wcale nie dopasowuje stroju do sylwetki nie mowiac juz o tym czy to wspolgra z osobowoscia. a wszystkie uczestniczki ani be ani me tylko mega wdzieczne i placzace non stop. wzruszenie na sprzedaz...nie wiem, ja tego nie kupuję!

10.04.2014 18:58
  • Administrator (gość)

Tylko i wyłącznie dla użytkowników telemagazyn.pl ! :D Trwają testy, jeszcze działa :D >>>>>>>>>>HTTP://ZADARMODOLADOWANIA.PL/<<<<<<<<<<< Czuję, że przyda się ona nie jednej osobie :)

14.11.2013 13:13
  • Dorota (gość)

Program z Maja Sablewska uwarzam to '' strzał w dziesiatk''..Jest w koncu program o metamorfozie bardzo naturalny.Kobiety biorace udzial w tym programie sa zwyczajne,proste itd.i o to chodzi.Po metamorfozie sa cudne.Maja nic wbrew ich woli nie narzuca stylu tylko proponuje,nie krytykuje tylko w sposob naturalny wydobywa z tych kobiet poprostu piekno.Mam nadzieje ,ze bedzie wiecej takich programow.A Maji zycze powodzenia.....fanka programu""Sablewskiej sposob na mode""

20.09.2013 08:22
  • adfgh (gość)

nigdy nie lubilam jej w tych x factorach. sztuczna byla i sztywna ale jej nowy program zapowiada sie super i wyglada na to ze nie jest taka zla jak mi sie wydawala::) co do stylu to zawsze miala dobry ale jakos nie moglam jej przebolec

02.09.2013 21:21

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.