Sanatoria

Sanatoria, Polska 2024

Sanatoria są miejscami, które z chęcią odwiedzają seniorzy. Nie tylko dają możliwość poprawy stanu zdrowia i zmiany klimatu. Współcześnie nie są już kojarzone z zabiegami, a przede wszystkim z kwitnącym życiem towarzyskim.

 • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Cykl reportaży

Sanatoria w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Sanatoria są miejscami, które z chęcią odwiedzają seniorzy. Nie tylko dają możliwość poprawy stanu zdrowia i zmiany klimatu, ale też po prostu zrelaksowania się. Współcześnie jednak nie są już kojarzone z zabiegami, a przede wszystkim z kwitnącym życiem towarzyskim. Program pokazuje codzienność ludzi, którzy przebywają w uzdrowiskach w Polsce.

Sanatoria są miejscami, które z chęcią odwiedzają seniorzy. Nie tylko dają możliwość poprawy stanu zdrowia i zmiany klimatu, ale też po prostu zrelaksowania się. Współcześnie jednak nie są już kojarzone z zabiegami, a przede wszystkim z kwitnącym życiem towarzyskim. Program pokazuje codzienność ludzi, którzy przebywają w uzdrowiskach w Polsce. Widzowie będą mogli podglądać na ekranie seniorów, dzięki czemu zwiększą świadomość ich potrzeb, samotności czy pokładów energii, które wciąż w nich drzemią.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×