SOS - Sablewska od stylu

program rozrywkowy, Polska Agata to 36-letnia matka trójki nastolatków, z wykształcenia krawcowa, technik administracyjny i niania. Jednak największą pasją Agaty jest muzyka, od 3 lat próbuje swoich sił jako wokalistka disco polo. W zespole występuje z całą rodziną, Polska 2018

Maja Sablewska pomoże kobietom, które realizują się zawodowo i prywatnie, ale nie mają czasu na zadbanie o siebie. Bohaterki programu odnajdą styl, który odzwierciedli ich osobowość oraz sposób życia.

• Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Maja Sablewska

SOS - Sablewska od stylu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

• Maja Sablewska

Opis programu

ZwińRozwiń

Maja Sablewska pomoże kobietom, które mają niecodzienne pasje, realizują się zawodowo i prywatnie, ale nie mają czasu na to, by zadbać o wygląd. Bohaterki programu odnajdą styl, który odzwierciedli ich osobowość oraz sposób życia. Uczestniczki na początku programu muszą odpowiedzieć na kilka pytań, które pomogą im określić, jak wyrazić swoje cechy osobowości wyglądem.

Choć bohaterka tego odcinka ma na imię Lidia, wszyscy wołają na nią: Lila. Dla Lili Maja przygotowała specjalną metamorfozę. Jej przemiana trwała nie - jak zwykle 48 godzin - a... osiem tygodni! W ciągu tego czasu jednak spora część pracy należała do samej uczestniczki. Lidia ma 28 lat i z zawodu jest programistką. Uwielbia hiszpańską muzykę, salsę i flamenco. Chciałaby się nauczyć tych tańców, jednak na razie poprzestaje na marzeniach. Tak jak poprzestaje na marzeniach o pięknym wyglądzie. Lila pomimo młodego wieku jest doświadczona przez życie. Zanim ukończyła 20 lat zaszła w ciążę. Choć było dość wcześnie jak na macierzyństwo, Lidia przyzwyczaiła się do myśli o tym, że diametralnie zmieni się jej życie. Przerwała szkołę, razem z chłopkiem postarała się o kredyt na mieszkanie. Jednak niedługo cieszyła tą sytuacją, ponieważ zaraz po dwudziestych urodzinach Lidia poroniła. Nie jest już z tamtym chłopakiem, a z mieszkania, zostały jej tylko długi. Lila przyznaje, że od tego czasu zaniedbała swoje zdrowie. Ma zespół policystycznych jajników, który powoduje kłopoty hormonalne. Jednak, jak sama przyznaje - kłopoty życiowe i zdrowotne stały się dla niej wymówką, aby o siebie nie dbać i w momencie pierwszej rozmowy z Mają ważyła prawie 100 kilogramów. Dlatego też oprócz zabiegów medycyny estetycznej, Maja dała jej możliwość skorzystania z ośmiotygodniowej opieki dietetyka i trenera personalnego. Jednak powodzenie redukcji wagi zależy w dużej mierze od samej Lili i tego, czy będzie się stosować do zaleceń specjalistów. Czy Lidia nie zawiodła pokładanych w niej nadziei? Czy wytrwa w swoim postanowieniu, aby zawalczyć o siebie? Jakich tricków użyje Maja i jej sztab specjalistów, aby wydobyć z Lidii wszystko, co najpiękniejsze?

Komentarze

Skomentuj
  • Trzcinska, Agnieszka (gość)

Maju bardzo proszę pomusz mi bo ja sobie nie daje rady źle się czuję bo mnie źle facetem bardzo jestem za nim a on mnie od różnych wyzywa nie jedno mnie spotyka bylam zgwałcona i wogule proszę ja chcę żebyś mi pomogła w ubieraniu i nie tylko

06.02.2019 10:34
  • Trzcinska, Agnieszka (gość)

Maju bardzo proszę pomusz mi bo ja sobie nie daje rady źle się czuję bo mnie źle facetem bardzo jestem za nim a on mnie od różnych wyzywa nie jedno mnie spotyka bylam zgwałcona i wogule proszę ja chcę żebyś mi pomogła w ubieraniu i nie tylko

06.02.2019 10:30

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.