Twoja twarz brzmi znajomo

Odcinek świąteczny, Polska 2022

Siedemnasta edycja show, w którym gwiazdy poddają się metamorfozie i wykonują popularne przeboje lubianych artystów. W tym sezonie do grona jurorów dołączy Robert Janowski.

• Czas trwania: 88 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Reżyseria: Bolesław Pawica
  • Prowadzący: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski

5

Ocena redakcji

Ten program mnie nie przekonuje, a 'nowe twarze' uczestników są wręcz przerażające! Jedynym plusem tego show jest to, że od czasu do czasu trafi się występ, który rzeczywiście powali na kolana.

Twoja twarz brzmi znajomo w telewizji

ZwińRozwiń
  • Powtórka

Niedziela 06.11.2022 15:40 Odcinek 175 (Sezon 17)

Polsat

• Piątek 04.11.2022 20:05 Odcinek 175 (Sezon 17)

Polsat

• Powtórka

Niedziela 30.10.2022 15:40 Odcinek 174 (Sezon 17)

Polsat

• HIT Dnia

Piątek 28.10.2022 20:05 Odcinek 174 (Sezon 17)

Polsat

• Powtórka

Niedziela 23.10.2022 15:40 Odcinek 173 (Sezon 17)

Polsat

• Piątek 21.10.2022 20:05 Odcinek 173 (Sezon 17)

Polsat

• Powtórka

Niedziela 16.10.2022 15:40 Odcinek 172 (Sezon 17)

Polsat

• HIT Dnia

Piątek 14.10.2022 20:05 Odcinek 172 (Sezon 17)

Polsat

• Powtórka

Niedziela 09.10.2022 15:40 Odcinek 171 (Sezon 17)

Polsat

• HIT Dnia

Piątek 07.10.2022 20:05 Odcinek 171 (Sezon 17)

Polsat

• Powtórka

Niedziela 02.10.2022 15:40 Odcinek 170 (Sezon 17)

Polsat

• HIT Dnia

Piątek 30.09.2022 20:05 Odcinek 170 (Sezon 17)

Polsat

Multimedia

Jurorzy

• Katarzyna Skrzynecka
  • Paweł Królikowski
  • Małgorzata Walewska
  • Kacper Kuszewski

Prowadzący

• Maciej Dowbor
  • Piotr Gąsowski

Twórcy

• Bolesław Pawica Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Tego mogą spodziewać się biorący udział w programie uczestnicy, a na finalny efekt ich pracy czekają miliony polskich fanów show. Wiosną za jurorskim stołem ponownie zasiądzie królowa aktorskich i wokalnych zmagań, zwyciężczyni 1. edycji programu - Katarzyna Skrzynecka, kochany przez Polaków, wybitny aktor - Paweł Królikowski, doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa Małgorzata Walewska oraz najlepszy z najlepszych dj-ów polskiej sceny klubowej DJ Adamus. To oni wyłonią zwycięzcę z zupełnie nowego grona uczestników.

Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 000 złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. W ostatnim odcinku, do którego przechodzi czterech najlepszych uczestników, finaliści samodzielnie wybierają gwiazdę, w którą się wcielą. Pozostali uczestnicy także pojawiają się na scenie, jednak nie liczą się w walce o zwycięstwo - występują w duetach. W wielkim finale poprzednia punktacja się nie liczy. Ważne są jedynie punkty od jury w ostatnim odcinku. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, wygra czek o wartości 100 000 złotych, a następnie przekaże go na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Zbliża się wielki finał 17. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Do rywalizacji o statuetkę Złota Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny tej jesieni przystąpili: Kasia Wilk, Ewa Błachnio, Katarzyna Ucherska, Katarzyna Polewany, Michał Milowicz, Janusz Radek, Kuba Zdrójkowski i Robert Szpręgiel. Uczestnicy tego programu w każdym odcinku przechodzą zaskakujące metamorfozy, wcielając się w ikony światowej i polskiej muzyki. Ich występy ocenia jury w składzie: Robert Janowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska oraz Michał Wiśniewski. Program niezmiennie prowadzą: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Kto z finalistów 17. edycji tego show wygra 100 000 złotych, by wesprzeć szczytny cel?

Recenzje

• Ten program mnie nie przekonuje, a 'nowe twarze' uczestników są wręcz przerażające! Jedynym plusem tego show jest to, że od czasu do czasu trafi się występ, który rzeczywiście powali na kolana.

5/10

Komentarze

Skomentuj
  • Kia Ceed (gość)

Tosia Piesyk

04.11.2022 22:25
  • Ania Sowala 😘😀😃♥️ (gość)

Zosia Sowala

04.11.2022 22:24
  • Ania Sowala 🐕 (gość)

Zosia Sowala

04.11.2022 22:24
  • Ania Sowala 9.00 (gość)

Zosia Sowala

04.11.2022 22:23
  • Julia Dziewczyna 😘 (gość)

Tosia Piesyk

04.11.2022 22:22
  • Moi (gość)

A ja myślę, że w finale nie ma Roberta, bo sami uczestnicy przyznają często punkty z litości. Bo niskie noty od jurorów, to my Cię pocieszymy, bo Cię lubimy, bo nam nie zagrażasz. Ale tym samym wykluczają z finału tych, którzy fantastycznie śpiewają i wcielają się bez problemu w kolejne role.

29.10.2022 10:02
  • vespa (gość)

wieś tańczy i śpiewa wieśniaki oglądają i tyle!

14.10.2022 19:34
  • Cristine (gość)

Program uwielbiam, i współczuję osobom które nie mają pojęcia o charakteryzacji i śpiewaniu i mienią się takimi ekspertami nazwę ich "kanapowymi ekspertami" żeby krytykować oceniać ludzi którzy starają się wcielić w osoby którymi nie są. Ja mam propozycję: spróbujcie nagrać utwór ulubionego swojego wokalisty po tygodniu ćwiczeń i posłuchajcie....... A później oceniajcie

23.09.2022 21:03
  • Monika (gość)

Program jest bardzo fajny, lubię go oglądać w piątki wieczorem.

22.09.2022 22:36
  • Gość (gość)

Żeby kogoś oceniać trzeba samemu dobrze śpiewać a nie charczeć

16.09.2022 20:31
  • Goscini (gość)

Po co ten pajac kolorowy 🙈nie ma innych ludzi?

16.09.2022 20:29
  • haddaway (gość)

popieram koleżankę Sarę w tym co pisze na temat przeklinania powinien administrator tej strony się tym zając

13.05.2022 20:34
  • Pryk pryk (gość)

Jak zwykle o 20 nigdzie nic nie ma. Dlaczego zmuszacie ludzi do oglądania takiego go**? Czemu nie dajecie wyboru. Jak już to film po 22 albo po 23. To jest chor

06.05.2022 20:05
  • Dr. Alban (gość)

Ja pierdole...mam sąsiada alkoholika= prawie żul, identyczne bydle z ryja jak von Tfu!!usk Taki sam Ryży skurwiel , ten sam wytrzeszcz ślepi ,ale nie sepleni i łazi .(,nawet w zimie!) w skietach i klapkach Kuboty z Biedry!! Mówię mu jest taki POjebany program na Konfidenta z DDR Solorza pseudo stacji co przy byle nawałnicy jebie pikselami!., i mówię mu Heniu jedź rzesz kurwa tam do programu , wyseplenisz ,naplujesz jadem i wygrasz kasę na małpki!

06.05.2022 19:17
  • O ja pierdole (gość)

Sebek o kurwa ale jesteś zjebem. Ty oglądasz to gówno i się tym pasjonujesz. Kurwa nie wierzę. Ja pierdole jaki zjeb. Gościu obrzydziłeś mi sranie i chyba się wyrzygam.

01.05.2022 16:32
  • Sebek (gość)

Sezon 16 programu to jakiś dramat. Jedyny plus to Cugowski w roli jurora oraz Danzel. Reszta jakaś pomyłka, Viki Gabor rozumiem, że jest fajna i dobrze uzdolniona, ale ona jest nastolatką i produkcja zapomina, że obok programu ważna jest jej życie szkolne i tak dalej. Pani Pisarek mimo tego, że jest modelką to fajnie śpiewa, ale jury nie mogą się dogadać i dają jej po 1 punkcie zamiast 6,7 czy 10 punktów od pierwszego odcinka aż do emisji nowego odcinka. Produkcja zapewnia, że ta modelka jako uczestniczka czymś zaskoczy, że kopara wypadnie, a to jest mydlenie oczu i znowu jury da po 1 punkcie i tak do końca sezonu. Pozostałe sezony super, tyle, że 16 sezon tragedia. Mam nadzieję, że jak będzie następny sezon to błędy naprawią. Wiśniewski powinien po dwóch edycjach odejść z jury, Gąsowski na odstrzał, ponieważ powoli działa na nerwy, a Skrzynecka powoli zaczyna się psuć i powoli staje się kopią któregoś z jurorów czy Walewskiej czy poprzednika.

08.04.2022 16:51
  • Sara (gość)

Program mi się bardzo podoba. Pozytywna atmosfera , piękne mądre wypowiedzi oraz dużo ciekawostek nt piosenek i wykonawców. Czekam cały tydzień z niecierpliwością na tę rozrywkę. Mam tylko pytanie dlaczego pozwala się tu na forum na używanie wulgaryzmów? Czy to potrzebne?

01.04.2022 21:56
  • bobi (gość)

podzielam większość komentarzy, że program do dupy. Już dawno powinien zejść z ramówki. Lub wymieńcie całe jury, bo się wypalili z pomysłów

31.03.2022 23:03
  • Osiemgwiazdnaniebie (gość)

Ten program to pierdolone gówno. Show z dupy dla jebanych debili. Tak jak tańce z gwiazdami i inne chujostwa. Kurwa w piątek o 20 to powinny dobre filmy lecieć a nie gówno dla ćwierć inteligencji.

25.03.2022 20:37
  • OlaOla (gość)

Karolina Pisarek jest piękną dziewczyną,ale talentu aktorskiego i wokalnego to ona nie ma. Kto ją zaprosił do tego programu? Nie da się jej słuchać.

19.03.2022 15:17
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.7 Głosów: 21

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.