Twoja twarz brzmi znajomo

Odcinek specjalny, Polska 2024

Czternasta edycja show, w którym polscy artyści wykonują różne przeboje, "przeistaczając się" w oryginalnego wykonawcę. Zwycięzca zdobywa czek, który zostanie przeznaczony na wybrany cel charytatywny.

• Czas trwania: 89 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Reżyseria: Bolesław Pawica
  • Prowadzący: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski

5

Ocena redakcji

Ten program mnie nie przekonuje, a 'nowe twarze' uczestników są wręcz przerażające! Jedynym plusem tego show jest to, że od czasu do czasu trafi się występ, który rzeczywiście powali na kolana.

Twoja twarz brzmi znajomo w telewizji

ZwińRozwiń
  • Dzisiaj 06:00 Odcinek 139 (Sezon 14)

Polsat Film

• Dzisiaj 11:00 Odcinek 172 (Sezon 17)

TV 4

• Jutro 06:00 Odcinek 140 (Sezon 14)

Polsat Film

• Sobota 02.03.2024 06:00 Odcinek 141 (Sezon 14)

Polsat Film

• Sobota 02.03.2024 11:00 Odcinek 173 (Sezon 17)

TV 4

• Sobota 02.03.2024 13:00 Odcinek 174 (Sezon 17)

TV 4

• Niedziela 03.03.2024 06:00 Odcinek 142 (Sezon 14)

Polsat Film

• Niedziela 03.03.2024 14:00 Odcinek 135 (Sezon 14)

Nowa TV

• Piątek 08.03.2024 20:05 Odcinek 196 (Sezon 20)

Polsat

• Sobota 09.03.2024 06:00 Odcinek 143 (Sezon 14)

Polsat Film

• Niedziela 10.03.2024 06:00 Odcinek 144 (Sezon 14)

Polsat Film

• Niedziela 10.03.2024 14:00 Odcinek 136 (Sezon 14)

Nowa TV

Multimedia

Jurorzy

• Katarzyna Skrzynecka
  • Paweł Królikowski
  • Małgorzata Walewska
  • Kacper Kuszewski

Prowadzący

• Maciej Dowbor
  • Piotr Gąsowski

Twórcy

• Bolesław Pawica Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Tego mogą spodziewać się biorący udział w programie uczestnicy, a na finalny efekt ich pracy czekają miliony polskich fanów show. Wiosną za jurorskim stołem ponownie zasiądzie królowa aktorskich i wokalnych zmagań, zwyciężczyni 1. edycji programu - Katarzyna Skrzynecka, kochany przez Polaków, wybitny aktor - Paweł Królikowski, doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa Małgorzata Walewska oraz najlepszy z najlepszych dj-ów polskiej sceny klubowej DJ Adamus. To oni wyłonią zwycięzcę z zupełnie nowego grona uczestników.

Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 000 złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. W ostatnim odcinku, do którego przechodzi czterech najlepszych uczestników, finaliści samodzielnie wybierają gwiazdę, w którą się wcielą. Pozostali uczestnicy także pojawiają się na scenie, jednak nie liczą się w walce o zwycięstwo - występują w duetach. W wielkim finale poprzednia punktacja się nie liczy. Ważne są jedynie punkty od jury w ostatnim odcinku. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, wygra czek o wartości 100 000 złotych, a następnie przekaże go na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Nowa edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Po raz kolejny zobaczymy zdumiewające przemiany ośmiu Gwiazd. Bohaterowie programu zawalczą o statuetkę Złota Twoja Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem w nadchodzącej edycji? W 14. wiosennej edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, znana z produkcji telewizyjnych i kinowych m.in.: "Przyjaciółki", "M jak miłość", "Niania" czy "Wesele"; wokalistka i influencerka, Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w filmie "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej; wulkan energii, piosenkarka na co dzień występująca w popularnym zespole disco-polo Piękni i młodzi - Magda Narożna! W programie zobaczymy też czwórkę aktorów. Oto oni: Lesław Żurek, znany z takich produkcji, jak: "Mała Moskwa", "Zabawa, zabawa" czy "Przyjaciółki"; Michał Meyer, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w filmach: "Miasto 44" i "Amok" oraz serialu "Czas honoru"; Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli Tymoteusz z serialu "Pierwsza miłość"; Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie. Występujących Artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Recenzje

• Ten program mnie nie przekonuje, a 'nowe twarze' uczestników są wręcz przerażające! Jedynym plusem tego show jest to, że od czasu do czasu trafi się występ, który rzeczywiście powali na kolana.

5/10

Komentarze

Skomentuj
  • obserwator (gość)

Ten prowadzący że swoim. głosem nie do słuchania. Znowu wygrał.wiecznie młody Krzysiu ,który nie śpiewa a wygrywa. Nie można już tego oglądać , oceny nieobiektywne .Krzysiu wygra każdy odcinek za poruszanie nóżkami i podskokami na scenie.Żenada.

10.03.2023 22:11
  • kraków (gość)

Nowy prowadzący beznadziejny , program dla mnie jest już nie do oglądania , nowe twarze nie zastąpiły dawnych , zmiany niekorzystne , niestety przełączam kanał

10.03.2023 20:21
  • Rena (gość)

Skończcie z tymi reklamami w trakcie,,

10.03.2023 03:26
  • Gosc (gość)

Nie podoba mi się hałaśliwy sposób prowadzenia programu przez P. Macieja Rocka. Momentami jego krzyki były tak irytujące, że z trudem powstrzymywałam się przed rezygnacją z programu.

09.03.2023 08:15
  • Gosc (gość)

Pojebany Polsat jedna piosenka i reklamy zygac sie chce

05.03.2023 16:05
  • Gosc (gość)

Ostatni raz ogladamy ten program nigdy wiecej Polsat

05.03.2023 16:05
  • Gosc (gość)

Pojebany Polsat jedna piosenka i reklamy zygac sie chce

05.03.2023 16:03
  • kasander (gość)

Nudne. Ludzie nieznani, za dużo reklam. W połowie przełączyłem

03.03.2023 22:09
  • Kia Ceed (gość)

Tosia Piesyk

04.11.2022 22:25
  • Ania Sowala 😘😀😃♥️ (gość)

Zosia Sowala

04.11.2022 22:24
  • Ania Sowala 🐕 (gość)

Zosia Sowala

04.11.2022 22:24
  • Ania Sowala 9.00 (gość)

Zosia Sowala

04.11.2022 22:23
  • Julia Dziewczyna 😘 (gość)

Tosia Piesyk

04.11.2022 22:22
  • Moi (gość)

A ja myślę, że w finale nie ma Roberta, bo sami uczestnicy przyznają często punkty z litości. Bo niskie noty od jurorów, to my Cię pocieszymy, bo Cię lubimy, bo nam nie zagrażasz. Ale tym samym wykluczają z finału tych, którzy fantastycznie śpiewają i wcielają się bez problemu w kolejne role.

29.10.2022 10:02
  • vespa (gość)

wieś tańczy i śpiewa wieśniaki oglądają i tyle!

14.10.2022 19:34
  • Cristine (gość)

Program uwielbiam, i współczuję osobom które nie mają pojęcia o charakteryzacji i śpiewaniu i mienią się takimi ekspertami nazwę ich "kanapowymi ekspertami" żeby krytykować oceniać ludzi którzy starają się wcielić w osoby którymi nie są. Ja mam propozycję: spróbujcie nagrać utwór ulubionego swojego wokalisty po tygodniu ćwiczeń i posłuchajcie....... A później oceniajcie

23.09.2022 21:03
  • Monika (gość)

Program jest bardzo fajny, lubię go oglądać w piątki wieczorem.

22.09.2022 22:36
  • Gość (gość)

Żeby kogoś oceniać trzeba samemu dobrze śpiewać a nie charczeć

16.09.2022 20:31
  • Goscini (gość)

Po co ten pajac kolorowy 🙈nie ma innych ludzi?

16.09.2022 20:29
  • haddaway (gość)

popieram koleżankę Sarę w tym co pisze na temat przeklinania powinien administrator tej strony się tym zając

13.05.2022 20:34

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: 7.3 Głosów: 24

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.