Uwaga! Pirat

Uwaga! Pirat, Polska 2020

Program o charakterze prewencyjnym, pouczający i ostrzegający. Autorzy wyruszają na drogi, by obserwować niebezpieczne zachowania polskich kierowców.

 • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program o charakterze prewencyjnym, pouczający i ostrzegający. Autorzy wyruszają na drogi, by obserwować niebezpieczne zachowania polskich kierowców. Z pomocą z patrolu policyjnego będą demaskować bezmyślnie postępujących kierowców, którzy łamią przepisy ruchu drogowego.

Program o charakterze prewencyjnym, pouczający i ostrzegający. Wyruszamy na drogi w poszukiwaniu naprawdę niebezpiecznych zachowań na polskich drogach. W programie Uwaga Pirat! razem z patrolem drogówki będziemy demaskować i tępić bezmyślnie zachowujących się kierowców, którzy za nic mają sobie przepisy ruchu drogowego. Tropimy piratów i eliminujemy niebezpieczeństwo na drodze. Nie chcesz być bohaterem naszego programu, zobacz Uwaga Pirat!

Komentarze

Skomentuj
 • K.R (gość)

  Jak dla mnie debile bezmózgie i tyle!Jakby Im 100zl dać od razu by puścili😂😂

  04.01.2022 17:05
 • Arttrz@ (gość)

  Zero tolerancji zero pouczeń tylko kasa. Pustaki itd

  22.08.2021 20:29
 • Obserwator (gość)

  Mandat za nieprzymocowane tablice. Kobiecie która jedzie przerejestrować pojazd. Trudno to nawet komentować. Do tych nadgorliwych cwaniaków udających prawych policjantów- jeszcze są pouczenia- nie znacie tego?

  03.04.2021 10:36
 • Max (gość)

  Pozdrawiam Panów z Torunia, a zwlaszcza Pana Dorobka. Oby więcej takich policjantow.

  10.03.2021 20:51
 • Lucjan (gość)

  A ta łysa pala cwaniaczek z Zamościa co laweta przywiózł by dawa koła i po sprawie ciul przed kamerą by się zesrał cwaniak

  29.01.2021 17:13
 • Bernard (gość)

  Komentarze które wysłuchuje po interwencji policjantów są nie do przyjęcia Zatrudnijcie obiektywnych pracowników do prowadzenia tego programu albo zamilknijcie

  31.07.2020 16:53
 • Dzinksu (gość)

  Czy ktoś może orientuje się w którym odcinku był pijany kierowca busa, który próbował przekupić policjanta i policjantkę?

  29.02.2020 03:04
 • działanie na szkodę kierowców przez policje (gość)

  pan który filmuje jest policjantem ? Jeżeli nie to ma dostęp do informacji o kierowcach może je póżniej wykorzystywać należało by sprawdzić czy ludziom po takiej kontroli nic nie ginie a policjantów ukarać za udostępnianie danych osobowych temu człowiekowi żaden cywil nie ma prawa być przy legitymowaniu kogoś przez policje ja bym sobie na to nie pozwolił i tyle po prostu adwokat i sprawa nie ma sobie co dawać

  27.02.2020 20:54
 • amra (gość)

  oglądam program"pirat drogowy" i żal mi niektórych kierowców tirów, bo widzę jak bardzo często auta osobowe wjeżdżają niemalże pod naskę takiego tira wykorzystując że tir trzyma się w bezpiecznej odległości a on się mieści i wjeżdża i jak kierowcy tira załadowanego o masie 40 ton ma się zatrzymać w miejscu, uważam że należy to brać pod uwagę

  07.10.2019 14:49
 • Arek (gość)

  Jesli program ma charakter komercyjny i pouczajacy nie policjaci informuja przy kolizji ze nie trzeba wzywac służb"policji" tylko spisac oswiadczenie wtedy obedzie sie wypisaniem mandatu i mogli by zajac sie innymi sprawami !

  25.11.2018 01:40
 • Tomek (gość)

  Jak w normalnym kraju można za jedno wykroczenie zabrać prawko dać punkty i jeszcze mandat tak na 500+ musimy zarobić

  02.11.2018 20:08
 • Tomek (gość)

  Program ok lektor masakra śmieszny gość a może nawet żałosny

  02.11.2018 20:05
 • zdzislaw (gość)

  Dajcie medal panu Pobierzy za udział w progranie .Niech policjanci przestana kpic z zatrzymanych kierowcow

  02.08.2018 17:27
 • Kierowca bombowca (gość)

  Niestety policjanci w tym programie dzialaja poza wszelkim prawem i bezkarnie. Dziwie sie, ze szanowana TVN Turbo popiera takie dzialania. Wszystkich użytkowników dróg obowiązują zasady i przepisy prawa o ruchu drogowym. Wszyscy też muszą stosować się do znaków i sygnałów drogowych. Wyjątek od powyższej reguły stanowią pojazdy uprzywilejowane. Zgodnie z art. 53 ust. 2 PRD – kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, ale jedynie wtedy, gdy uczestniczy: a) w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego albo b) w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych, c) w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona. Zgodnie art. 2 pkt 38 PRD pojazdem uprzywilejowanym jest pojazd wysyłający sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie. Wniosek prosze, wyciagnijcie sobie sami!

  19.03.2018 17:27
 • [email protected] (gość)

  Policjanci z Kielc na kierowcę zostawili lapankę na przejściu dla pieszych. Od kiedy pieszy ma pierwszeństwo stojąc na chodniku przed oznakowanych przejsciem? Naduprzejmość policjantów okazana pieszemu jest niezgodna z prawem ruchu drogowego i za to winny był kierujący policyjnym samochodem a nie kierowca zatrzymanego pojazdu. Proszę o informację jak sprawa została rozstrzygnitęsknię przez sąd i czy kierowca policjant został ukarany? Poza tym uważam, że werdykty sądowe winne być fanom Turbo okazywanie przez ten program. Pozdrawiam Marian

  18.02.2018 20:09
 • Cnaj13 (gość)

  Dlaczego nie zwraca się uwagi na używanie świateł zgodnie z ich przeznaczeniem .To już jest plagą stanie na poboczu na światłach mijanea a co gorsza drogowych.Nie używają kierowcy świateł pozycjnych totalnie oslepiając innych użytkowników .Policjanci też stosują tą praktykę.

  28.01.2018 22:51
 • Cnaj13 (gość)

  Dlaczego nie zwraca się uwagi na używanie świateł zgodnie z ich przeznaczeniem .To już jest plagą stanie na poboczu na światłach mijanea a co gorsza drogowych.Nie używają kierowcy świateł pozycjnych totalnie oslepiając innych użytkowników .Policjanci też stosują tą praktykę.

  28.01.2018 22:50
 • janusz (gość)

  najgorszy program prewencyjny policji na całym świećie wszystkie kraje się z was śmieją takiego idiotyzmu niema nigdzie robicie z Polaków idiotów za kółkiem ale panowie policjanci są w tej roli gamoniami na pierwszym miejscu nieuki i nie wiedzą że pierwszeństwo w prawie jest pouczenie a póżniej nabijanie kabzy tak jest na całym świećie durnowate państwo

  25.01.2018 18:17
 • (gość)

  Sama idea programu nienajgorsza, rozumiem, że ma mpełnić również funkcję prewencyjną i tutaj moja uwaga....99,9,% policjantów występujących w tym programie to piraci drogowi i potencjalni mordercy. Prowadzenie pojazdu jedną ręką często przy grubych prędkościach jest karygodne, niewłaściwa pozycja za kierownicą, niewłaściwe obracanie kołem kierownicy jest nagminne a już pan Dorobek z Torunia prawa ręka na lewarze, lewy łokieć na podszybiu, dwa paluszki na kierownicy i fotel wywalony do tyłu na turystę w Egipcie. Zachodzę w głowę, że Policja to firmuje. Doprawdy poziom wyszkolenia żenujący.

  31.10.2017 18:36
 • Anett (gość)

  Nie ogarniam panów z Drogówki w Toruniu! Proszę Was, przecież to jest mega komiczne, przerysowane i śmieszne! Pan w ciemnych okularach- mega Ćwianiak. Chyba chcą być gwiazdami TVN, ale ewidentnie im nie wychodzi. Zamiast budzić grozę (w zamyśle Pana w okularkach) budzą salwy śmiechu...żałosne.

  09.11.2016 21:03
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×