Wakacje z teściową

Wakacje z teściową, Polska 2023

W programie cztery pary - on/ona i teściowa - wybiorą się na tygodniowe wakacje, podczas których będzie okazja do tego, by wzajemnie dobrze się poznać. To eksperyment badający relacje rodzinne.

 • Gatunek: Lifestyle

Wakacje z teściową w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie zostanie przeprowadzony niezwykły eksperyment badający relacje rodzinne, różnicę pokoleń oraz codzienne nawyki. Widzowie mają okazję śledzić losy czterech par - on/ona i teściowa. Uczestnicy udadzą się na tygodniowe wakacje, podczas których będzie czas na to, by wzajemnie dobrze się poznać. Okaże się, czy rodzinny wyjazd zbliży ich do siebie, czy może dojdzie do niesnasek, a różnice będą nie do pogodzenia.

W tym programie przeprowadzimy niezwykły rodzinny eksperyment. Pod lupę weźmiemy relacje, różnicę pokoleń oraz codzienne nawyki. W nowej serii TVN Style urządzimy naszym bohaterom wyjazd we dwoje - on/ona i… teściowa. W tej ośmioodcinkowej serii będziemy śledzić losy czterech takich par. Spędzą ze sobą cały tydzień, będą więc mieli trochę czasu, aby w końcu poznać się tak naprawdę. Czy będziecie świadkami rodzinnej sielanki czy może jednak do głosu dojdzie to prawdziwe, skrywane "ja" naszych bohaterów? Czy rodzinny wyjazd zbliży ich do siebie czy na zawsze podzieli? Przekonajcie się sami!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×