Weekendowa metamorfoza

Weekendowa metamorfoza, Polska 2023

Krzysztof Miruć, architekt i projektant wnętrz, pomaga ludziom w przygotowaniu niespodzianki dla ich najbliższych - weekendowej metamorfozy jednego pomieszczenia w domu.

• Gatunek: Reality show
  • Prowadzący: Krzysztof Miruć

Weekendowa metamorfoza w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

• Krzysztof Miruć

Opis programu

ZwińRozwiń

Krzysztof Miruć, architekt i projektant wnętrz, dokonuje metamorfozy jednego pomieszczenia w domu bohaterów, którzy pragną zrobić wybranej bliskiej osobie niespodziankę. Zmiana jest przeprowadzana w weekend i w tajemnicy przed osobą, z myślą o której jest przygotowywana. Zgrany zespół to gwarancja udanego remontu w krótkim czasie, dlatego architekta wspomogą: jego asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta i dekoratorka wnętrz.

Projektowanie, malowanie ścian, zrywanie tapet - architekt Krzysztof Miruć potrafi w zaledwie kilka dni przeprowadzić całkowitą przemianę pomieszczenia. Nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem, a przestarzałe wnętrza nie mają z nim szans. Niespodzianka, wzruszenie i ogromna radość – wszyscy w programie czekają na ten moment! Wielki finał - w jednej chwili spełniają się marzenia bohaterów, którym bliscy przygotowali wyjątkowy prezent. A wszystko dzięki nieocenionej pomocy Krzysztofa Mirucia i jego niezawodnej ekipy! Zobaczymy m.in. jak znany architekt odmieni pokój 21-letniego Filipa, którego w programie HGTV chcą zaskoczyć rodzice. Kolejnymi bohaterami będą Dominik z synami Olkiem i Antosiem, którzy z okazji zbliżających się urodzin mamy Oli planują prawdziwą niespodziankę. Jak kobieta, która jest wielką fanką Krzysztofa Mirucia, zareaguje na metamorfozę sypialni? Poznamy również Maszę, która wraz z mężem marzy o nowym salonie – przestrzeni do pracy i spędzania wolnego czasu. Para uwielbia czytać książki! W nowych odcinkach nie zabraknie remontowych porad, inspiracji, a przede wszystkim wielu emocji! A jak zazwyczaj wygląda Twój weekend?

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

Fajny program ale pomagajcie biednym ludziom a nie tym co maja kase!!

15.07.2023 16:57
  • gość (gość)

Udany program , choć gdy widzę tego szczerzącegi się , narcystycznego Mirucia to robi mi się niedobrze 🤮

14.07.2023 14:47
  • Gustlig (gość)

Te metamorfozy są niesamowite. Zawsze całą rodziną oglądamy i kiedyś... może weźmiemy udział. Marzą mi się takie cegiełki w salonie z Ceglanego Renesansu i wykonaniem by Miruć :)

27.10.2022 13:43
  • Samotna mama po 60tce 2 grupa niewidoma Irena Dragan (gość)

Mam do remontu kuchnie w okropnym stanie 3/4 od sufitu po podłoge Sama niejestem w stanie bo mnie niestać ,czy taki remont , opłacam sama??? Pozdrawiam.Chciałabym zgłoscić ale boje sie kosztów.

14.08.2022 13:05
  • jeżyk (gość)

Do Hanny W języku potocznym można używać obu form....

30.06.2022 09:55
  • Hanna (gość)

Fajny program ale nie mogę słuchać Pana Mirucia mówiącego "Tą" zamiast " Tę".

15.08.2021 12:03
  • Berenika (gość)

Czy wy jesteście normalni? Zgłaszajcie się do producenta programu a nie tutaj 😳

24.07.2021 18:16
  • [email protected] (gość)

Wszystko ok ale reżyserka trochę siedzi z tym zachwyceniem właścicieli! może bez tych szopek samozachwyt i tak będzie jeśli będzie konkretna metamorfoza.

11.07.2021 12:23
  • Zaneta (gość)

Zapomniałam [email protected]

21.03.2021 15:27
  • ZanetA (gość)

Chętna na udział, dorastające dzieci potrzebują więcej przestrzeni, :( chętna bardzo bardzo...

21.03.2021 15:27
  • Adrian (gość)

Dzień dobry chciałbym zgłosić się do programu [email protected]

19.09.2020 01:16
  • Adrian (gość)

Dzień dobry chciałbym zgłosić się do programu

19.09.2020 01:14
  • Grazyna (gość)

Czy robicie metamorfozy w Niemczech? Moj mąż wyjezdza dk sanatorium, marzę o remonciku 🤗

26.08.2020 19:04
  • Piękna sofa (gość)

28 czerwiec , w tym odcinku była granatowa duża sofa rozkładana - ( wiem prawa autorskie górą) śle czy możecie podać markę -firmę sofy . Wielkie dzieki

28.06.2020 21:22
  • Celina (gość)

Odcinek 4 seria 2 - piękna kanapa pojawiła się w urządzanym wnętrzu, można wiedzieć gdzie kupiona i jak się nazywa?

07.06.2020 12:39
  • Beata (gość)

Witam chciala bym zglosic mieszkanie syna jak zglosic moja poczta [email protected] pozdrawiam

30.05.2020 19:18
  • Beata (gość)

Witam chciala bym zglosic mieszkanie syna jak zglosic moja poczta [email protected] pozdrawiam

30.05.2020 19:18
  • Anna (gość)

Za położenie pvc na pięknym starym parkiecie powinni mu dyplom odebrać. Wstyd.

14.09.2019 22:34
  • Lidiapozdrawiam (gość)

Witam, chciala bym zglosic do programu mojego meza ktory nie posiada dwóch nog i jezdzi na wózku. Moj email [email protected]

03.08.2019 19:06
  • Olga (gość)

Dzień dobry. Chciałabym zgłosić się do programu, mój email [email protected]

29.07.2019 22:56
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.