Witaj mała gwiazdko

Witaj mała gwiazdko, Polska 2017

Po raz ósmy w kościele św. Anny łodzianie mogli wysłuchać koncertu kolęd. Na scenie wystąpili znani polscy artyści. Podczas koncertu można było usłyszeć najpopularniejsze kolędy i pastorałki.

 • Czas trwania: 58 minut, Gatunek: Rozrywka

Witaj mała gwiazdko w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Po raz ósmy w Kościele św. Anny w Łodzi odbył się charytatywny koncert z okazji świąt Bożego Narodzenia pt. Witaj Mała Gwiazdko. W koncercie udział wzięli artyści: Danuta Błażejczyk, Eleni, Patrycja Runo, Rodzina Kaczmarków, Krzysztof Krawczyk, Mirosław Niewiadomski, Sławomir Kowalewski, Skaldowie, Blue Cafe, Trubadurzy, Partita, dziecięcy chór Teatru Wielkiego w Łodzi i inni.

"Mała Gwiazdka", czyli świąteczne śpiewanie kolęd i pastorałek to tradycja, którą zapoczątkowanow parafii św. Anny 7 lat temu. Co roku niezwykły koncert dają artyści mniej znani i wielkie gwiazdy. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewali m.in.: Danuta Błażejczyk, Anna Cymmerman, Eleni,, Krzysztof Krawczyk, Sławomir Kowalewski, Patrycja Runo, Tadeusz Urbański, Rodzina Kaczmarków oraz zespoły Blue Cafe, Trubadurzy, 1ONE.

Komentarze

Skomentuj
 • Kris (gość)

  A gdzie dzieci z chóru z Teatru Wielkiego które to też brały udział..................

  23.12.2018 17:40
 • Hmmmm (gość)

  Opis dotyczy koncertu z 2016 roku... ktoś zrobił "kopiuj-wklej"...

  27.12.2017 13:53
 • Ilona (gość)

  Panie Ryśku. Zgadzam się z Panem. Przecież to było widać i czuć , że Adaś i Wojtek przyćmili swoim występem pozostałych wykonawców. Na niektórych było aż smutno patrzeć jaki niski reprezentowali poziom artystyczny. Brawo chłopaki , pokazaliście wielką klasę. Szacunek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  27.12.2017 02:24
 • Ryszard (gość)

  W wykazie artystów nie podano niezwykłej Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, a zwłaszcza dwóch braci Adama - tenor 14 lat i Wojciecha - barytyon 18 lat. Ta dwójka geniuszy, swoim wspaniałym śpiewem oczarowała publiczność co przełożyło się na gromkie nieskończone brawa. Dziękuje ks. Turkowi za umożliwienie nam występu w tak zacnym gronie doświadczonych wokalistów.

  27.12.2017 02:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×