Wyspa przetrwania

Wyspa przetrwania, Polska 2017

Szesnastu śmiałków przez miesiąc będzie zmagało się w morderczych konkurencjach w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Z rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jeden z nich.

  • Gatunek: Reality show
  • Reżyseria: Małgorzata Dacko

Wyspa przetrwania w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Małgorzata Dacko Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program, w którym szesnastu śmiałków przez miesiąc będzie zmagało się w morderczych konkurencjach w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Ważne będą siła mięśni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głową, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jeden z nich. Nie będzie czasu na powtórki, a rzeczywistość bezludnej wyspy zweryfikuje najmocniejszych uczestników i napisze zaskakujące scenariusze.

Szesnastu śmiałków z Polski, miesiąc zmagań w trakcie morderczych konkurencji w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Siła mięśni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głową, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jeden oto co czeka widzów w "Wyspie przetrwania" jesiennej nowości Telewizji Polsat. W tym programie, nie będzie czasu na powtórki, a rzeczywistość bezludnej wyspy zweryfikuje najmocniejszych uczestników i napisze własne, zaskakujące scenariusze. Ten reality show to światowy hit telewizyjny, który doczekał się już ponad 130 edycji w 50 krajach na całym świecie. Patronem medialnym programu jest Radio ZET.

Komentarze

Skomentuj
  • WYSPA PRZETRWANIA (gość)

    NIE WIEM CZY TO JEST TAKIE FAJNE TA WYSPA PRZETRWANIA TAKA DLA MINIE SREDNIA BO TAM JEST JAKIES MATAKA ITD. BAJECZKA

    11.11.2017 22:32
  • Lajla (gość)

    Szkoda ze Karolina odpadla

    11.11.2017 19:01
  • Lizka (gość)

    Dobrze że Piotr odpadł

    11.11.2017 19:01
  • Patrycja szeliga (gość)

    Wyspa przetrwania

    11.11.2017 17:50
  • LizaBi (gość)

    Szkoda że Farmer odpadł… Teraz trochę się boję o czerwonych, a od początku im kibicuje. Tak czy inaczej, gra była bardzo ciekawa w tym odcinku. Poszukiwanie naszyjnika, wytrwałość w konkurencji o totem, jedzenie robaków… Ciekawe co wydarzy się w półfinale!

    04.11.2017 19:38
  • Marcinek (gość)

    Sojusze ciągle się zmieniają i gracze chyba nie powinni już za bardzo ufać sobie nawzajem, bo każdy ma coraz większą chrapkę na wygraną. Zjednoczenie plemion nie do końca się powiodło w sensie współpracy :P Ale dla samego programu to lepiej, bo zaczęło się dużo dziać! 

    04.11.2017 19:37
  • kot (gość)

    Prowadzący miał parę wpadek jak chęć rozmowy z Farmerem o krowach ..to była żenada.Szkoda ,że odpadł Bartek .Odpadła osoba , która na to zasłużyła .Teraz kibicuje każdemu

    04.11.2017 14:39
  • ? (gość)

    Nie rozumiem zachowania prowadzącego po ostatnim odcinku. Co mu przeszkadzało śpiewanie? Trochę śmieszna była ta jego irytacja i oburzenie....

    04.11.2017 10:58
  • 0gladaczka (gość)

    ja sie ciesze ze Pawel farmer odpadl bo to nie facet tylko baba wiecznie knul...obrzydliwosc karolina zarozumiala a Justyny nie trawilam wstretne babsko Bartek byl najlepszy to go wyeliminowali i za to nie trawie ich jULKA byla super a TERAZ KIBICUJE STARSZEMU PANU klotzek jest prawdziwym facetem

    03.11.2017 21:32
  • miki (gość)

    Program rewelka. Ciekawe kto wygra, ja kibicuję Danielowi :)

    03.11.2017 15:27
  • Bartosz (gość)

    Dla mnie Wyspa Przetrwania to najlepszy program ever! Co tydzień czekam z niecierpliwością, co wydarzy się w kolejnym odcinku. A ten ostatni zwrot akcji z eliminacją Bartka – mistrzostwo!

    27.10.2017 20:48
  • Kamila (gość)

    Uwielbiam ten program! Mam nadzieję, że wygra Julka, bo jest silna fizycznie i nie kombinuje tak jak niektórzy.

    27.10.2017 20:47
  • Extra :))) (gość)

    Rewelacja!! Jedyny program, który oglądam w TV. Oby były kolejne edycje :) A prowadzący - świetny, nie wiem skąd te negatywne komentarze na temat tego pana....

    20.10.2017 18:14
  • kot (gość)

    Prowadzący jest świetny nie podoba mi się jeden z uczestników jest strasznie dwulicowy dzięki niemu wyleciał Bartek wielka szkoda ,Powinna wygrać osoba , która na to zasługuje a nie kombinuje.

    14.10.2017 13:55
  • pepe (gość)

    Jak się komuś nie podoba, to po co ogląda? Wg mnie świetny program!

    30.09.2017 09:23
  • H

    A kiedy powtórki?

    29.09.2017 22:02
  • kika (gość)

    Beznadzieja , dno, na wzór programów zdziczałych amerykanów. Jak coś takiego można pokazywać w Polsce gdzie jeszcze są normalni ludzie

    29.09.2017 13:33
  • lili (gość)

    moim zdaniem prowadzący okej, ogólnie fajne reality show

    28.09.2017 22:48
  • zoom (gość)

    Ten prowadzący jest straszny. Chyba musiał dopłacić żeby móc prowadzić ten program bo innej opcji nie widzę

    19.09.2017 16:57
  • widz (gość)

    Zgadzam się z poprzedniczką prowadzący to największa porażka tego programu.

    15.09.2017 16:45
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: 5.7 Głosów: 3

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×