Psi patrol

Dog Patrol, Nowa Zelandia 2014

Kevin i Jonty przyczyniają się do ogromnego sukcesu w odkryciu marihuany, a myśliwy i poszukiwacz przygód zostaje zatrzymany na granicy za posiadanie podejrzanych trofeów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Psi patrol w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial zabiera widzów do dynamicznego świata akcji w którym znaczącą rolę odgrywają psy oraz ich trenerzy i opiekunowie. Widzowie zobaczą, jak psie patrole pilnują porządku na ulicach, w więzieniach oraz na granicach państwa. Przedstawione zostaną relacje między pomocnymi, lojalnymi czworonogami i ich opiekunami oraz szczegóły ich niezwykłej współpracy, a także efekty ciężkiej pracy psich patroli i ich wielogodzinnego szkolenia podczas akcji ścigania przestępców i przemytników.

Serial zabiera widzów w sam środek dynamicznego świata akcji w którym ogromną rolę odgrywają psy oraz ich trenerzy i opiekunowie. Zobaczmy jak psie patrole pilnują porządku na ulicach, w więzieniach oraz na granicach państwa. Z bliska przyjrzymy się jak wyglądają relacje między pomocnymi, lojalnymi czworonogami i ich opiekunami oraz dowiemy się o szczegółach ich niezwykłej współpracy. Zobaczymy efekty ciężkiej pracy psich patroli i ich wielogodzinnego szkolenia podczas akcji ścigania przestępców i przemytników tak narkotyków jak i innych substancji zagrażających przyrodzie Nowej Zelandii i jej rozwijającemu się przemysłowi. Jedyną nagrodą czworonogów jest pochwała opiekuna i… zabawka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×