Rajd Dakar

Race to Dakar, Wielka Brytania 2006

Charley Boorman przystępuje do realizacji swego marzenia z dzieciństwa. Postanawia wziąć udział w Rajdzie Dakar, jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów na świecie.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Rajd Dakar w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Charley Boorman po zakończeniu wyprawy motocyklowej po świecie wraz z najlepszym przyjacielem, aktorem, Ewanem McGregorem postanawia, że weźmie udział w Rajdzie Dakar. Ta nieopatrznie wypowiedziana obietnica miała dla niego poważne konsekwencje, a mianowicie przystąpienie do prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznego wyścigu na świecie. Z Portugalii do Senegalu przez 10 000 km po jednych z najbardziej niebezpiecznych dróg to sceneria opowieści o tym, jakim wyzwaniom można sprostać w poszukiwaniu przygód.

Po zakończeniu swojej motocyklowej wyprawy po świecie ze swoim najlepszym przyjacielem, aktorem, Ewanem McGregorem angielski poszukiwacz przygód i miłośnik jazdy motocyklem Charley Boorman stwierdził nie pamięta już w jakich to było okolicznościach że weźmie udział w Rajdzie Dakar. Ta nieopatrznie wypowiedziana obietnica miała dla niego poważne konsekwencje a mianowicie przystąpienie do tego prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznego wyścigu na świecie. Z Portugalii do Senegalu przez 10 000 km po z najbardziej niebezpiecznych dróg to sceneria opowieści o tym, jakim wyzwaniom jesteśmy w stanie sprostać w poszukiwaniu przygód.

Komentarze

Skomentuj
 • mbhcr@...

  super, szkoda ze pol minuty nie trwa...

  05.01.2015 00:14
 • - (gość)

  elo

  24.01.2014 01:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×