- streszczenia odcinków

USA 2006

Sezon 13

 • Na żywo ze studia w Hollywood Jeff Probst podlicza głosy sędziów i ogłasza, kto zostanie zwycięzcą. Dwudziestu rozbitków wspomina pobyt na wyspie i to, jak program zmienił ich życie. Probst ma też wieści, że wkrótce dziewiętnastu nowych śmiałków pojedzie na Fidżi w kolejnej edycji programu. Dwa zespoły będą zmagały się z nowymi wyzwaniami, lecz tym razem jedno plemię będzie wyposażone we wszelkie luksusy, podczas gdy drugie będzie musiało zaczynać od zera.

 • Finałowa piątka to Adam, Ozzy, Yul, Becky i Sundra. Po pierwszej walce o nietykalność wygrywa Ozzy, co oznacza, że Adam odpada. Pozostali wspominają dawnych członków plemienia. Odbywa się druga walka o nietykalność. Jeff ogłasza, że, zamiast dwóch, finałową rozgrywkę stoczą trzy osoby. Po ostatnim głosowaniu zostają trzy osoby, które wyłonią spośród siebie zwycięzcę.

 • Rozbitkowie dostają wiadomość o nowym zadaniu. Parvati i Adam muszą wygrać, inaczej Adam zostanie odesłany na Wyspę Wygnańców, ponieważ pozostała czwórka plemienia Aitu ma silniejszą pozycję.

 • Po powrocie z Rady Plemienia Jonathan nadal nie może uwierzyć w to, co o nim tam powiedziano. W obozie Parvati rani sobie palec maczetą. W nagrodę za wykonane zadania pozostali rozbitkowie mogą zobaczyć się z rodzinami i bliskimi. Ozzy zdobywa nietykalność, a Jonathan stara się zapewnić sobie głosy poparcia. Jest przekonany, że odpadnie Adam.

 • Parvati, Adam i Candice doprowadzają do konfrontacji z Jonathanem. Wszyscy są zdegustowani jego zachowaniem. Jonathan tłumaczy, że alternatywą byłoby opuszczenie gry, a na to nie chciał się zdecydować. Na wyspie dochodzi do aukcji, w której rozbitkowie mogą wygrać artykuły żywnościowe lub gorącą kąpiel. Wszyscy mają coraz większy problem z tym, jak odnosi się do nich Jonathan.

 • Jonathan ma dosyć tego, że musi zachowywać się jak ojciec lub szef plemienia, które wedle niego nie stara się tak bardzo, jak powinno. Dochodzi do połączenia plemion. Po imprezie alkoholowej Adam flirtuje z Parvati. W tym czasie Yul proponuje zawiązanie przymierza Jonathanowi. Wciąga w to również Ozzy'ego, który czuje się winny, że odwraca się od przyjaciela, Nate'a.

 • Adam i Candice są znowu razem, ale nie wszyscy są z tego zadowoleni. Ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że Brad, który przez głosowanie opuścił wyspę w poprzednim odcinku, jest członkiem jury. Jonathan uważa, że pozostali członkowie plemienia nie pracują wystarczająco ciężko.

 • Rozbitkowie otrzymują możliwość opuszczenia plemienia i przyłączenia się do plemienia rywali, jednak decyzję należy podjąć w dziesięć sekund. Jedno z plemion zacieśnia więzi, dzieląc się pamiątkami z domu, podczas gdy drugie nie może odnaleźć wspólnego języka. Wyspę opuszcza dziewiąta osoba.

 • Napięcie, którego powodem jest Flica, zaczyna wszystkim dawać się we znaki. Pierwsze wyzwanie łączy umiejętność pływania z układaniem puzzli. Plemię Aitu dzieli stosunek do Ozzy'ego.

 • Sceny niepokazywane w poprzednich odcinkach. Wycieczka Candice i Adama, podczas której napotykają burzę, a ich łódka utyka na mieliźnie. Yul, odkrywając immunitet na wyspie Exile, decyduje się ukryć znalezisko. Exile, Jonathan, Adam i Candice prowadzą bezowocne poszukiwania immunitetu. Plemię Raro otrzymuje nagrodę w postaci wina i postanawia skorzystać z prezentu. Podczas imprezy Stephanie upija się.

 • Tuż po uczcie Jeff Probst wyjawia plemionom szokującą wiadomość. Tego wieczoru udadzą się na Radę Plemienia. Jeden z rozbitków przedstawia plan, który pozwoli odkryć immunitet.

 • Badając wyspy wokół obozu, kilka osób z plemienia Aitu ląduje przypadkiem na wyspie plemienia Raro. Nie wiedząc, gdzie się znajdują, grupa wkracza do obozowiska Raro.

 • Robinsonowie - Wyspy Cooka to Serial dokumentalny Kraj w którym został wyprodukowany serial Robinsonowie - Wyspy Cooka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2006.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Robinsonowie - Wyspy Cooka w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×