Sam na sam z przyrodą

Alone in the Wild, Wielka Brytania 2009

Kilka brytyjskich znanych postaci ze świata sportu i telewizji pragnie przekonać się, jak długo są w stanie wytrzymać walkę z żywiołami i własnym strachem w dzikim buszu Botswany, Gujany i Belize.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Sam na sam z przyrodą w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Kilka brytyjskich znanych postaci ze świata sportu i telewizji pragnie przekonać się, jak długo są w stanie wytrzymać walkę z żywiołami i własnym strachem. Pozostawieni sami sobie w dzikim buszu Botswany, Gujany i Belize samotnie lub parami nieustraszeni ochotnicy muszą zadbać o siebie i przetrwać przez osiem długich dni. Ich jedynym towarzystwem jest ręczna kamera za pomocą której filmują swoje zmagania.

Jak długo można samotnie przetrwać w nieprzyjaznej człowiekowi dziczy? Kilku brytyjskich celebrytów, znanych postaci ze świata sportu i telewizji wkrótce przekona się o tym, jak długo jest w stanie wytrzymać walkę z żywiołami i własnym strachem... Pozostawieni sami sobie w dzikim buszu Botswany, Gujany i Belize samotnie lub parami nieustraszeni ochotnicy muszą zadbać o siebie i przetrwać przez osiem długich dni. Ich jedynym towarzystwem jest ręczna kamera za pomocą której filmują swoje zmagania. Jak uda im się poradzić sobie z fizycznymi i psychicznymi wyzwaniami, które postawi przed nimi to 'sam na sam z przyrodą'? I jak zniosą bliskie sąsiedztwo takich groźnych zwierząt jak lwy, słonie, węże i różnego rodzaju pełzające i przerażające owady? Jedno jest pewne będzie co oglądać!

Komentarze

Skomentuj
 • makkat (gość)

  rafał gimbusie ucz się w szkole pisać poprawnie po Polsku i nie wypowiadaj się o programach nie mając ,żadnej wiedzy !PS. Program jest bardzo interesujący dla ludzi zakochanych w przyrodzie.Polecam!

  28.06.2015 14:38
 • rafał (gość)

  pszeciesz to idiota ktury płacze zakarzdym razem nawed nad bluzo ludzie kogo wy pokazujecie niema lepszych programuw

  11.02.2013 15:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×