SAS - sekrety survivalu

SAS - Survival Secrets, Wielka Brytania 2003

Grupa weteranów SAS odtwarza dramatyczne akcje na polu bitwy, takie jak skryte podejście, wycofanie, schwytanie i przesłuchanie, każdą z misji opatrując szczegółowym komentarzem i instrukcjami.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Prowadzący: Eddie Stone

SAS - sekrety survivalu w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Eddie Stone

Opis programu

ZwińRozwiń

Czego potrzeba aby przetrwać najtrudniejsze i najbardziej dramatyczne sytuacje bitewne. Grupa czterech weteranów SAS pod dowództwem Eddie'go Stone'a odtwarza dramatyczne akcje na polu bitwy, takie jak skryte podejście, wycofanie, schwytanie i przesłuchanie, każdą z misji opatrując szczegółowym komentarzem i instrukcjami. Program jest zestawieniem wiedzy nabytej przez Stone'a podczas dziesięciu lat spędzonych w szeregach SAS.

Grupa weteranów SAS odtwarza dramatyczne akcje na polu bitwy, takie jak skryte podejście, wycofanie, schwytanie i przesłuchanie, każdą z misji opatrując szczegółowym komentarzem i instrukcjami. Czego potrzeba aby przetrwać najtrudniejsze i najbardziej dramatyczne sytuacje bitewne. Grupa czterech weteranów SAS pod dowództwem Eddie'go Stone'a odtwarza dramatyczne akcje na polu bitwy, takie jak skryte podejście, wycofanie, schwytanie i przesłuchanie, każdą z misji opatrując szczegółowym komentarzem i instrukcjami. Program jest zestawieniem wiedzy nabytej przez Stone'a podczas dziesięciu lat spędzonych w szeregach SAS.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×