- streszczenia odcinków

USA 2016
 • Gregowi udaje się zebrać fundusze na realizację nowego pomysłu o nazwie CryTunes. Ma nadzieję, że dzięki niemu odniesie sukces. Jego entuzjazm zostaje przyćmiony przez niespodziewane wieści Jen.

 • Gdy ulubiona drużyna Tima potrzebuje wsparcia, znajduje on sukienkę Kopciuszka, którą nosił w college'u. Przysięga, że jej magia zadziała. Matt nabiera przekonania, że Colleen ma nowego chłopaka.

 • John spotyka Colleen w parku dla psów. Gdy robi się z tego zwyczaj, Colleen zaczyna się niepokoić. Tim i Heather upijają się. Trafiają na teren szkoły Tylera, gdzie dopuszczają się wybryku.

 • Joan i John odkrywają, że część posesji, na której stoi wanna z masażem, należy do sąsiadów. Jen obawia się, że hałas pochodzący ze strychu oznacza obecność szczurów.

 • Heather z przerażeniem odkrywa, że sms zawierający intymny tekst, którego wysłała do Tima, dostał się w niepowołane ręce. Samantha prosi o pomoc Jen i Grega, ponieważ podejrzewa, że jej chłopak ją zdradza. John towarzyszy Sophii podczas lekcji jazdy konnej. Heather i Jen usiłują dowiedzieć się, dlaczego Matt ma problem z utrzymaniem związków.

 • Heather martwi się, że recital fortepianowy Sophii będzie katastrofą. Jen, Greg i Lark zostają zaproszeni na dziecięcą imprezę urodzinową, Matt po raz pierwszy spotyka matkę Colleen, Mię.

 • Z okazji Walentynek Tim postanawia wytatuować sobie na plecach napis: "Kocham Heather". Po fakcie okazuje się, że tatuażystka niepoprawnie wytatuowała imię jego żony. Matt w ostatniej chwili usiłuje dokonać rezerwacji stolika w restauracji, by spędzić wieczór z Colleen. Jen jest zszokowana, gdy Greg przypomina jej, że oboje zgodzili się, iż Walentynki mają być dniem, w którym spróbują począć kolejne dziecko. Tyler jest zazdrosny, gdy sprzedawca ze sklepu z instrumentami podryw Clementine.

 • Gigi, prababcia Tylera, chce dać mu swój samochód, ponieważ odebrano jej prawo jazdy. Jen szuka sposobu na odzwyczajenie Grega od zasypiania na kanapie. Tim przejmuje obowiązki trenera szkolnej drużyny piłki nożnej. Sophie obwinia go o przegrane mecze.

 • Serial komediowy opowiadający o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale w końcu pięknych i przełomowych chwilach w życiu. Każdy odcinek składa się z czterech krótkich historii. W odcinku: Greg i Jen wymykają się na sesję masażu dla par. Jednak razem spędzone popołudnie wcale nie jest takie relaksujące, jak się tego spodziewali. Tim, Heather oraz dzieciaki współzawodniczą ze sobą o to, kto zgromadzi najmniej śmieci. Colleen jest w trakcie pisania książki dla dzieci i prosi Matta o jej zilustrowanie. Jen pomaga Joan i Johnowi w sporządzeniu testamentu.

 • Serial komediowy opowiadający o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale w końcu pięknych i przełomowych chwilach w życiu. Każdy odcinek składa się z czterech krótkich historii. W odcinku: Greg zapisuje się do siłowni, do której uczęszcza Colleen i popada w przesadę przygotowując się do ćwiczeń. Heather i Jen organizują konkurencyjną dla Joan, potajemną wyprzedaż garażową. Tyler i Samantha urządzają imprezę, korzystając z faktu, iż Heather i Tim wyjechali z domu na weekend. Członkowie rodziny mają wątpliwości co do przyrządzenia żywego homara na kolację.

 • Heather i Tim znajdują parę, z którą lubią się spotykać, ale Sophia i syn nowych znajomych nie przypadają sobie do gustu. Greg nalega, by w czasie podróży on i Jen lecieli osobno.

 • Colleen postanawia dołączyć do Johna i jego kolegów z lotnictwa, którzy, zgodnie z tradycją, spotykają się każdego roku, by śpiewać sprośne piosenki bożonarodzeniowe.

 • Greg wciąż jest zgorzkniały z powodu wypadku, w wyniku którego przestał grać z Mattem w ping ponga. Heather żałuje, że zachęcała Tima do poddania się zabiegowi wazektomii. Jen jest zestresowana powrotem do pracy. Joan otrzymuje dziwne paczki.

 • Heather, Matt i Greg proszą Jen, by ta ukróciła starania Johna, który w przesadny sposób usiłuje pokazać, że jest dobrym tatą. Greg niepokoi się tym, że Jen nie chce zostawić dziecka pod opieką Matta i Colleen. Nagły wypadek i wizyta w szpitalu zmieniają jej podejście do sprawy. Heather zaskakuje Tima seksownym prezentem z okazji rocznicy ich ślubu.

 • Podczas obiadu z okazji Święta Dziękczynienia biesiadnicy mają problemy gastryczne po zjedzeniu kalafiorowego dania. Tim i Sophia w pośpiechu kupują indyka. Greg i Jen usiłują wybrać rodziców chrzestnych dla Lark. Samantha i jej chłopak chowają się w kukurydzianym labiryncie.

 • Jen i Greg szukają niani dla córki. Niestety, trudno im znaleźć kogoś godnego zaufania. Tim, Matt i Greg wyjeżdżają na kemping, Heather podejrzewa, że Matt kupił Colleen kolczyki za pożyczone od niej pieniądze. John robi drewnianą lalkę dla Lark.

 • Gdy Matt i Colleen przyłapują Chada na usiłowaniu porwania ukochanej suczki. Ten prezentuje im pomysł na biznes. Po raz pierwszy po narodzinach dziecka Jen i Greg próbują uprawiać seks.

 • Tim i Heather nieumyślnie wprawiają Tylera w zakłopotanie, gdy syn przyprowadza do domu śliczną dziewczynę. Matt i Colleen w biurze zostają przyłapani przez współpracownika na czuleniu się do siebie.

 • Rodzeństwo gratuluje Gregowi, gdy ten stawił opór matce, która kwestionowała rodzicielskie umiejętności Jen. Chad nalega na ostatni posiłek z babcią Colleen zanim zacznie odbywać wyrok.

 • Matt zaprasza Colleen na rodzinny brunch, ale przedtem daje jej dokładne wskazówki, jak najlepiej nawiązać kontakt z jego bliskimi. John, Matt i Greg usiłują dowieść męskości, ścinając drzewo.

Nowsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Scenki z życia w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×