Sekrety supermocnych

Superhuman Showdown, Wielka Brytania 2012

Zespół naukowców bada fizyczną i psychiczną naturę osób o niecodziennych predyspozycjach, by ustalić źródło ich nadludzkich cech i wyłonić superczłowieka.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Jamie Goold, Sarah Burton

Sekrety supermocnych w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Jamie Goold Reżyseria
  • Sarah Burton Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wyprawa w poszukiwaniu osób o zdolnościach, które daleko wykraczają ponad to, co potrafią zwykli ludzie. Światowej sławy eksperci, m.in. dr Heather Berlin, dr Rahul Jandial i profesor Greg White, wnikliwie badają fizyczną i psychiczną naturę wybitnie uzdolnionych jednostek. Próbują ustalić źródło ich nadludzkich możliwości. W każdym odcinku rywalizować będzie pięć osób, które zostaną poddane serii testów. Wyłonione zostaną dwie wybitne jednostki, które wezmą udział w finałowym starciu.

Zapraszamy na niezwykłą wyprawę w poszukiwaniu ludzi o zdolnościach, które daleko wykraczają ponad to, co potrafi zwykła istota ludzka. "Sekrety supermocnych" to nowa seria, w której zespół naukowców zaprosi do swojego nowoczesnego laboratorium osoby o niecodziennych predyspozycjach. Światowej sławy eksperci, a wśród nich dr Heather Berlin, dr Rahul Jandial i profesor Greg White wnikliwie zbadają fizyczną i psychiczną naturę superuzdolnionych jednostek i spróbują ustalić źródło ich nadludzkich cech. Przyjrzą się ich szybkości, sile, wytrzymałości i możliwościom ich umysłów. W każdym odcinku rywalizować będzie pięć niezwykłych osób, które zostaną poddane serii wnikliwych, naukowych testów. Naukowcy wybiorą dwie wybitne jednostki, które wezmą udział w finałowym starciu. Kto okaże się superczłowiekiem? Skoczkowie BASE czy fanatyczni matematycy? Mistrzowie akrobatyki czy niewiarygodni nurkowie, którzy schodzą pod lód?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×