Sertac i jego instrument

Sertac and his Music, Turcja 2005

Sertac jest chłopcem ze Stambułu. Jego wielką życiową pasją jest muzyka. Sertac świetnie gra na tradycyjnym tureckim instrumencie o nazwie kanum. Kiedyś chciałby zostać muzykiem.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Sertac i jego instrument w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Sertac jest chłopcem ze Stambułu. Jego wielką życiową pasją jest muzyka. Sertac świetnie gra na tradycyjnym tureckim instrumencie o nazwie kanum. Kiedyś chciałby zostać muzykiem. Być może powinien spróbować dostać się do konserwatorium. Droga do szkoły jest jednak długa i pełna przeszkód. Sertac będzie musiał zdać kilka egzaminów i nauczyć się grać na wielu instrumentach.

Sertac jest chłopcem ze Stambułu. Jego wielką życiową pasją jest muzyka. Sertac świetnie gra na tradycyjnym tureckim instrumencie o nazwie kanum. Kiedyś chciałby zostać muzykiem. Być może powinien spróbować powalczyć o przyjęcie go do konserwatorium. Droga do konserwatorium jest jednak długa i pełna przeszkód. Sertac będzie musiał zdać kilka egzaminów i nauczyć się grać na wielu instrumentach. Czy odniesie sukces? Czy porzuci instrument, który kocha.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×