Siły specjalne

Special Forces, USA 2012

Siły specjalne to znakomicie wyszkolona i wyposażona w najnowocześniejszą broń elita jednostek wojskowych. Serial pokazuje z bliska, w jaki sposób działają w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Siły specjalne w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Amerykańskie Zielone Berety, brytyjskie SAS, niemieckie GSG-9, holenderski Korps Mariniers to znakomicie wyszkolona i wyposażona w najnowocześniejszą broń elita jednostek wojskowych. Wszystkie specjalizują się w niedopuszczaniu do ataków terrorystycznych lub ich odpieraniu. Seria pokazuje z bliska, w jaki sposób działają w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia. W wietnamskiej dżungli, na pustyni w Iraku czy na niebezpiecznych ulicach Somalii okazuje się, że dla komandosów żadne miejsce nie jest zbyt niebezpieczne, a żaden wróg zbyt twardy.

W czasach szalejącego terroryzmu niezbędne jest przeciwdziałanie tego typu zagrożeniom. Seria "Siły specjalne" pozwala dokładnie przyjrzeć się akcjom najlepszych antyterrorystycznych formacji świata. Amerykańskie Zielone Berety, brytyjskie SAS, niemieckie GSG-9, holenderski Korps Mariniers. Znakomicie wyszkolone i wyposażone w najnowocześniejszą broń stanowią elitę jednostek wojskowych. Wszystkie specjalizują się w niedopuszczaniu do lub odpieraniu ataków terrorystycznych. Seria pokazuje z bliska, w jaki sposób działają w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia. W wietnamskiej dżungli, na pustyni w Iraku czy na niebezpiecznych ulicach Somalii okazuje się, że dla komandosów żadne miejsce nie jest zbyt niebezpieczne a żaden wróg zbyt twardy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×