- streszczenia odcinków

Wielka Brytania 2012
 • W krainie zmarłych Sindbad poznaje prawdę na temat rodziców. Ratuje też córkę Taryn, Alehnę. Przyjaciele ruszają w rejs, nieświadomi, że w ciele kobiety zagnieździło się zło.

 • Załoga udaje się do klasztoru, w którym mieszka przyjaciel Tiger, brat Angelico. Liczą na to, że będzie on wiedział, jak dostać się do krainy zmarłych.

 • Załoga ma przetransportować na odległą wyspę pewną uczoną, która wiezie ze sobą ogromne jajo. Wkrótce wykluwa się z niego demoniczny wąż.

 • Sindbad wyrusza na poszukiwanie magicznego kamienia, dzięki któremu można poznać przyszłość. Drużyna zostaje schwytana. Strażnik strzegący kamienia chce zabić Sinbada, żeby ocalić własne życie.

 • Sindbad wyrusza na poszukiwanie magicznego kamienia, dzięki któremu można poznać przyszłość. Drużyna zostaje schwytana. Strażnik strzegący kamienia chce zabić Sinbada, żeby ocalić własne życie.

 • Sindbad wraca do Basry na ratunek babce, ale wpada w pułapkę. Wygrywa pojedynek z lordem Akbarim, daruje mu życie i błaga o wybaczenie za zabicie jego syna. Dzięki temu pokonuje klątwę. Niespodziewanie Taryn zabija Akbariego. Mówi Sindbadowi, że może go poprowadzić do brata, który przebywa w krainie umarłych. Babce Sindbada udaje się przemóc czary Taryn, która pada nieprzytomna. Niestety, uratowanie Sindbada kosztuje życie jego babki. Uwolniony od czaru Sindbad rusza w poszukiwaniu przygód. Nala postanawia zostać w Basrze.

 • Sindbad zostaje zaatakowany przez morskiego potwora. Z opresji ratuje go czarodziejka Roisin. Bohater zakochuje się w niej, nieświadomy, że kobieta kradnie jego wspomnienia.

 • Gunnar i Sindbad wpadają w zasadzkę zastawioną przez zbójców, którzy wymierzają sprawiedliwość za wyrządzone zło. Ich przywódca, Obsidian, skazuje Gunnara na śmierć za czyny, których ten dopuścił się jako wiking. Tymczasem zatrudniona przez lorda Akbariego czarodziejka Taryn tworzy istotę, która podąża śladami Sindbada. Trafia ona do obozu zbójców w momencie, gdy Gunnar ma zginąć z ręki Obsidiana. Wojownicy bezskutecznie usiłują zabić stwora.

 • Na statku brakuje wody. Kucharz cierpi z powodu doskwierającego mu pragnienia. Na horyzoncie pojawia się statek, którym samotnie podróżuje tajemniczy starzec. To demon śmierci, który przybył po Nalę, by ją poślubić. Kobieta godzi się na zamążpójście w nadziei, że w ten sposób przywróci życie ojcu. Gdy Sindbad orientuje się, kim jest przybysz, próbuje ocalić Nalę, niestety, na próżno. Wkrótce okazuje się, że demon nie wie o żałobie narzeczonej, zaklęcie przestaje działać i Nala ucieka.

 • Anwar przegrywa statek w zakładzie z kupcem Abdulem Fahimem. Sindbad wyjawia mu, że jeśli go nie odzyska, umrze przez ciążącą na nim klątwę. Załoga podąża za Abdulem Fahimem do tawerny, gdzie Sindbadowi udaje się odebrać żaglowiec. Właściciele lokalu, Faris i Essam, zmuszają go, by uwolnił przyjaciół z zaczarowanych komnat. Gdy klątwa zaczyna działać, towarzysze zanoszą Sindbada na statek. Młodzieniec dochodzi do siebie. Postanawia opowiedzieć załodze o wiszącym nad nim przekleństwie.

 • Załoga statku dostaje się do niewoli u morskich rozbójników. Sindbad próbuje uwieść dowodzącą nimi Razię w nadziei, że ta go ocali. Niestety, jego plan zawodzi.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Sindbad w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×