Słoiki

Słoiki, Polska 2014

Serial paradokumentalny, który przedstawia prawdziwe historie ludzi marzących o tym, aby swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji.

  • Gatunek: Serial fabularno-dokumentalny
  • Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

Słoiki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Krzysztof Kalisiak Reżyseria

Opis programu

Każdego dnia do Warszawy przyjeżdża kilkaset osób chcących diametralnie zmienić swoje życie. Czasami przypadkowo, bardzo często z zaplanowanym ważnym celem, postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie, żeby próbować realizować marzenia w stolicy. Poznamy pełne emocji i wzruszeń historie o marzeniach o lepszym świecie, pieniądzach, karierze, wielkim mieście, w którym życie odbiera się o wiele bardziej intensywnie niż w miasteczku, czy na wsi. Jednych to napędza, innych wypala.

Serial pokaże niezwykłe zdarzenia i ścierające się w nim dwa odmienne światy: ten małomiasteczkowy, często bardzo tradycyjny i wielkomiejski - swobodny, kolorowy, w którym można sobie pozwolić na bardzo dużo, ponosząc przy tym ogromne ryzyko. Każdy z tych światów ma swoje blaski i cienie, w każdym można odnaleźć szczęście, ale można też się zagubić. Serial przedstawia historie różnych osób. Ich poruszające koleje życia opowiedziane są z dwóch perspektyw, nowego życia w stolicy i przeszłości, którą zostawił w małym mieście.

Komentarze

Skomentuj
  • Słoiki serial obyczajowy 17:45 polsat sob 2015 roku (gość)

    Słoiki serial obyczajowy z 2015 roku

    21.02.2015 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 2.0 Głosów: 3

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×