Sport w nauce

Sports Science, USA 2008

Nieznane oblicze sportu zaprezentowane przy pomocy eksperymentów, najwyższej jakości grafiki komputerowej i najnowszych materiałów filmowych oraz przy współpracy znakomitych sportowców i naukowców.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Sport w nauce w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial pokazuje zupełnie nowe oblicze fascynującego świata sportu przy pomocy eksperymentów w studio i w warunkach naturalnych, przy użyciu najwyższej jakości grafiki komputerowej i najnowszych materiałów filmowych, a także przy współpracy znakomitych współczesnych sportowców i naukowców, zajmujących się sportem jako dziedziną nauki.

Serial pokazuje zupełnie nowe oblicze fascynującego świata sportu przy pomocy eksperymentów w studio i w warunkach naturalnych, przy użyciu najwyższej jakości grafiki komputerowej i najnowszych materiałów filmowych, a także przy współpracy najwyśmienitszych współczesnych sportowców i naukowców, zajmujących się sportem jako dziedziną nauki. Który ze sportów wymaga najszybszego reagowania? Który ze sportów może wyrządzić największą szkodę jeśli dojdzie do wypadku? Jak powinien wyglądać idealny sportowiec? W jaki sposób wyliczyć odpowiedni kąt jeśli chce się kopnąć piłkę z charakterystycznym dla Beckhama \'podkręceniem'? Przyglądając się sportowym osiągnięciom od strony samych sportowców serial udzieli odpowiedzi na te i wiele innych pytań, badając przy okazji ekstrema ludzkich możliwości w sporcie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×