- Odcinek 12 : Spotkanie

Polska 1969

Multimedia

Streszczenie odcinka

Serial przygodowy, 54 min, Polska 1967 Reżyseria: Andrzej Konic Aktorzy: Stanisław Mikulski, Barbara Horawianka, Barbara Brylska, Barbara Rachwalska, Zygmunt Zintel, Jerzy Radwan, Stanisław Milski, Aleksander Fogiel i inni Kwiecień 1945. Kapitan Kloss w cywilnym ubraniu - udając ukrywającego się w celach taktycznych bardzo ważnego oficera - dociera do domu pułkownika Ringa, wybudowanego nad dużym, pięknym jeziorem. Pułkownika nie ma, w domu jest jego bratanica, gospodyni, ukrywająca się podobnie jak Kloss, niejaka Anna Maria Elken oraz wyglądający na tchórza emeryt. Panna Ring opiekuje się przetrzymywanym w szopie, postrzelonym przewoźnikiem, ktoś go jednak dobija. Kloss ma przed sobą trudne zadanie - musi odnaleźć schowane w okolicy tajne archiwum gestapo. Tymczasem ginie gospodyni, potem panna Ring. Atmosfera strachu i wzajemnych podejrzeń narasta. Czyżby mordował wszystkich niegroźnie wyglądający starszy pan? Kloss nabiera podejrzeń, że w rzeczywistości jest to wysokiej rangi gestapowiec.

 • Czas trwania: 58 minut
 • Gatunek: Serial wojenny

Stawka większa niż życie w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Skorpionka (gość)

  Czekam z utęsknieniem za trzema odcinkami: z Lidią Korsakowna, z Władysławem Hańcza i z Beatą Tyszkiewicz. Cały czas zastanawiam się czemu ich nie ma?

  10.05.2020 07:07
 • widz (gość)

  Też nie rozumiem dlaczego nie pokazujecie ostatniego odcinka?. Czyżby jakaś chora poprawność polityczna , bo ukazane są tam wojska amarykańskie?. To jest chore. Dajcie spokój z tym ślepym poddaństwem.

  19.01.2019 08:32
 • JUAN (gość)

  to nie jest ostatni odcinek , nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka od wielu miesięcy , nawet lat i do tego na różnych programach emitowane są niedokończone serie.

  11.12.2016 09:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×