- Odcinek 33 (Sezon 3)

Polska 2021

Multimedia

Streszczenie odcinka

Mania i Ryszard bardzo martwią się o Kasię. Nie tylko dlatego, że Dziady zostają zdjęte przez cenzuręz desek Teatru Narodowego. Kasia i Michał jr biorą udział w demonstracjach i zbierają podpisy pod petycją w sprawie przywrócenia spektaklu. Basia cierpi, bo nie może zajść w wymarzoną ciążę. Dodatkowo narastajej konflikt z teściową, która wciąż nie akceptuje synowej i daje jej odczuć swoją niechęć. 8 marca 1968 rokuEwa jest na dyżurze w szpitalu Lindleya. Zaczynają tam zwozić rannych spod Uniwersytetu Warszawskiego. Ewa ma pełne ręce pracy. Ofiar milicyjnych pałek jest tyle, że muszą być przetrzymywani na korytarzach. Tymczasem w Brwinowie w środku nocy Anię budzi przeczucie, że wydarzyło się coś złego. Serial historyczny, obyczajowy,

 • Czas trwania: 43 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Stulecie Winnych w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  I znowu smutek, smutek, smutek. Trzecia część powinna być radośniejsza a nie dołująca, wszystko negatywne, czarne , złe. Okropność.

  11.04.2021 20:58
 • Tomasz "Miły" Miłowski (gość)

  Piotr (Igor Kaliński), Marek (Adam Kurwa), Krzysztof (Brajan Modelewski), Tadeusz (Artur Modelewski) i Jan (Józef Kaczorowski)

  11.04.2021 19:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×