Supernarzędzia

Super Tools, USA 2006

Przegląd specjalistycznych narzędzi używanych przez budowniczych lotniskowców i drapaczy chmur, specjalistów od wyburzeń oraz inżynierów-ekspertów, zajmujących się budowaniem tuneli i mostów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Supernarzędzia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Specjaliści od wyburzeń, budowniczy samolotów i spece od różnego rodzaju awarii nie zdziałaliby nic, gdyby nie arsenał specjalistycznych narzędzi. Niezależnie od tego czy w grę wchodzi interes opiewający na miliony dolarów czy też jedno bezcenne życie te narzędzia i posługujący się nimi ludzie sprawiają ze niemożliwe jest możliwe. W serialu spotykamy się z tymi ludźmi i poznajemy działanie ich supernarzędzi. Przy okazji dowiemy się jak wyglądała ewolucja tych przyrządów

Hydraulicy, mechanicy, załogi konstruktorskie - ich talent nie znaczyłby nic bez niezbędnych narzędzi, które zdolne są w ich rękach zdziałać cuda. Specjaliści od wyburzeń, budowniczy samolotów i spece od różnego rodzaju awarii nie zdziałaliby nic, gdyby nie arsenał specjalistycznych narzędzi. Niezależnie od tego czy w grę wchodzi interes opiewający na miliony dolarów czy też jedno bezcenne życie te narzędzia i posługujący się nimi ludzie sprawiają ze niemożliwe jest możliwe. W serialu spotykamy się z tymi ludźmi i poznajemy działanie ich supernarzędzi. Przy okazji dowiemy się jak wyglądała ewolucja tych przyrządów - kto by pomyślał, że składniki wybuchowego czarnego prochu były pozyskiwane kiedyś ze zwierzęcych odpadów?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×