Szaleni naukowcy

Mad Scientists, USA 2011

John spotyka się z Kalifornijczykiem, Cameronem Carslonem. Wspólnie mają zamontować zapasowe koło w tylnej części dziwnego pojazdu górskiego Camerona.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Szaleni naukowcy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

John Bowler przemierza USA, podejmując współpracę z najbardziej kreatywnymi garażowymi wynalazcami. Spotyka się z członkami ich rodzin i testuje najciekawsze realizacje. Następnie stara się prześledzić ich proces twórczy, podejmując z każdym z wynalazców współpracę przy zupełnie nowym projekcie. W tym odcinku John pracuje z Don Giandomenico, elektrykiem związkowym, który z części zamiennych buduje w garażu silniki odrzutowe.

W drugim odcinku John spotyka się ze stuprocentowym Kalifornijczykiem, Cameronem Carslonem. Wspólnie mają zamontować zapasowe koło w tylnej części niebywałego górskiego pojazdu Camerona. Sceny przejażdżek są ekscytujące, zaś te w warsztacie pełne zawziętości. Na podwórku Camerona pełnym staroci kryje się szereg niespodzianek. Kiedy Jon i Cam wystawiają nowe ustrojstwo z garażu na widok tłumu i testują je w obecności przyjaciół Cama, czeka ich wiele niespodzianek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×