Szkoła Barçy

La classe del Barça, Hiszpania 2005

Serial o tym, jak gwiazdy FC Barcelony uczą hiszpańskie dzieci futbolu w przyklubowej szkółce. Każdy odcinek przybliża styl gry Barçy poprzez lekcje dawane dzieciom przez czołowych piłkarzy klubu.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Szkoła Barçy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial o tym, jak gwiazdy FC Barcelony uczą hiszpańskie dzieci futbolu w przyklubowej szkółce. Każdy odcinek przybliża styl gry Barçy poprzez lekcje dawane grupie dzieci przez czołowych piłkarzy klubu. Materiały archiwalne z wielkich meczów są powiązane z tym, co się dzieje na boisku w szkółce Barçy podczas zajęć z dziećmi. Pokazane są triki, zwody i strategie, dzięki którym FC Barcelona zyskała status jednego z najlepszych klubów piłkarskich świata. Celem zajęć jest znalezienie nowych talentów i wykształcenie przyszłej kadry FC Barcelony.

Szkoła Barçy" to 10-odcinkowa seria dla najmłodszych kibiców o tym, jak gwiazdy FC Barcelony uczą hiszpańskie dzieci futbolu w przyklubowej szkółce. Każdy odcinek przybliża styl gry Barçy poprzez lekcje dawane grupie dzieci przez czołowych piłkarzy klubu. W serii występuje Ronaldinho, Giuli, Puyol, Iniesta i wielu innych. Materiały archiwalne z wielkich meczów są powiązane z tym, co się dzieje na boisku w szkółce Barçy podczas zajęć z dziećmi. Pokazane są triki, zwody i strategie, dzięki którym FC Barcelona zyskała status jednego z najlepszych klubów piłkarskich świata. Celem zajęć jest uczenie chłopców futbolu od najmłodszych lat, znalezienie nowych talentów, wykształcenie przyszłej kadry FC Barcelony i pomoc najzdolniejszym w karierze, gdy już dorosną.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×