Tajemnice mumii

Mummy Mysteries, Wielka Brytania 2007

Seria archeologicznych thrillerów opowiadająca o interesujących przypadkach tajemniczych śmierci z czasów starożytnych, takich jak zmumifikowane ciała znalezione na bagiennych obszarach Irlandii.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Tajemnice mumii w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Ta seria archeologicznych thrillerów bada okoliczności tajemniczych i podejrzanych zgonów ludzi z czasów starożytnych takich jak: zmumifikowane ciała znalezione na trzęsawiskach Irlandii, czy bezgłowe szczątki tysiąca celtyckich wojowników we Francji. W każdym z kolejnych odcinków podążamy śladami innej grupy archeologów zajmujących się kolejnymi przypadkami makabrycznych zgonów przy użyciu najnowszych naukowych technologii.

Seria archeologicznych thrillerów opowiadająca o interesujących przypadkach tajemniczych śmierci z czasów starożytnych, takich jak np. zmumifikowane ciała znalezione na bagiennych obszarach Irlandii. Morderstwo na bagnach. Na bagiennych obszarach północnej Europy odkryto szereg zmumifikowanych ludzkich szczątków sprzed 2000 lat. Znalezione tam przesłanki, które sugerują, że łączy je ze sobą fakt, że zginęli w okrutny sposób. Duński ekpert Niels Lynnerup przeprowadza gruntowne badania nad najsłynniejszą ze znalezionych mumii, nazywaną Tolland Man, w celu ustalenia przyczyny śmierci. Niedawno odkryte podobne mumie w Irandii mają szansę rzucić nowe światło na jego badania - Niels Lynnerup niezwłocznie się tam udaje. Ta seria archeologicznych thrillerów bada okoliczności tajemniczych i podejrzanych zgonów ludzi z czasów starożytnych - takich jak np. zmumifikowane ciała znalezione na trzęsawiskach Irlandii, czy bezgłowe szczątki tysiąca celtyckich wojowników we Francji. W każdym z kolejnych odcinków podążamy śladami innej grupy archeologów zajmujących się kolejnymi przypadkami makabrycznych zgonów przy użyciu najnowszych naukowych technologii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×