Talianka

Talianka, Ukraina/Rosja 2014

"Talianka" to rosyjski serial, w którym główną rolę gra Joanna Moro. To historia impulsywnej i stanowczej Włoszki, zakochanej w rosyjskim lotniku.

 • Gatunek: Serial obyczajowy
 • Reżyseria: Jewgienij Zwiezdakow

6

Ocena redakcji

Najbardziej eksportowa polska blondynka po raz kolejny gra artystkę estradową, choć tym razem jest to włoska tancerka występująca w przedwojennych kabaretach. Wychodzi jej to z różnym skutkiem, choć sama historia faktycznie wciąga. Razić może kompletne niedopasowanie wizualne pary głównych bohaterów. Nawet jeśli wiadomo, że przecież miłość jest ślepa...

Talianka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Joanna Moro jako Julietta Canavaro
 • Andrey Merzlikin jako Stiepan Werigin
 • Ekaterina Guseva jako Tatjana

Twórcy

 • Jewgienij Zwiezdakow Reżyseria

Opis programu

Związek Radziecki w pierwszych latach po zakończeniu II wojny światowej. Rosyjski lotnik Stiepan Wierigin został strącony nad terytorium Niemiec podczas nalotu na Berlin i trafił do obozu jenieckiego na terenie okupowanych Włoch. Po miesiącu uciekł z niewoli i przyłączył się do oddziału włoskich partyzantów, gdzie poznał piękną sanitariuszkę Giuliettę. Po wojnie Stiepan i Giulietta biorą ślub, zamieszkują w Rzymie, rodzi im się córka Sophie. Jednak tęsknota za ojczyzną wciąż daje o sobie znać. Stiepan namawia Giuliettę, by wszyscy troje przeprowadzili się do Moskwy. Serial składa się w sumie z ośmiu odcinków. Zdjęcia powstały m.in. na Krymie, ale także w Petersburgu oraz nad jeziorem Ładoga.

Recenzje

 • Najbardziej eksportowa polska blondynka po raz kolejny gra artystkę estradową, choć tym razem jest to włoska tancerka występująca w przedwojennych kabaretach. Wychodzi jej to z różnym skutkiem, choć sama historia faktycznie wciąga. Razić może kompletne niedopasowanie wizualne pary głównych bohaterów. Nawet jeśli wiadomo, że przecież miłość jest ślepa...

  6/10

Komentarze

Skomentuj
 • g.. (gość)

  Ale beznadziejny koniec !!! Zapowiadało się dobrze, film ciekawy i te małe nieścisłości można było wybaczyć ale ostatni odcinek to jakaś pomyłka... A główna bohaterka to beztalencie straszne. Ta jej gra to tylko uśmiech i ponura mina a nic pośrodku, żadnych emocji. Dno totalne. Ani śpiew ani granie ! Lepiej niech co innego zacznie robić.

  02.05.2015 19:14
 • Dewo (gość)

  Super serial

  01.05.2015 18:17

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×