To były wakacje!

Outrageous Vacation Videos, USA 1999

Program prezentuje najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej szokujące chwile utrwalone przez urlopowiczów na taśmie wideo.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

To były wakacje! w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program prezentuje najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej szokujące chwile utrwalone przez urlopowiczów na taśmie wideo. Widzowie zobaczą m.in.: przyjście na świat słoniątka, podwodny spacer psa, spływ rwącą rzeką, pływanie z rekinami, dramatyczne safari i wiele innych interesujących wydarzeń.

Reality TV prezentuje najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej szokujące chwile utrwalone przez urlopowiczów na taśmie video. W programie zobaczymy sytuacje mrożące krew w żyłach. Tragedie były praktycznie nie do uniknięcia. Niektórzy mogą mówić o prawdziwym szczęściu, jak np.: kierowcy skuterów śnieżnych uciekających przed lawiną spadającą z prędkością 100km/h; grupa obozowiczów, którzy mieli bliskie spotkanie z niedźwiedziem grizzly; młoda para zaskoczona przez huragan podczas swojego miodowego miesiąca. Inne historie przedstawiają "oryginalną formę" na spędzanie wolnego czasu, np.: rodzinę walczącą z wściekłymi łabędziami; niesamowite przypadki narciarzy wodnych; akcję ratunkową mającą na celu wyciągnięcie łosia z basenu za pomocą buldożera.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×