- Odcinek 335 (Sezon 4)

Turcja 2016

Multimedia

Streszczenie odcinka

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i Ilyas mają nikczemne plany... Zamierzają przedstawić Efsun jako zaginioną córkę Mehmeta. Czy prawda wyjdzie na jaw i ojciec z córką będą w końcu razem? Czy współczesny kopciuszek będzie mógł wieść życie, jakie było mu pisane?

 • Gatunek: Telenowela

To moje życie! w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • aga (gość)

  pewnie za 2 lata wznowicie ten serial i to od 1 odcinka zenada

  07.08.2018 01:03
 • d84 (gość)

  TV Puls gratuluję!!!! po raz kolejny udowadniacie że jesteście stacją do bani. Odstawiacie ciągłą żenadę z kasowaniem seriali!!!! zmianami godzin emisji itp. Dziecko by lepiej zarządzało waszą ramówka niż spece którzy tam pracują!!!!

  18.07.2018 08:26
 • iwona (gość)

  dlaczego to robicie puls nie daje dalszy odcinków bardzo fajna telenowela kiedy będzie z powrotem ta telenowela proszę na pisać date kiedy to będzie pozdrawiam.

  08.07.2018 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×