Tradycje angielskich ogrodów

Gardens Through Time, Wielka Brytania 2004

Seria przedstawia siedem epok stanowiących punkty zwrotne w kształtowaniu ogrodnictwa brytyjskiego. Widzowie zobaczą, jakie mody pojawiały się w ogrodach.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Prowadzący: Diarmuid Gavin, Jane Owen

Tradycje angielskich ogrodów w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Diarmuid Gavin
  • Jane Owen

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria przedstawia siedem epok stanowiących punkty zwrotne na przestrzeni 200 lat w kształtowaniu ogrodnictwa brytyjskiego. Widzowie zobaczą, jakie mody pojawiały się w ogrodach, jakie zapachy, faktury, wzory i kolory były hitami, od momentu założenia w 1804 roku prestiżowego brytyjskiego Królewskiego Stowarzyszenia Ogrodniczego, będącego obecnie wiodącą organizacją ogrodniczą na świecie. Gospodarzami programu są architekt zieleni Diarmuid Gavin i autorka książek poświęconych ogrodnictwu Jane Owen.

Czy zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się nasiona, z których wyrastają w naszych ogrodach piękne rośliny? Jak zakładano ogrody zanim powstały centra ogrodnicze? "Tradycje angielskich ogrodów" to seria, która odpowie na wszystkie pytania. Gospodarzami programu są architekt zieleni Diarmuid Gavin i autorka książek poświęconych ogrodnictwu Jane Owen. Seria przedstawia siedem epok stanowiących punkty zwrotne na przestrzeni 200 lat w kształtowaniu ogrodnictwa brytyjskiego. Widzowie zobaczą, jakie mody pojawiały się w ogrodach, jakie zapachy, faktury, wzory i kolory były hitami, od momentu założenia w 1804 roku prestiżowego brytyjskiego Królewskiego Stowarzyszenia Ogrodniczego (Royal Horticultural Society), będącego obecnie wiodącą organizacją ogrodniczą na świecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×