Triumf miłości

El triunfo del amor, Meksyk 2010

Triumf miłości w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Maite Perroni jako Maria Desamparada
 • William Levy jako Maximiliano Sandoval
 • Victoria Ruffo jako Victoria Sandoval
 • Osvaldo Ríos jako Osvaldo Sandoval
 • Daniela Romo jako Bernarda de Iturbide
 • Diego Olivera jako ojciec Juan Pablo Iturbide
 • Erika Buenfil jako Antonieta Orozco

Twórcy

 • Salvador Mejía Producent

Komentarze

Skomentuj
 • Kaja (gość)

  Czy jest jeszcze szansa na puszczenie filmu triumf miłości bardzo bym się cieszyła gdyby film wrócił na antenę 😀😀

  09.03.2020 08:05
 • Princess (gość)

  Super gdybyście jeszcze raz puścili to w telewizji po nie igraj z aniołem 😁

  20.04.2018 17:13
 • Nancy (gość)

  Chcecie Domi Paletę w Polsce? http://proca.pl/pokaz/6442/dominika_paleta_w_dzien_dobry_tvn

  29.01.2013 14:45
 • monia (gość)

  mag napisał:

  Wiecie może co tv4 puści jak skończy się triumf miłości i mój grzech???

  Sprawdzałam w gazecie i po Moim grzechu będzie Morze Miłości znowu x) a po TM nie wiem sama jestem ciekawa ...

  03.03.2012 18:46
 • ... (gość)

  ipo co tak znowu przeciągają ten serial, te wirusy u marii i maxa, bezsensu

  22.02.2012 11:14
 • magbarca (gość)

  Już w marcu nowy serial ,,Zakazane uczucie"

  06.02.2012 21:06
 • mag (gość)

  Wiecie może co tv4 puści jak skończy się triumf miłości i mój grzech???

  01.02.2012 15:23
 • Magda (gość)

  Odcinek 171 Osvaldo na komendzie dostarcza dowody przeciw Bernardzie mające związek z porwanie wnuka. Maria próbuje przekonać Maxa, że nie powinien tutaj być. Po czym stwierdza, że skoro została odizolowana to znaczy, że może go zarazi. Leonela informuje Heriberta, że to iż jej syn nawet na chwilę nie rozstał się przez całą noc z Marią wywarło na niej wielkie wrażenie. Tuż po tym jak Osvaldo zjawia się na dworcu autobusowym informuje mamę Lulu, że nie może nigdzie pojechać, ponieważ musi z nią porozmawiać. Osvaldo zapewnia mamę Lulu, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo jest jej wdzięczny za to, że zmieniła zdanie. Po czym stwierdza, że Bernarda de Iturbide jest gotowa zniszczyć każdą sprzeciwiającą się jej woli osobę. Przerażona Maria budzi się ze snu Max prosi ją żeby się uspokoiła, ponieważ to był tylko zwykły koszmar.Tuż po tym jak Max wstaje z łóżka zdaje sobie sprawę z tego, że ma zawroty głowy i że z nosa leci mu krew, a gdy chwilę później traci przytomność i upada na podłogę przerażona Maria natychmiast wzywa na pomoc Heriberta i informuje go, że Max stracił przytomność. . .

  Odcinek 172 Bernarda błaga Juana Pabla żeby zabrał ją do biskupa, ponieważ musi poprosić go żeby zniósł jej ekskomunikę. Następnie dodaje, że jest gotowa na to żeby z głębi serca prosić o przebaczenie. Chwilę później mimo protestów Evy do domu Bernardy wdziera się Victoria, która żąda żeby natychmiast oddała jej wnuka. Juan Pablo prosi żeby sie uspokoiła, a Bernarda stwierdza, że traktuje ją jak jakąś zwykłą przestępczynie. Victoria pyta Juana Pabla dlaczego pozwolił na to żeby jego matka siłą zabrała małego Juana Pabla z mieszkania Marii. Chwilę później w ogrodzie biskupiej kurii zjawia się komendant policji, który informuje biskupa. Komendant informuje go, że są zmuszeni zabrać panią Bernardę na posterunek, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ma wobec wymiaru sprawiedliwości pewne niewyrównane rachunki. Osvaldo informuje mamę Lulu, że zostawił jej wnuki pod opieką policjanta, więc nie musi się o nic martwić. Mamam Lulu zeznaje na posterunku.Heriberto informuje ją, że wirus, który zaatakował organizm jej syna wszedł właśnie w drugą fazę, a to oznacza, że sytuacja Maxa jest dużo bardziej poważna.

  Odcinek 173 Heriberto informuje Victorię i Osvalda, że otrzymał przed chwilą szczepionki, które ma zamiar zaaplikować Marii i Maxowi. Po czym stwierdza, że aby mógł to jednak zrobić potrzebuje ich zgody. Osvaldo informuje ją, że nie ma zamiaru pozwolić na podanie Maxowi eksperymantalnej szczepionki. Leonela pyta czy nie zdaje sobie sprawy z tego, że Max umrzeć. Juan Pablo stwierdza, że Maria jest delkatna i słaba, a Max jest silnym sportowcem i dlatego wydaje mu się, że jego organizm może być w stanie sam pokonać wirus. Osvaldo informuje go, że jest dokładnie takiego samego zdania.Max pyta Heriberta czy ma dla niego jakieś nowe wieści. Heriberto informuje go,że jego organizm wytworzył przeciwciała i pokonał wirus. Tuż po tym jak Maria odzyskuje przytomność i słyszy jak jedna z pielęgniarek stwierdza, że stan pani Victorii jest bardzo poważny natychmiast udaje się do jej pokoju i po raz pierwszy nazywa ją mamą. Po czym stwierdza, że naraziła dla niej swoje życie nie prosząc w zamian nawet o przebaczenie.

  26.01.2012 10:28
 • mania (gość)

  nom całkiem całkiem ten film

  23.01.2012 16:25
 • krzysiek (gość)

  no fajniy film

  19.01.2012 20:41
 • Magda (gość)

  Odcinek 133 Cruz pyta swoją narzeczoną jak się czuje. Fer informuje go, że tak bardzo cieszy ją ich ślub, że nie czuje już nawet bólu. Eva informuje Bernardę, że przyszli do niej dwaj mężczyźni. Bernarda pyta czy nie zdążyła się jeszcze nauczyć, że nie lubi gdy przeszkadza jej się podczas komunikacji z Bogiem. Eva informuje ją, że ci panowi bardzo nalegają na spotkanie z nią. Następnie dodaje, że jeden z nich jest siostrzeńcem, a drugi chrześniakiem Tomasy. Gdy chwilę później Bernarda zjawia się w salonie stwierdza, że aby ich przyjąć musiała przerwać modlitwę i dlatego chce żeby jak najszybciej powiedzieli jej czego chcą. Erazmo informuje ją, że w domu państwa Sandoval powiedziano mu, że pracowała tutaj jego ciocia. Bernarda stwierdza, że to było bardzo dawno temu. Osvaldo informuje Victorię, że ma zamiar pilnować tego żeby stosowała się do zaleceń lekarza. Victoria przypomina mu, że zbliża się ślub Fer. Osvaldo próbuje ją przekonać, że Fer rozpocznie przygotowania do swojego ślubu dopiero wtedy gdy powróci do pełni sił. Osvaldo informuje Cruza, że Fer jest dla niego światłem jego oczu i dlatego chciałby go prosić żeby się nią opiekował i uczynił ją szczęśliwą. Cruz stwierdza, że żyje po to żeby uszczęśliwić jego córkę.Tuż po tym jak Osvaldo oddaje Cruzowi rękę swojej córki Juan Pablo informuje wszystkie zgromadzone w kościele osoby, że zebrali się tutaj po to żeby świętować zawarcie związku małżeńskiego przez Cruza i Fer.

  Odcinek 134 Victoria zapewnia Fernandę, że wygląda po prostu przepięknie, a Osvaldo dodaje, że nigdy nie widział tak pięknej panny młodej. Pipino informuje swoich przyjaciół, że to jeden z najbardziej emocjonujących ślubów, w których uczestniczył. Vincente informuje Cruza i Fer, że jego ranczo zawsze będzie ich domem.Leonela zapewnia Maxa, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy się z tego, że go widzi. Następnie prosi żeby opowiedział jej o ślubie swojej siostry. Max informuje ją, że jego siostra wydaje się być bardzo szczęśliwa.Oscar informuje Osvaldo, że przyszedł żeby powiedzieć mu, że dzięki dokumentowi, który udało mu się zdobyć istnieje duże prawdopodobieństwo, że to wszystko rozstrzygnie się na jego korzyść. Padilla pyta Bernardę czy to prawda, że została napadnięta. Bernarda informuje go, że ma przeczucie, iż miał coś wspólnego z tym, że straciła wszystkie pieniądze. Padilla natychmiast pyta dlaczego miałby mieć z tym coś wspólnego. Max informuje Marię, że gdy ich dzieci się obudzą zabierą je na spacer.Tuż po tym jak Leonela zjawia się w jego domu Osvaldo pyta ją czy może wiedzieć co tutaj robi.

  Odcinek 135 Osvaldo żąda od Leoneli żeby natychmiast wyniosła się z jego domu i nigdy więcej do niego nie wracała. Fausto informuje Marię i Maxa, że z tego co widzi to mają zamiar gdzieś wyjść i dlatego chciałby ich prosić żeby na siebie uważali. Maria pyta dlaczego sądzi, że powinni na siebie uważać. Bernarda zapewnia Juana Pabla, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy ją to, że postanowił ją odwiedzić. Juan Pablo informuje ją, że nie przyszedł tutaj niestety z zamiarem złożenia jej towarzyskiej wizyty. Eva żąda od Fausta żeby zapomniał o Marii, ponieważ z jej winy zapomina o złożonej przez siebie na grobie swojej matki obietnicy. Oscar informuje Pipina, że ma do niego bardzo wyjątkową prośbę. Pipino natychmiast stwierdza, że po pierwsze nie ma pieniędzy, a po drugie jest zaręczony. Victoria informuje Heriberta, że jej ból polega na nieustannym zastanawianiu się nad tym czy jej córka będzie potrafiła jej wybaczyć jeśli pewnego dnia uda jej się ją odnaleźć. Antonieta pyta Pipina co mu jest. Pipino informuje ją, że ma dla niej bardzo złą wiadomość. Antonieta pyta Pipina dlaczego jest taki tajemniczy.Padilla telefonuje do Victorii i informuje ją, że w zamian za pewną sumę pieniędzy może wyświadczyć jej wielką przysługę. Bernarda informuje Fausta, że ma do niego wielką prośbę, która dotyczy Marii. Następnie dodaje, że chce żeby ta dziewczyna zniknęła z jej kamienicy. Victoria żąda od Padilli żeby natychmiast powiedział jej kim jest jej córka. Padilla pyta dlaczego wciąż go nienawidzi. Następnie prosi żeby okazała mu odrobinę miłosierdzia.Padilla informuje ją, że będzie musiała mu zapłacić za zdradzenie jej imienia.

  Odcinek 136 Bernarda informuje Fausta, że on i Eva zawsze wydawali jej się podejrzani. Następnie pyta jakie mieli plany.Gdy Padilla jest o krok od wykorzystania Victorii w opuszczonym magazynie zjawia się Osvaldo, który go od niej odciąga i stwierdza, że za chwilę go zabije. Fausto próbuje przekonać Bernardę żeby po raz kolejny nie była niesprawiedliwa. Osvaldo informuje Victorię, że zachowała się bardzo nierozważnie. Victoria zapewnia go, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Po czym stwierdza, że chciała jedynie poznać imię swojej córki. Bernarda przypomina Padilli, że powiedział jej, iż własnymi rękoma zabił Alacrana po tym jak zaatakował jej syna. Padilla informuje ją, że tak mu się wydawało, ale wszystko wskazuje na to, że ten łajdak ma więcej żyć niż jakiś kot. Alacran próbuje przekonać Bernardę, że zgodnie z jej rozkazem miał zamiar zabić ojca Jeronima, ale przez przypadek pomylił go z ojcem Juanem Pablem. Osvaldo informuje Victorię, że jest pewien iż Bóg sprawi, że ta choroba na zawsze opuści jej ciało. Osvaldo zapewnia ją, że bardzo ją kocha, a chwilę później potwierdza swoje słowa pocałunkiem.

  Odcinek 137 Bernarda pyta Padillę czy to prawda, że miał coś wspólnego z tą kradzieżą. Max informuje Marię, że chce aby przestała się w końcu smucić i dlatego postanowił zdradzić jej, że ma dla niej wielką niespodziankę. Bernarda informuje Juana Pabla, że jest niezwykle zaskoczona jego wizytą, ponieważ była pewna, że ukarze ją swoją nieobecnością za to, że nie jest gotowa spełniać jego kaprysów. Juan Pablo stwierdza, że nie nazwałby kaprysem proszenia o litość, współczucie i wyrozumiałość. Max prosi Boga żeby sprawił by wszystko poszło zgodnie z jego planem, ponieważ nie chce żeby po raz kolejny coś pomiędzy nimi stanęło. W tej samej chwili w zakrystii swojego kościoła zjawia się Juan Pablo, który zapewnia Maxa, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy się z tego, że go widzi. Osvaldo informuje Oscara, że chce żeby ten łajdak Padilla bardzo drogo zapłacił za to co zrobił. Oscar zapewnia go, że za chwilę złoży na tego tchórza doniesienie.. Victoria informuje Osvalda, że jest zaskoczona tym, że Max jeszcze nie przyszedł. Następnie dodaje, że nieustannie zastanawia się również dlaczego ich synowi tak bardzo zależało na tym uroczystym obiedzie. Osvaldo stwierdza, że nie ma żadnych wątpliwości, że dowiedzą się wszystkiego we właściwym czasie. . Gdy chwilę później Max pyta ojca swojej ukochanej czy odda mu jej rękę Victoria natychmiast chce wiedzieć dlaczego prosi Juana Pabla o rękę Marii. Max informuje ją, że robi to dlatego, że ojciec Juan Pablo jest ojcem Marii.

  Odcinek 138 Max pyta Victorię czy może wiedzieć dlaczego zareagowała w ten sposób na wieść o tym, że ojciec Juan Pablo Victoria informuje Maxa, że będzie z nim zupełnie szczera. Po czym stwierdza, że nie ma zamiaru sprzeciwiać się jego ślubowi, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że będzie się przy nim upierał bez względu na to co powie, ale mimo wszystko chce żeby było dla niego zupełnie jasne, że to iż toleruje tą dziewczynę wcale nie oznacza, że chce żeby została jego żoną. Cruz pyta Fer co się z nią dzieje. Fer informuje go, że z jednej strony jest najszczęśliwszą kobietą na świecie, a z drugiej bardzo się boi, że jej szczęście pewnego dnia się skończy, ponieważ zmęczy go zajmowanie się inwalidką. Cruz natychmiast prosi żeby nie wygadywała takich głupot. Juan Pablo próbuje przekonać Marię żeby spróbowała zrozumieć to, że Victoria przechodzi w tej chwili przez bardzo trudne chwile.Bernarda informuje Juana Pabla, że nie ma zamiaru się z nim kłócić. Następnie dodaje, że przyszła tutaj po to żeby go przeprosić i powiedzieć mu, że nie zrobi niczego przeciwko Evie i Faustowi. Antonieta próbuje przekonać Victorię, że nie może przeciwstawiać się tym, którzy ją kochają. Maria informuje Maxa, że ich miłość jest skazana na niepowodzenie. Max informuje ją, że on i ich synek z tą samą stanowczością pragną jej coś wręczyć. Gdy chwilę później Maria dostrzega, że Osvaldito trzyma w rączce pierścionek Max informuje ją, że chciałby ją prosić żeby została jego żoną.

  Odcinek 139 Max wkładając Marii na palec zaręczynowy pierścionek stwierdza, że chce przy pomocy tego diamentu przyrzec jej wieczną miłość. Leonela zapewnia Maxa, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy ją to, że z nią zamieszka. Max informuje ją, że zostanie tutaj dopóki nie znajdzie sobie jakiegoś innego mieszkania.Tuż po tym jak Bernarda zjawia się w jej mieszkaniu Maria pyta ją co tutaj robi. Fer prosi Cruza żeby pozwolił jej sobie pomóc. Następnie dodaje, że nie chce chyba żeby miała z jego winy wrażenie, że do niczego się nie nadaje. Cruz próbuje ją przekonać, że chce jedynie żeby była szczęśliwa. Max pyta Jimenę co tutaj robi. Jimena informuje go, że przyszła do Leoneli, ponieważ chciała żeby jego matka pomogła jej odzyska dziecko. Alonso Tracji przytomnośc podczas rozmowy z Maxem. Doktor Heriberto informuje Maxa, że organizm Alonsa został zaatakowany już jakiś czas temu przez bardzo agresywny tropikalny wirus. Max pyta go co można dla niego zrobić. Doktor Heriberto stwierdza, że niestety nic. Max pyta czy chce przez to powiedzieć, że Alonso umrze za mniej niż miesiąc.

  Odcinek 140 Alonso informuje ojca Jeronima i Juana Pabla, że chciałby żeby przemówili Marii do rozsądku i przekonli ją do tego żeby wzięła udział w kampanii reklamowej kosmetyków, ponieważ zarobi dzięki niej nie tylko pieniądze, ale również zapomni o swoich problemach. Cruz pyta Fer co sądzi o swoim nowym domu. Fer informuje go, że jej nowy dom jest po prostu piękny. Victoria informuje swoją córkę, że jej nowy dom jest bardzo ładny. Następnie dodaje, że nie ma żadnych wątpliwości, że Cruz chce dla niej jak najlepiej. Fer zapewnia ją, że bardzo cieszy ją to, że podoba jej się jej nowy dom. Juan Pablo pyta Bernardę jak może zachowywać spokój mówiąc mu coś tak okropnego. Bernarda przypomina mu, że zawsze prosi ją o to żeby mówiła prawdę. Juan Pablo informuje ją, że jej prawda jest po prostu przerażająca. Następnie pyta jak może żyć w spokoju. Bernarda informuje go, że Alacran przysparzał jej bardzo wielu problemów i dlatego musiała się go pozbyć. Doktor Heriberto informuje Victorię, że ma przyjemność poinformować ją, że jest zupełnie czysta. Victoria pyta czy chce przez to powiedzieć, że nie ma już raka. Heriberto stwierdza, że dzięki niezwykle pomyślnej reakcji jej organizmu na leczenie w jej ciele nie ma już nawet jednej komórki rakowej. Następnie dodaje, że jest zupełnie wyleczona.Maria pyta Maxa czy pokłócił się z Alonsem. Max informuje ją, że to raczej nie była kłótnia tylko normalna rozmowa. Tuż po przeczytaniu wyników badań swojego przyjaciela Maria pyta Maxa czy ma rozumieć, że Alonso jest skazany na śmierć. Max informuje ją, że tak właśnie jest

  Odcinek 141 Heriberto informuje Victorię, że pierwszy raz widzi jak się śmieje. Następnie dodaje, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo go to cieszy. Victoria informuje go, że zawdzięcza to Bogu, jego dawnemu profesorowi i jemu. Heriberto stwierdza, że jest jej bardzo wdzięczny, że przyjęła jego zaproszenie na kolację. Juan Pablo pyta Bernardę czy zdaje sobie sprawę z tego, że chce zrobić z niego wspólnika swoich zbrodni, na co nie może się zgodzić mimo tego, że kocha ją i szanuje, ponieważ jest jego matką. Bernarda prosi żeby nie przesadzał, ponieważ nikt nie posiada dowodów. Podczas telefonicznej rozmowy z Agustiną Jimena pyta ją czy ma zamiar być po jej stronie. Agustina informuje ją, że będzie opowiadała jej o tym co się tutaj dzieje. Max informuje Marię, że nawet na chwilę nie udało mu się zasnąć, ponieważ przez całą noc myślał o problemie Alonsa. Osvaldo informuje Victorię, że wygląda po prostu przepięknie. Maria informuje Maxa, że od chwili w której Alonso opuścił jej mieszkanie nie powiedział nawet jednego słowa.Maria stwierdza, że aby uszczęśliwić Alonsa byłaby chyba gotowa na wszystko. Max informuje ją, że może w takim razie powinna za niego wyjść.

  Odcinek 142 Maria pyta Maxa czy to, że chce żeby wyszła za Alonsa oznacza, że już jej nie kocha. Victoria informuje swoich przyjaciół, że czuje iż powinna wyjaśnić im dlaczego zaniedbała ostatnio swoje obowiązki. Po czym stwierdza, że tylko Antonieta od samego początku znała prawdę. Następnie dodaje, że to właśnie dzięki niej i jej uporowi znalazła się na sali operacyjnej w odpowiednim czasie.Maria informuje Maxa, że zastanawiała się nad tym co powiedział i zdała sobie sprawę z tego, że Alonso był z nią podczas wielu strasznych chwil i dlatego wydaje jej się, że nie mogą postąpić inaczej. Juan Pablo informuje Vincente, że jest mu bardzo przykro, że nie może mu pomóc. Maria pyta Bernardę czy nie rozumie tego, że nie jest mile widziana w jej mieszkaniu. Bernarda prosi żeby w takim razie jej wybaczyła i zaakceptowała ją jako swoją babcię. Maria informuje ją, że da jej szansę, ponieważ zawsze pragnęła mieć rodzinę.Victoria informuje Osvalda, że Heriberto zjawił się w chwili, w której mówiła wszystkim, że jest zdrowa, więc nie mogli nie poprosić go żeby z nimi tego nie uczcił. Następnie pyta czy ma o to to do niej pretensje. Osvaldo stwierdza, że nie mógłby mieć do niej żadnych pretensji. Następnie dodaje, że musi jednak wiedzieć, że bardzo chciałby z nią tam być. Victoria informuje go, że pewnie i tak nie mógłby z nią tam być, ponieważ był przecież z Leonelą.

  Odcinek 143 Victoria informuje Maxa, że jej córka nie może być martwa. Max pyta Heriberta czy na tym zdjęciu znajduje się jego rodzina. Heriberto informuje go, że jest mu bardzo wdzięczny, że nie użył czasu przeszłego, ponieważ ukochane osoby żyją w naszych sercach. Eva pyta Bernardę co ma zamiar teraz zrobić. Następnie dodaje, że nie ma żadnych wątpliwości, że wkrótce ponownie zjawi się u niej policja. Bernarda informuje ją, że będzie musiała obmyślić jakiś plan. Po czym dodaje, że być może będzie mogła jej jakoś pomóc. Eva pyta co chce przez to powiedzieć. Bernarda stwierdza, że dowie się wszystkiego we właściwym czasie. Maria informuje Alonsa, że przyszła żeby powiedzieć mu, że postanowiła wziąć udział w reklamie kosmetyków. Osvaldo prosi Leonelę żeby wybaczyła mu to, że przychodzi do niej o tak późnej porze, ale czuje, że musi z kimś porozmawiać. Tuż po tym jak Osvaldo opuszcza jej mieszkanie Leonela pyta Guillerma kto dał mu prawo do tego żeby znowu wtrącał się do jej życia. Heriberto informuje Victorię, że przyszedł sprawdzić czy wszystko z nią w porządku, ponieważ Osvaldo powiedział mu, że źle się czuje.

  Odcinek 144 Heriberto informuje Victorię, że jest jej bardzo wdzięczny za to, że zgodziła się mu towarzyszyć mimo tego, że nie najlepiej się czuje. Następnie dodaje, że ten ślub jest dla niego bardzo ważny, ponieważ panna młoda jest jego uczennicą. Victoria stwierdza, że nie mogłaby mu odmówić po tym jak wiele dla niej zrobił. Chwilę później za plecami Heriberta i Victorii zjawiają się Leonela i Osvaldo, który stwierdza, że nie przypuszczał nawet, że ich tutaj spotkają. Juan Pablo informuje swoją córkę, że muszą porozmawiać. Maria stwierdza, że nie mają o czym ze sobą rozmawiać. Juan Pablo prosi żeby nie była taka surowa i spróbowała zrozumieć. Victoria informuje Najświętszą Panienkę, że z jednej strony chciałaby podziękować jej za to, że obdarzyła ją cudem, o który tak długo ją prosiła, a z drugiej przeprosić za to, że go nie dostrzegła. Victoria rozmawia z Marią. Chwilę później Victoria dostrzega na stole krzyż, który przed wieloma laty podarowała Juanowi Pablowi i natychmiast pyta Marię kto jej go dał. Maria informuje ją, że dostała go od swojego ojca. Victoria stwierdza, że chciała na pewno powiedzieć, że dostała go od ojca Juana Pabla. Maria informuje ją, że ojciec Juan Pablo jest jej biologicznym ojcem !!!

  Odcinek 145 Victoria prosi Marię żeby powtórzyła to co przed chwilą powiedziała. Victoria stwierdza, że to po prostu nie może być prawdą. Następnie dodaje, że nie wierzy w to, że jest córką Juana Pabla. Maria informuje ją, że jej ojciec dał jej ten krzyż w dniu, w którym wybaczyła mu to, że nie powiedział jej, że jest jej ojcem. Victoria stwierdza, że to wszystko jest po prostu absurdalne i dlatego nie może być prawdą, a chwilę później przypomina sobie moment, w którym Bernarda powiedziała jej, że Maria jest jej córką i dodaje, że to wszystko jest jedynie jakimś koszmarnym snem, a chwilę później opuszcza mieszkanie niezwykle zaskoczonej jej zachowaniem Marii. Alonso pyta Marię dlaczego ta pani wyszła stąd w takim stanie. Maria informuje go, że tak naprawdę nie wie co jej się stało. Jeden z policyjnych funkcjonariuszy informuje Bernardę, że powinna wiedzieć o ty, że zatrzymali Rodolfa Padillę. Victoria informuje Juana Pabla, że w końcu dostrzegła cud. Juan Pablo pyta co ma na myśli. Victoria informuje go, że jest zdecydowana Marii Desamparadzie prawdę. Tuż po tym jak wkrótce później Victoria zjawia się w domu swojej córki Maria pyta ją czego chce tym razem. Victoria informuje ją, że przyszła tutaj między innymi po to żeby oddać jej ten krzyż. Victoria prosi żeby tak do niej nie mówiła, ponieważ jej słowa bardzo ją ranią, a chwilę później nazywa ją córką. Maria pyta dlaczego ją okłamuje. Następnie dodaje, że ona nie może być jej matką.

  Odcinek 146 Victoria próbuje ją przekonać, że ją kocha. Maria prosi żeby nie mówiła jej o miłości, ponieważ jest przyzwyczajona do życia bez niej, a to dlatego, że nie miała jej wtedy gdy najbardziej jej potrzebowała. Bernarda pyta Juana Pabla czy to, że przyszedł tutaj o tak późnej porze oznacza, że stało się coś złego. Juan Pablo informuje ją, że przyszedł tutaj dlatego, że zdarzył się pewien cud, o który od bardzo dawna się modlił. Maria informuje Victorię, że to po prostu niewiarygodne z jak wielką łatwością nazywa ją córką. Victoria prosi żeby jej wybaczyła, ponieważ nie wiedziała co robi. Maria żąda żeby jej nie dotykała. Bernarda informuje Juana Pabla, że nie rozumie dlaczego Bóg pozwolił na to żeby ta przeklęta grzesznica dowiedziała się kim jest jej córka.Victoria próbuje przekonać Marię, że nie może jej się tak po prostu wyprzeć.Bernarda dochodzi do wniosku, że nigdy nie pozwoli na to żeby przeklęta Victoria i Maria Desamparada były szczęśliwe i dlatego zrobi wszystko żeby je na zawsze rozdzielić

  Odcinek 147 Tuż po opuszczeniu mieszkania Marii Victoria zastanawia się czy jej córka będzie potrafiła pewnego dnia jej wybaczyć i ją zaakceptować. Chwilę później przed drzwiami mieszkania Marii zjawia się Max, który natychmiast pyta swoją matkę dlaczego płacze. Osvaldo zapewnia Victorię, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo się o nią martwił. Następnie pyta co wydarzyło się w domu Marii. Victoria informuje go, że w domu Marii wydarzyło się to, czego tak bardzo pragnęła. Maria informuje Juana Pabla, że zdążyła się już dowiedzieć o tym, że jest córką Victorii Sandoval. Juan Pablo stwierdza, że zamiast płakać powinna być szczęśliwa.Bernarda informuje Guillerma, że nie ufa nikomu z wyjątkiem jego i Evy. Następnie dodaje, że co do Evy ma pewne wątpliwości, które wyjaśni jednak we właściwym czasie. Bernarda informuje go, że chce żeby Victoria Sandoval i Maria Desamparada na zawsze zniknęły.Victoria pyta Bernardę co robi w jej domu. Bernarda informuje ją, że przyszła po to żeby powiedzieć jej, że Maria Desamparada nie jest jej córką. Victoria natychmiast żąda żeby zamilkła.

  Odcinek 148 W odpowiedzi na słowa Bernardy Victoria wymierza jej policzek. Max informuje Marię, że to wszystko będzie dużo trudniejsze niż im się wydawało, ale mimo wszystko muszą być silni. Victoria zapewnia Osvalda, że nie ma nawet pojęcia jak strasznie się poczuła gdy Bernarda de Iturbide powiedziała jej, że potrąciła je dlatego, że chciała je zabić. Maria informuje Bernardę, że nie chce żeby ją dotykała, ponieważ się nią brzydzi. Bernarda stwierdza, że nie rozumie jej zachowania.Antonieta pyta Victorię czy sądzi, że Maria przyjdzie do pracy. Victoria informuje ją, że ma nadzieję, iż Maxowi udało się ją do tego przekonać. Fernanda zapewnia Marię, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy ją to, że znowu tutaj pracuje. W firmie dochodzi do kolejnej kłótni Jimeny i Marii.

  Odcinek 149 Jimena informuje Victorię, że nie rozumie jak może nazywać ją córką.Tuż po tym jak Max odnajduje Marię w biurze Victorii natychmiast ją obejmuje. Fernanda pyta Victorię czy jest pewna tego, że Maria Desamparada jest jej córką. Victoria informuje ją, że nie ma co do tego żadnych. Jimena zapewnia Alonsa, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo jest zaskoczona tym, że spotyka go w sklepie z biżuterią. Gdy chwilę później Alonso pyta ekspedientkę, który pierścionek powinien kupić dla swojej MariiJimena informuje go, że nie może uwierzyć w to, że żeni się z Marią. Po czym prosi żeby pozwolił sobie pomóc wybrać pierścionek. Juan Pablo prosi Maxa żeby pozwolił mu porozmawiać na osobności z jego córką.Juan Pablo informuje Marię, że powinna wybaczyć swojej matceMaria prosi żeby zrozumiała, że jej awersja do Victorii Sandoval jest silniejsza od niej. Następnie dodaje, że nie tylko jej nie znosi, ale również pogardza nią tak bardzo, albo nawet bardziej niż ona pogardziła kiedyś nią. Świadkiem słów Marii jest zrozpaczona Victoria.

  Odcinek 150 Juan Pablo zapewnia Marię, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo bolą go jej słowa. Następnie dodaje, że pragnie jej jedynie przypomnieć, że sama jest matką .Pipino zaprasza gości do siebie i organizuje ślub Oscara i Antoniety.Victoria informuje Maxa, że musi przekonać Marię, że nie powinna wychodzi za tego chłopaka. Maria informuje Alonsa, że zupełnie zapomniała o tym, że miała się z nim spotkać, ponieważ Pipino zorganizował ślub Oscara i Antoniety. Tuż po tym jak Eva prowokuje zwarcie prądu w sypialni Bernardy opuszcza jej dom i dochodzi do wniosku, że ta kobieta najpierw umrze w płomieniach, a później zgnije w piekle.Alonso pyta Marię czy ma rozumieć, że nie chce za niego wyjść. Alonso informuje Marię, że poczeka na chwilę, w której sama postanowi go pocałować.Juan Pablo informuje don Napo, że musi pozwolić mu wejść do środka, ponieważ jest tam przecież jego matka i Eva. W tej samej chwili za jego plecami zjawia się Eva. W tym samym czasie wzywająca pomocy Bernarda dochodzi do wniosku, że nie chce umrzeć w taki sposób

  Odcinek 151 Tuż po tym jak Juan Pablo wynosi swoją matkę z płonącej sypialni prosi Boga żeby go nie opuszczał i nie tylko zlitował się nad jego matką, ale również ją ocalił. Max próbuje przekonać Victorię, że to właśnie Fer może pomóc jej zbliżyć się do Marii.Bernarda informuje Juana Pabla, że była pewna tego, że pewnego dnia ocali ją przed ogniem piekielnym.Maria informuje Maxa, że dostała od Alonsa nie tylko te kwiaty, ale również ten pierścionek. Victoria zapewnia Fernandę, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo się wzruszyła gdy zobaczyła jak ona i Maria się obejmują. Tuż po rozmowie z Fernandą Victoria zjawia się w mieszkaniu Heriberta i informuje go, że nachodzi go dlatego, że bardzo martwi ją ponowna operacja jej córki.Maria pyta Juana Pabla dlaczego pani Bernarda została zamknięta w więzieniu. Juan Pablo informuje ją, że jego matka została oskarżona o zabójstwo Tomasy, która była dla niego jak druga matka. Następnie chce wiedzieć czy jej babcia jest morderczynią.

  Odcinek 152 Osvaldo informuje Victorię, że bardzo się o nią martwił. Juan Pablo informuje Marię, że jej babcia uważa, że to on złożył na nią doniesienie. Po czym stwierdza, że on jest jednak pewien tego, że zrobił to Fausto. Jimena zapewnia Bernardę, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo boli ją to, że ją tutaj widzi, a Eva dodaje, że to na pewno jakieś nieporozumienie. Bernarda informuje ją, że bez wątpienia ma rację. Fausto informuje Maxa, że nie musiał do niego przychodzić. Max stwierdza, że przyszedł tutaj dlatego, że doskonale pamięta nie tylko o tym, że uratował mu życie, ale również o tym, że zawsze był blisko Marii. Fausto dodaje, że powinien wiedzieć o tym, że Jimena de Alba jest morderczynią, a chwilę później stwierdza, że to ona zabiła panienkę Lindę.Victoria informuje Juana Pabla, że ma nadzieję, iż teraz wie już kim tak naprawdę jest jego matka Maria pyta Juana Pabla co teraz będzie. Juan Pablo informuje ją, że niestety nie wie. Maria zapewnia go, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo boli go to, że cierpi. Maria stwierdza, że ona i Max mają przed sobą całe życie, a czas Alonsa dobiega końca i dlatego ma zamiar za niego wyjść. Odcinek 153 Maria informuje Maxa, że jej ojciec jest tym wszystkim tak bardzo przygnębiony, że sam nie wie już co ma robić. Max zapewnia ją, że doskonale go rozumie. Guillermo informuje Bernardę, że był bardzo zaskoczony gdy dowiedział się, że została zatrzymana. Victoria zapewnia Heriberta, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo jest mu wdzięczna za to co zrobił dla jej córki. Heriberto informuje ją, że nie musi mu być za nic wdzięczna, ponieważ to wszystko nie jest dla niego niczym innym jak tylko przyjemnością. Heriberto informuje Osvalda, że nie rozumie o co tak właściwie ma do nich pretensje, ponieważ on i Victoria są jedynie przyjaciółmi. Osvaldo stwierdza, że odnosi zupełnie inne wrażenie. Victoria informuje Bernardę, że nie miała żadnych wątpliwości, że zabiła Tomasę.W tym samym czasie Maria zostaje porwana przez dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy informuje ją, że zostali na nią nasłani przez jej najgorszego wroga.

  Odcinek 154 Jeden z porywaczy informuje Marię, że byłoby dobrze gdyby spodobał jej się jej nowy dom, ponieważ spędzi w nim bardzo dużo czasu. Maria prosi żeby nie robili jej krzywdy. Heribero informuje Victorię, że musi przyznać, że historia jej życia bardzo go zaskoczyła, Max prosi Victorię żeby nie zapominała, że to jego ojciec był u jej boku przez te wszystkie lata.Fernanda pyta Heriberta po co tutaj przyszedł. Heriberto informuje ją, że chciałby z nią porozmawiać. Fernanda stwierdza, że nie ma o czym z nim rozmawiać i dlatego chce żeby sobie stąd poszedł. Jeden z porywaczy telefonuje do Victorii i informuje ją, że porwali jej małą Marię żądając jej posłuszeństwa za cenę życia córki.

  Odcinek 155 Max informuje Osvalda, że musi z nim porozmawiać.Fernanda prosi Juanjo i Naty żeby opowiedzieli im o swoim miodowym miesiącu. Chwilę później Naty stwierdza, że wydaje jej się, że jest w ciąży..Max informuje Juana Pabla, że jest mu bardzo wdzięczny za to, że pomógł jego matce i zawiadomił go o tym gdzie jest.Fernanda zapewnia Naty, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy ją to, że zostanie mamą.Juan Pablo prosi Maxa żeby powiedział mu co się stało. Max informuje go, że Maria i jego matka zostały porwane. Victoria informuje Marię, że jej nie widzi, ale mimo wszystko nie ma żadnych wątpliwości, że dotyka jej ręki. Fernanda informuje Cruza, że chce żeby się rozstali.Max stwierdza, że w ma w tej chwili dużo ważniejsze problemy. Fernanda natychmiast pyta co się stało, a Milagros dodaje, że jego wyraz twarzy po prostu ją przeraża. Max informuje Fer, że ich matka i Maria zostały porwane.. . .

  Odcinek 156 Tuż po tym jak Osvaldo zjawia się w mieszkaniu Leoneli natychmiast pyta doktora Bernala co tutaj robi. Heriberto informuje go, że Max poprosił go o to żeby zajął się jego matką. Maria informuje Victorię, że jej babcia uważa, że z pełną premedytacją uwiodła jej ojca. Victoria natychmiast próbuje ją przekonać, że to kłamstwo, ponieważ ona i jej ojciec oboje byli bardzo młodzi i niedoświadczeni, więc to co się pomiędzy nimi wydarzyło nie było winą żadnego z nich.Osvaldo prosi Juana Pabla żeby powiedział, że to co mówi Heriberto nie jest prawdą.Maria pyta Victorię jak doszło do jej ponownego spotkania z jej ojcem. Victoria informuje ją, że przez ponad dwadzieścia lat przychodziła do tego samego kościoła i prosiła Najświętszą Panienkę o to żeby pomogła jej ją odnaleźć. Max informuje swoich przyjaciół, że muszą zrobić wszystko żeby odnaleźć Marię i jego matkę. Guillermo przypomina Bernardzie, że wykonał swoją część planu, więc nadeszła pora żeby został za to wynagrodzony. Max informuje. Osvaldo pyta Leonelę jak się czuje. Leonela informuje go, że nadal czuje się niestety tak źle, że chciałaby po prostu umrzeć. Jeden z porywaczy informuje Marię, że nie będzie mogła niestety dłużej tutaj zostać. Victora natychmiast żąda żeby nie zabierali stąd jej córki. Chwilę później w opuszczonym magazynie ku wielkiej rozpaczy Victorii rozlegają się dwa strzały.

  Odcinek 157 Osvaldo pyta Leonelę jak może zachowywać się w taki sposób w tak tragicznym momencie. Chwilę później do Osvalda telefonuje zrozpaczona Victoria, która informuje go, że usłyszała dwa strzały tuż po tym jak ci ludzie zabrali gdzieś stąd jej córkę. Po czym stwierdza, że nie ma nawet pojęcia czy Maria jest żywa, czy martwa. Heriberto pyta Maxa i Alonsa czy są pewni, że to ubrania Marii. Alonso informuje go, że Maria miała jej na sobie wiele razy. Tuż po tym jak Osvaldo wyciąga z sejfu biżuterię swojej żony Lucy stwierdza, że dzięki tym klejnotom bez wątpienia uda im się zapłacić okup, a Fabian dodaje, że nie powinni tracić niezwykle cennego czasu tylko natychmiast to wszystko sprzedać.Maria dochodzi do wniosku, że nigdy nie będzie mogła wybaczyć swojej matce, ponieważ zbyt wiele z jej winy wycierpiała. Bernarda informuje Evę, że jest wykończona, ponieważ więzienie nie różni się niczym od piekła. Oscar informuje Heriberta, że wszystko wskazuje na to, że Marii i Victorii nic nie jest.

  Odcinek 158 Osvaldo informuje Heriberta, że przyjmie jego pomoc tylko dlatego, że w grę wchodzi życie Marii i Victorii.Następnego dnia rano Heriberto pyta Osvalda czy jest pewien, że znajdują się we właściwym miejscu. Osvaldo informuje go, że nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Po czym stwierdza, że ci ludzie kazali im wrzucić torbę z pieniędzmi do kosza na śmieci, który znajduje się obok Maxa. Chwilę później do Osvalda telefonuje jeden z porywaczy, który informuje go, że wkrótce będą na miejscu.Fernanda prosi Cruza żeby jej wybaczył. Chwilę później w opuszczonym magazynie zjawia się Osvaldo, Heriberto, Alonso i Max, który natychmiast podbiega do Marii i pyta ją co jej jest. Jimena dochodzi do wniosku, że Desamparada na pewno został już odnaleziona. Po czym stwierdza, że nie ma zamiaru pozwolić na to żeby kiedykolwiek była szczęśliwa. Jimena zjawia się w klinice, w której Alonso odbierał kiedyś wyniki swoich badań dowiadując się o bliskiej śmierci dawnego kochanka.Tuż po tym jak Maria odzyskuje przytomność pyta Victorię czy są już wolne. Maria zapewnia Victorię, że jest jej bardzo wdzięczna, a Max całuje swoją ukochaną w czoło i czule obejmuje. Odcinek 159 Alonso informuje Jimenę, że nie rozumie co robi w jego studiu wiedząc, że nie chce jej widzieć. Jimena informuje go, że przyszła tutaj tylko po to żeby dać mu pewien prezent, który może potraktować jak prezent ślubny, a chwilę później wkłada w znajdujący się na biurku Alonsa bukiet czerwonych róż kopertę z jego wynikami badań.Victoria informuje Heriberta, Pipina, Antonietę i Oscara, że zawsze marzyła o ślubie swojej pierwszej córki, ale nigdy nie pomyślała nawet, że będzie się on odbywał w takich okolicznościach.Cruz pyta Maxa dlaczego pozwolił swojej gołąbeczce odfrunąć. Max informuje go, że być może zrozumie to szybciej niż mu się wydaje. Jimena informuje swoją matkę, że to był po prostu niesamowity spektakl, a wszystko dzięki temu, że zaniosła Alonso te przeklęte wyniki badań. Jimena zapewnia ją, że może być pewna, że zrobi wszystko żeby ci głupcy nie byli szczęśliwi.

  Odcinek 160 Pipino informuje swoich przyjaciół, że nie może uwierzyć w to co się stało. Oscar stwierdza, że tylko dwie tak szlachetne osoby jak Maria i Max mogły być gotowe na tak wielkie poświęcenie, a Fabian dodaje, że dochowywanie tego sekretu musiało być dla nich bardzo trudne. Cruz pyta swoją żonę co tak właściwie robi. Milagros informuje swoich sąsiadów, że to iż Maria zgodziła się wyjść za tego chłopaka zawsze wydawał jej się bardzo dziwne, ale mimo wszystko nigdy nie przypuszczała nawet, że Maria zgodziła się na to z takiego powodu. Fer wyprowadza się od Cruza.Victoria pyta Maxa dlaczego nigdy nie powiedział jej o stanie Alonsa. Max informuje ją, że jemu i Marii wydawało się, że będzie lepiej jeśli będzie o tym wiedziało jak najmniej osób, ponieważ nie chcieli żeby Alonso poznał prawdę. Tuż po tym jak Cruz kończy śpiewać swojej żonie romantyczną serenadę stwierdza, że z całej duszy ją kocha. Fer zapewnia go, że ona również bardzo go kocha.Wkrótce później Maria i Max spędzają razem kolejną niezwykle romantyczną i namiętną noc.

  Odcinek 161 Osvaldo informuje Victorię, że wygląda dzisiaj jeszcze piękniej niż zwykle. Victoria natychmiast prosi żeby nie przesadzał.Heriberto informuje Victorię i Osvalda, że mogą być spokojni, ponieważ jest pewien, że podczas operacji nie pojawią się żadne problemy. Osvaldo zapewnia go, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo jest mu wdzięczny za to co zrobił dla jego córki, która bez wątpienia jest światłem jego oczu. Gdy chwilę później Maria i Juan Pablo zjawiają się w jej pokoju Fer informuje swoją siostrę, że bardzo cieszy ją to, że tutaj jest. Victoria stwierdza, że tak właściwie nic nie stoi na przeszkodzie żeby poszli sobie wszyscy odpocząć, ponieważ ona zaopiekuje się Fer.Żegnając się ze swoimi córkami Victoria kładzie rękę na złączonych rękach Marii i Fernandy.

  Odcinek 162 Victoria informuje Maxa i Cruza, że bardzo cieszy ją to, że Maria mimo wszystko kocha i opiekuje się swoją siostrą. Heriberto informuje Fernandę, że bez wątpienia niezwykle przykładała się do swoich terapii.Cruz przypomina doktorowi Riosowi, że powiedział im, że operacja Fer zakończyła się całkowitym sukcesem. Heriberto informuje go, że nadal nie ma co do tego żadnych wątpliwości.Tuż po tym jak Max dowiaduje się o tym, że Heriberto całował się na korytarzu z jego matką zjawia się w jego gabinecie i robi mu awanture. Fernanda informuje Marię, że nigdy nie przypuszczała nawet, że tak fajnie jest mieć siostrę. Maria zapewnia ją, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy ją to, że ją zaakceptowała.Victoria pyta Osvalda czy dobrze się czuje. Osvaldo stwierdza, że nie rozumie dlaczego go o to pyta. Victoria zapewnia go, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo się przestraszyła gdy usłyszała w telewizji o tym, że miał jakiś wypadek, Victoria informuje tagże Osvalda o feralnym pocałunku.

  Odcinek 163 Maria próbuje przekonać Fernandę, że nie może wierzyć w to co zostało napisane w tym artykule, ponieważ to jedno wielkie kłamstwo. Następnie dodaje, że gdyby Cruz jej nie kochał to po prostu by go tutaj nie było.Naty informuje Milagros, że jak zawsze dzwonił do niej Juanjo i pytał ją jak się czuje. Po czym stwierdza, że powiedziała mu, że czuje się wspaniale, ponieważ ona się nią opiekuje. Następnie dodaje, że od jakiegoś czasu jest dla niej jak druga matka. Max zapewnia Juana Pabla, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo cieszy się z tego, że go widzi. Juan Pablo przypomina mu, że jest tutaj po to żeby udzielać wsparcia i pomocy tym, którzy tego potrzebują. Leonela informuje Herberta, że jest niezwykle zdesperowana i dlatego musi z kimś porozmawiać. Tuż po tym jak Max dostrzega w jednym z czasopism artykuł na temat romansu Cruza pyta go jak śmie zdradzać jego siostrę. Cruz próbuje go przekonać, że to co zostało napisane w tym artykule jest jednym wielkim kłamstwem.Victoria informuje Fernandę, że nie ma żadnych wątpliwości, że przy pomocy ćwiczeń i terapii wkrótce odzyska władzę w nogach.

  Odcinek 164 Maria informuje Victorię i Maxa, że Fer nie ma w jej pokoju. Victoria stwierdza, że to po prostu niemożliwe.Don Napo pyta Milagros czy zastanowiła się już nad tym czy za niego wyjdzie. Milagros informuje go, że jeszcze tego nie zrobiła. Pipino informuje swoich przyjaciół, że ma dla nich wspaniałą wiadomość. Następnie dodaje, że dzwoniła do niego Victoria i powiedziała mu, że operacja Fer zakończyła się całkowitym sukcesem, ponieważ jej córka może już chodzić.Fabian pyta swoich przyjaciół czy wiedzą gdzie tak właściwie jest Oscar. Pipino informuje go, że Oscar zajmuje się wszystkimi związanymi z najbliższym pokazem formalnościami. Victoria informuje Heriberta, że nie spodziewała się jego wizyty.Maria i Max spędzają razem kolejną niezwykle romantyczną i namiętną noc.

  Odcinek 165 Maria wyznaje Maxowi, że kocha go tak bardzo, że zawsze śni o pocałunkach, którymi jeszcze jej nie obdarzył. Tuż po tym jak Maria zjawia się w swojej garderobie i dostrzega w niej mnóstwo bukietów białych róż za jej plecami zjawia się uśmiechnięty Max, który informuje ją, że postanowił zrobić jej małą niespodziankę. Fer pyta Cruza czy nie sądzi, że powinien się inaczej ubierać gdy idzie na uniwersytet. Cruz stwierdza, że jego koledzy i profesorowi wiedzą o tym, że pochodzi ze wsi.Osvaldo informuje Heriberta, że relacje pomiędzy nim, a Victorią nie układały się zbyt dobrze, ale mimo wszystko nigdy nie przestał jej kochać. Max wyznaje Marii, że chciałby żeby wyznaczyli w końcu datę swojego ślubu i zajęli się urządzaniem swojego domu. Fausto pyta Marię po co tutaj przyszła. Następnie dodaje, że to nie jest miejsce dla kogoś takiego jak ona. Maria informuje go, że niezwykle go ceni i dlatego to w jakim znajduje się miejscu nie ma dla niej żadnego znaczenia. Fausto informuje ją, że ślady pozostawione w kominku należały do niego, ponieważ to on podpalił ciało Tomasy, ale to pani Bernarda ją zabiła.

  Odcinek 166 Max kłoci się z Jimeną. Maria informuje Fausta, że nie może uwierzyć w to, że matka księdza była zdolna do popełnienia tak wielu podłości. Fausto stwierdza, że właśnie dlatego zawsze ją przed nią ostrzegał. Bernarda informuje Marie, że domyśla się iż czuje się niezwykle ważna z powodu tego, że nosi nazwisko Iturbide. Maria stwierdza, że to pewien rodzaj wsparcia, którego udzielił jej tata. Maria informuje Bernardę że zna jej sekrety, Kobieta próbuje ją przekonać, że ludzie mówią o niej te wszystkie złe rzeczy tylko dlatego, że nie mogą znieść tego, że w imieniu Boga wymierza sprawiedliwość.Victoria informuje Pipina i Antonietę, że po zakończeniu przygotowań do najbliższego pokazu mody chce rozpocząć realizaję swojego nowego projektu. Fausto informuje Maxa, że nie ma żadnych wątpliwości, że to pani Bernarda de Iturbide jest odpowiedzialna za porwanie małego Juana Pabla. Chwilę później w swojej garderobie zjawia się Maria, która na widok swoich rodziców bawiących się z jej synkiem dochodzi do wniosku, że nie powinna odrzucać dłużej rodziny, którą dostała od Boga.

  Odcinek 167 Osvaldo pyta Victorię co tutaj robi. Victoria informuje go, że Max zaprosił ją na kolację. Osvaldo stwierdza, że on z kolei jest tutaj dlatego, że na kolację zaprosiła go Fer. Victoria informuje go, że w takim razie nie sądzi żeby ich dzieci się tutaj pojawiły.Tuż po tym jak Max zjawia się w mieszkaniu mamy Lulu informuje ją, że chciałby żeby opowiedziała mu o porwaniu jego syna. Max informuje ją, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na polecenie pani Bernardy przetrzymywała w swoim mieszkaniu jego syna i dlatego chciałby żeby mu o tym opowiedziała.Max próbuje przekonać mamę Lulu, że tylko dzięki jej pomocy będzie mógł udowodnić, że to pani Bernarda jest odpowiedzialna za porwanie jego syna. Max zapewnia mamę Lulu, że nie ma nawet pojęcia jak bardzo jest jej wdzięczny za to, że mu to wszystko opowiedziała. Victoria informuje Heriberta, że chce aby wiedział, że bez względu na to jaką podejmie decyzję zawsze będzie dla niej bardzo ważny, a chwilę później stwierdza, że jeśli nie będzie pewna tego, że pragnie być u jego boku to będzie musiał z niej po prostu zrezygnować.

  Odcinek 168 Victoria informuje Milagros, że przyszła tutaj po to żeby podziękować jej i wszystkim jej sąsiadom za zbieranie pieniędzy potrzebnych do zapłacenia okupu. Leonela informuje Heriberta, że ma pracę dzieki człowiekowi, którego nienawidzi i którym pogardza. Milagros informuje Victorię, że Maria jest niezwyle dobrą i odpowiedzialną dziewczyną, która bardzo wiele wycierpiała i dlatego zasługuje na to żeby być szczęśliwa.Pipino informuje Lucy i Fabian zostają parą. Juanjo informuje Naty, że ma dla niej niespodziankę. Następnie dodaje, że chciałby żeby udali się do sklepu i kupili rzeczy, których będzie potrzebowało ich dziecko. Pipino pyta Marię czy dobrze sie czuje. Maria informuje go, że to był tylko zawrót głowy. Fer stwierdza, że z powodu tych zawrotów głowy wszyscy uważają, że Maria jest w ciąży.

  Odcinek 169 Victoria informuje Antonietę, że zdążyła się już dowiedzieć o tym, że Maria jest w ciąży. Fernanda zapewnia Heriberta, że jest mu bardzo wdzięczna za to co dla niej.Victoria informuje Heriberta, że bardzo cieszy ją to, że przyszedł. Bernarda zapewnia Victorię, że może zapomnieć o tym, że uda jej się ją pokonać, ponieważ nie jest już królową mody i nigdy więcej nią nie będzie. Trwa finałowy pokaz mody. Maria informuje go, że źle się czuje. Max informuje Marię, że jeśli nadal źle się czuje to może ją zastąpić jakaś inna modelka. Maria informuje go, że to nie jest możliwe, ponieważ sukienka, którą ma zaprezentować została uszyta specjalnie dla niej i dlatego nie będzie leżała dobrze na kimś innym. Tuż po tym jak Maria schodzi z wybiegu Lupita informuje wszystkie zgromadzone na pokazie osoby, że zwycięzcą tegorocznego pokazu jest dom mody Victoria. Chwilę później ku wielkiemu przerażeniu Victorii Maria traci przytomość i upada na podłogę.

  Odcinek 170

  Tuż po tym jak Maria traci przytomność i upada na podłogę zjawia się przy niej Max. Juan Pablo prosi żeby w takim razie nie tracili czasu tylko zabrali Marię do szpitala.Bernarda dochodzi do wniosku, że ta ladacznica Victoria nie mogła jej tak po prostu pokonać. Po czym stwierdza, że to wszystko wina tych idiotów, którzy dla niej pracują. Milagros informuje swoich sąsiadów, że bardzo martwi się o Marię. Don Napo stwierdza, że gdy Maria straciła przytomność był bardzo blisko wybiegu i dlatego nie ma wątpliwości, że z nosa leciała jej krew. Vincente stwierdza, że takie same objawy towarzyszyły kryzysom Alonsa. Naty prosi żeby nawet tak nie mówił

  05.01.2012 13:41
 • Magda (gość)

  Odcinek 132 Tuż po tym jak Bernarda odzyskuje przytomność zdaje sobie sprawę z tego, że jej sejf jest pusty, a ona jest zakneblowana i przywiązana do krzesła. Gdy chwilę później do domu swojej pracodawczyni powraca Eva Bernarda żąda żeby natychmiast ją rozwiązała. Eva próbuje ją przekonać żeby spróbowała się uspokoić.Maria pyta Jimenę dlaczego nie zostawi ich w końcu w spokoju. Jimena próbuje ją przekonać, że nie przyszła tutaj po to żeby się z nią kłócić tylko po to żeby przeprosić za krzywdy, które jej wyrządziła. Maria natychmiast stwierdza, że jej nie wierzy.Doktor Heriberto informuje Victorię, Osvalda i Maxa, że nie jest niestety zadowolony z wyniku operacji, ponieważ jego oczekiwania były znacznie większe. Antonieta informuje Victorię, że jest jej bardzo przykro to wszystko słyszeć.Fer informuje Marię, że chciałaby prosić ją żeby wybaczyła jej to, że tak źle się wobec niej zachowywała. Maria zapewnia ją, że zdążyła już o wszystkim zapomnieć.Osvaldo pyta Antonietę dlaczego Victoria jest tak długo w gabinecie lekarza zajmującego się Fer.

  05.01.2012 13:35
 • kocham.. (gość)

  kocham ten film:*

  20.12.2011 20:18
 • izex (gość)

  film jest bardzo fajny :)i ogladam jego codziennie i nawet mój mąż tez ten film zaczal ogladac :)

  17.12.2011 00:11
 • Fanka (gość)

  Suuuper!!!

  03.11.2011 19:22
 • wixxxa (gość)

  ]DO Xoxo w 144[ a skąd wiesz że w 144? gdzie to pisze? podaj strone]

  30.10.2011 15:12
 • domcia.95 (gość)

  kiedy Max dowie się że dziecko Jimeny nie jest jego?

  20.10.2011 19:50
 • dana Francja .. (gość)

  a powtorki seriali mozna ogladac na Dailymotion anett123 ja tak robie jak nie moge ktoregos ogladac w TV

  09.10.2011 23:38
 • dana Francja .. (gość)

  odcinki po hiszpansku mozna ogladac na Roco TV com de Telenovelas sa tam wszystkie seriale meksykanskie

  09.10.2011 23:35
 • bu (gość)

  stefka napisał:

  ta maria magdalena ktora okazala sie nie corka viktori zginela w wypadku

  ale niby że skąd masz taką informacje bo jak dotad w filmie pracuje w jakiejś fabryce gdzies tam.... mam fajną stronkę na ktorej mozna obejrzec powtorki ale nie chcą jej opublikowac na tej stronie bo juz wstawiałam

  23.09.2011 17:33
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×