- Odcinek 1

Meksyk 2016

Multimedia

Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w wielu krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a w głównych rolach męskich towarzyszą jej: dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli– uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie aktor i model, który m.in. w plebiscycie magazynu "Glamour" - dwa lata z rzędu: w 2015 i w 2016 roku - uznany został za najseksowniejszego żyjącego aktora. "Trzy razy Ana" to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki - Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) - jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeczny. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku. Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w ubogim domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły. Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery. Całkowitym przeciwieństwem siostry jest Ana Leticia - drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Odnalezienie Any Lucii to ostatnia rzecz jakiej zachłanna Ana Leticia by sobie życzyła - nie zamierza z nikim więcej dzielić majątku po rodzicach ani miłości i uwagi otoczenia, a zwłaszcza Mariana, do którego żywi niezdrowe uczucia. Mężem Any Leticii jest Marcelo (Sebastián Rulli) - inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Jako świetnemu detektywowi udaje mu się wpaść na trop Any Lucii. Nie wie jednak, że jego żona gotowa jest posunąć się bardzo daleko, by nie dopuścić do odnalezienia własnej siostry. Mimo zbrodniczych intryg Any Leticii i zabiegów Soledad, obawiającej się, że na jaw wyjdzie fakt, że przywłaszczyła sobie cudze dziecko, drogi Marcela i Any Lucii w końcu się krzyżują… Czy Ana Lucia będzie potrafiła walczyć o odzyskanie należnego jej miejsca w rodzinie i o szczęście u boku Marcela? Co zrobi Ana Leticia, by temu zapobiec? Czy Ana Laura przeciwstawi się bezwzględnej siostrze?

 • Gatunek: Telenowela

Trzy razy Ana w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Jachimowicz (gość)

  Gdzie online oglądnąć serial trzy razy ana

  12.01.2017 18:02
 • Abia (gość)

  Już tak kiedyś było na pulsie z Santa diabla i musiałam oglądać online

  02.01.2017 20:23
 • Widz gość (gość)

  Jakim prawem przerywacie. serial Droga do szczęścia, taki wspaniały bohaterzy cudowni. Przyjemność w oglądaniu w połowie przerywacie bardzo nie elegandzko nie chcemy oglądać niedokończonych seriali i oglądać nowych.

  02.01.2017 18:32
 • Widz gość (gość)

  Jak możecie przerywać serial droga do szczęścia wszyscy z całą rodziną oglądaliśmy wspaniały serial jakiś badziew dajecie 3 razy a na. nieciekawy, oczekujemy serialu powrotu drogi do szczęśćia powodzenia...

  02.01.2017 18:22
 • Gość (gość)

  Kiedy wróci tamten film droga do szczęścia ?

  02.01.2017 15:41
 • Mariusz (gość)

  Tres veces Ana ... kolejna demówka jak w przypadku Un camino hacia el destino ?

  01.01.2017 02:31
 • Widz (gość)

  Bez sensu, przerywają jeden serial, żeby puścić nowy...

  27.12.2016 15:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×