- streszczenia odcinków

Turcja 2015
 • Iclal przebywa w zakładzie dla nerwowo chorych pod troskliwą opieką Firata. Cahit regularnie widuje się z synem i próbuje pogodzić się z Elmas. Nur i Yiğit ponownie stają na ślubnym kobiercu.

 • Yagmur zaprasza Yiğita do restauracji. Emin umawia się z Nur. Cahit oddaje dziecko Elmas. Aytül chce zabić Nur, ale Yiğit staje na linii strzału. Postrzelony mężczyzna wpada do basenu.

 • Yigit przyjeżdża do szpitala do Cahita i namawia go, aby zeznał prawdę, że postrzał był przypadkowy. Elmas zostaje zwolniona z aresztu. W rozmowie z Nur, Yigit zgadza się, aby ta wyszła za Fatiha. Nur przyjmuje oświadczyny, ostrzegając Fatiha, że go nie kocha. Próbuje też pogodzić się z Iclal. Adwokaci organizują spotkanie pojednawcze Elmas z Cahitem. Emin jedzie na to spotkanie razem z Elmas. Po drodze spotykają Yagmur. Elmas potwierdza, że Emin ciągle kocha Yagmur. Na spotkaniu Emin policzkuje Cahita. Nur jedzie do domu, w którym miała zamieszkać z Yigitem. Widząc, że jest tam Yigit, wycofuje się. (ASLA VAZGECMEM) Serial obyczajowy, 45 min, Turcja, 2015 Reżyseria: Aysun Akyuz Scenariusz: Sirma Yanik, Melis Civelek Aktorzy: Tolgahan Sayisman, Amine Gülse, Şafak Pekdemir, Aysegul Gunay, Tugay Mercan, Ümit Yesin

 • Emin postanawia odwiedzić Yagmur w pracy. Zwierza się, że zawiódł się na Yaren, a jego uczucie do niej było nieprawdziwe. Mówi również o tym przybyłej na miejsce Yaren. Fatih odwiedza Tayyara i Elmas. Ma przy sobie broń. Gdy zostawia ją na stoliku, Elmas mu ją wykrada i ucieka. Yigit potajemnie spotyka się z Cahitem. Obiecuje, że nie zdradzi jego kryjówki, ale namawia go do oddania dziecka. Śledzi ich Elmas. Po odejściu Yigita, wpada z bronią do domu Cahita i grozi śmiercią. Ale kiedy słyszy płacz dziecka, rzuca pistolet i biegnie do małego. Broń wypala. Nazan wzywa policję, która aresztuje Elmas. Fatih oświadcza się Nur, wręczając jej pierścionek matki. Nur wyznaje, że go nie pokocha. Jej serce należy do Yigita. (ASLA VAZGECMEM) Serial obyczajowy, 45 min, Turcja, 2015 Reżyseria: Aysun Akyuz Scenariusz: Sirma Yanik, Melis Civelek Aktorzy: Tolgahan Sayisman, Amine Gülse, Şafak Pekdemir, Aysegul Gunay, Tugay Mercan, Ümit Yesin

 • Yaren zabiera Emina na kolację do pizzerii, gdzie kelnerką jest Yagmur. Dopiero na miejscu Emin dowiaduje się o tym i próbuje upokarzać Yagmur. Ona nie pozostaje dłużna i wylewa na niego lemoniadę. Wściekły Emin robi awanturę Yaren, zarzucając jej złe intencje i mściwość. Yigit namawia Elmas, żeby sprawę porwania dziecka nagłośnić w prasie. Elmas zwołuje konferencję prasową przed swoim domem oskarżając Cahita i Nazan. Aytul odwiedza Firata, namawiając go do współpracy. Mert na ulicy spotyka Nur i wpada w panikę. Nur jest zrozpaczona. (ASLA VAZGECMEM) Serial obyczajowy, 44 min, Turcja, 2015 Reżyseria: Aysun Akyuz Scenariusz: Sirma Yanik, Melis Civelek Aktorzy: Tolgahan Sayisman, Amine Gülse, Şafak Pekdemir, Aysegul Gunay, Tugay Mercan, Ümit Yesin

 • Cahit i Nazan uciekają do wynajętego mieszkania, nikt nie wie dokąd. Do Kozanów przyjeżdża wzburzona Elmas wraz z rodziną. Proszą o interwencję przybyłego właśnie Yigita. Ten zapewnia, że nie wiedział o sprawie i obiecuje przemówić do rozsądku Cahitowi. Nur postanawia wyprowadzić się z domu. Gdy przyjeżdża po rzeczy, Elmas prosi ją, aby została. Yigit rozmawia z Fatihem i prosi go, aby pomógł znaleźć kryjówkę Cahita i Nazan. Yaren namawia Emina na wspólny wieczór. (ASLA VAZGECMEM) Serial obyczajowy, 45 min, Turcja, 2015 Reżyseria: Aysun Akyuz Scenariusz: Sirma Yanik, Melis Civelek Aktorzy: Tolgahan Sayisman, Amine Gülse, Şafak Pekdemir, Aysegul Gunay, Tugay Mercan, Ümit Yesin

 • W noc poprzedzającą proces dochodzi do zamachu na Nur. Fatih żąda od Yigita deklaracji, że rezygnuje z zabiegów o Nur. Nazan potajemnie składa wizytę w szpitalu. Przypadkiem spotyka Elmas.

 • W noc poprzedzającą proces dochodzi do zamachu na Nur. Fatih żąda od Yigita deklaracji, że rezygnuje z zabiegów o Nur. Nazan potajemnie składa wizytę w szpitalu. Przypadkiem spotyka Elmas.

 • Minęły trzy miesiące. Nur w więzieniu czeka na proces. Yigit zerwał z nią wszelkie więzi. Zajmuje się, wraz z Iclal, rekonwalescencją Merta. Elmas ciągle przebywa w szpitalu.

 • Firat proponuje Iclal, by wyjechała z nim do Francji. Kolejna prowokacja Nazan wyprowadza z równowagi Elmas, która w rezultacie zaczyna rodzić. Nazan ociąga się z pomocą. Odurzona Nur potrąca Merta.

 • Fikret oświadcza Nur, że ma zamiar się wyprowadzić. Potem potajemnie dosypuje Nur do zupy środki odurzające. Yigit chce przekonać Iclal, by nie spotykała się z Firatem.

 • Nur udaje się w ślad za Ygitem jadącym do Firata. Nie zastają go w biurze. Nur próbuje przekonać Yigita, żeby zrezygnował. Wzburzony Yigit jedzie do Iclal. Aytül bierze środki nasenne.

 • Fikret sugeruje Yigitowi, że Nur wymyśliła sprawę SMS-a. Elmas przestrzega Nur przed Fikret. Yigit spotyka się z Nur, próbuje załagodzić nieporozumienie. Fatih dowiaduje się, że Fikret u nich pracuje.

 • Yigit przyjmuje Fikret do pracy. Nur dzwoni do Yigita, lecz telefon przejmuje Fikret. Nie przekazuje mu zaproszenia od Nur. Zabiera Yigita na kolację. Nur zostaje sama.

 • Fikret prosi Fatiha o dwa dni zwłoki. Obiecuje potem zniknąć. Firat szuka kontaktu z Iclal. Chce przysłać prezent dla Merta. Iclal zgadza się z nim spotkać.

 • Yagmur próbuje się porozumieć z Eminem. Fikret zasiewa w Nur wątpliwości co do Yigita. Yaren symuluje chorobę, by znów być z Eminem. Fatih się dowiaduje, że SMS pochodził od Fikret.

 • Nur prosi Fatiha o pomoc w sprawie SMS-a. Zwierza się z kolejnych kłopotów sercowych z Yigitem. Pod koniec ciąży Elmas ma problemy zdrowotne. Cahit się nią opiekuje, czym wzbudza zazdrość Nazan.

 • Nur pojawia się na przyjęciu Merta, czym budzi jego wściekłość. Tłumaczy, że dostała SMS, lecz okazuje się, że w telefonie nie ma wiadomości. Yaren znów niepokoi Emina.

 • Iclal organizuje huczne urodziny Merta. Spotyka się potajemnie z Fikret i prosi ją o dowód, że Fikret jest po jej stronie. Fatih postanawia wyprowadzić się z domu i zamieszkać na jachcie.

 • Nazan udaje się na zakupy z Iclal. Fikret jedzie z Yigitem do jego firmy, aby tam spotkać Fatiha. Ten nie chce z nią rozmawiać. Fikret próbuje wciągnąć Yigita, Nur i Iclal w intrygę.

Nowsze

Ocena społeczności: 7.6 Głosów: 14

Tylko z tobą w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×