Uzdrowisko wstydliwych dolegliwości

The Spa of Embarrassing Illnesses, 0

Program śledzi losy ośmiu osób, które przybywają do popularnego spa pełni nadziei, że uda im się wyzbyć bolesnych i upokarzających przypadłości.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Uzdrowisko wstydliwych dolegliwości w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W pięknych górach hiszpańskiej Andaluzji znajduje się specjalne centrum prowadzone przez Amandę Hilton, jedną z najlepszych specjalistek do spraw żywienia w Wielkiej Brytanii. Program śledzi losy ośmiu osób, które przybywają do popularnego spa pełni nadziei, że uda im się wyzbyć bolesnych i upokarzających przypadłości. Jordine ukrywa niezwykle uciążliwą chorobę o nazwie hiperhydroza - dolegliwość, która powoduje nadmierne pocenie się. Tracy od 18 lat próbuje zwalczyć łuszczycę. Amie cierpi na dokuczliwą chorobę jelit.

W pięknych górach hiszpańskiej Andaluzji znajduje się specjalne centrum prowadzone przez Amandę Hilton, jedną z najlepszych specjalistek do spraw żywienia w Wielkiej Brytanii. Inspirująca, 10 odcinkowa seria pt. Uzdrowisko wstydliwych dolegliwości śledzi losy ośmiu osób, które przybywają do popularnego Spa pełni nadziei, że uda im się wyzbyć swoich bolesnych i upokarzających przypadłości. Jordine, szczupła 25 - letnia blondynka, pod osłoną swojego atrakcyjnego wyglądu, ukrywa niezwykle uciążliwą przypadłość o nazwie hiperhydroza - dolegliwość, która powoduje nadmierne pocenie się. Poprzez program poznamy również Tracy, która od 18 lat próbuje zwalczyć łuszczycę, nawracającą dolegliwością objawiającą się w formie czerwonych plam na skórze, które często swędzą i powodują duży dyskomfort. Objawy, które towarzyszą chorobie, Tracy są tak silne, że nigdy nie wychodzi z domu bez okrycia. Amie, atrakcyjna 23 - letnia wizażystka, cierpi na dokuczliwą przypadłość jelit. Wstyd, zmęczenie i ból, które są efektami ubocznymi tej dolegliwości sprawiły, że całe jej życie zarówno osobiste jak i zawodowe zamieniło się w prawdziwe piekło. Na tle pięknej scenerii, zadziwiającego piękna przyrody i spokoju, Jordine, Tracy, Amie oraz pozostali uczestnicy programu rozpoczynają kurację, która ma całkowicie odmienić ich życie.

Komentarze

Skomentuj
 • INKA (gość)

  UP UP UP

  08.04.2011 10:01
 • INKA (gość)

  Witam. Oglądałam bardzo wiele odcinków tej serii, jednakże za nic nie mogę wyczaić co takiego osoby poddawane kuracji przyjmują, że kamienie kałowe tak łatwo opuszczają jelita! Tak tak piją soczki, wiem. Ale to chyba nie to, bo sama próbowałam być na sokach 5 dni......ale niestety zadnych złogow nie wydaliłam :( Czy zna ktoś może ten złoty środek "na kamienie" który serwują w tym ośrodku? :)

  06.04.2011 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×