- lista odcinków

USA

Sezon 1

  • Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, wkraczają do Denver, gotowi skosztować lokalnych przysmaków, bez względu na to, jak szalone one nie są. Najpierw duet zmierzy się z ostrygami Rocky Mountain, ulubioną potrawą mieszkańców Denver. Następnie matka i syn w duecie stworzą tradycyjny sos Denver.

  • Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, udają się na zachód do San Francisco, aby spróbować wszystkiego, co to miasto ma do zaoferowania. Pierwszym przystankiem jest słynne Chinatown, w którym serwowane są śniadania dim sum, bułeczki wieprzowe i kurze nogi. Ma zakochuje sie w sushi od pierwszego kęsa, a nawet próbuje tacos z owadów. Podróż kończy się ulubionym jedzeniem Ma, grillowanym serem, ale z niespodzianką!

  • Ostatni przystanek Vinny'ego Guadagnino i Ma to Nowy Orlean. Ma nie ma pewności co doniektórych potraw, takich jak aligator. Zamawia sobie żabie udka i częstuje nimi Vinny'ego, który obiecał sobie, że nigdy w życiu nie zje tej potrawy. Następnie udaja się do lasu bananowego, co jest bardzo słodkim zakończeniem ich podrózy. Ostatni przystanek Vinny'ego Guadagnino i Ma to Nowy Orlean. Ma nie ma pewności co doniektórych potraw, takich jak aligator. Zamawia sobie żabie udka i częstuje nimi Vinny'ego, który obiecał sobie, że nigdy w życiu nie zje tej potrawy. Następnie udaja się do lasu bananowego, co jest bardzo słodkim zakończeniem ich podrózy.

  • Vinny Guadagnino i jego matka, Paola, kontynuują swoją kulinarną podróż i udają się do Nashville, które znane jest z wielu kultowych potraw. Ma odkrywa nowe przyprawy, podczas gdy Vinny próbuje najostrzejszego kurczaka na południu. Następnie Ma jest wniebowzieta, gdy może upiec swój własny chleb w piecu, którego nigdy wcześniej nie widziała. Vinny Guadagnino i jego matka, Paola, kontynuują swoją kulinarną podróż i udają się do Nashville, które znane jest z wielu kultowych potraw. Ma odkrywa nowe przyprawy, podczas gdy Vinny próbuje najostrzejszego kurczaka na południu. Następnie Ma jest wniebowzieta, gdy może upiec swój własny chleb w piecu, którego nigdy wcześniej nie widziała.

  • Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, zmierzają do Austin, aby posmakować potraw z tego wspaniałego miejsca. Ma zakochuje się w hamburgerach w pączku i próbuje sama wykonać azjatyckie kluski i zastąpić nimi zwykły makaron w swojej potrawie. Następnie Ma zbiera swój własny miód z uli i próbuje świńskiego ryjka. Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, zmierzają do Austin, aby posmakować potraw z tego wspaniałego miejsca. Ma zakochuje się w hamburgerach w pączku i próbuje sama wykonać azjatyckie kluski i zastąpić nimi zwykły makaron w swojej potrawie. Następnie Ma zbiera swój własny miód z uli i próbuje świńskiego ryjka.

  • Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, wkraczają do Denver, gotowi skosztować lokalnych przysmaków, bez względu na to, jak szalone one nie są. Najpierw duet zmierzy się z ostrygami Rocky Mountain, ulubioną potrawą mieszkańców Denver. Następnie matka i syn w duecie stworzą tradycyjny sos Denver. Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, wkraczają do Denver, gotowi skosztować lokalnych przysmaków, bez względu na to, jak szalone one nie są. Najpierw duet zmierzy się z ostrygami Rocky Mountain, ulubioną potrawą mieszkańców Denver. Następnie matka i syn w duecie stworzą tradycyjny sos Denver.

  • Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, udają się na zachód do San Francisco, aby spróbować wszystkiego, co to miasto ma do zaoferowania. Pierwszym przystankiem jest słynne Chinatown, w którym serwowane są śniadania dim sum, bułeczki wieprzowe i kurze nogi. Ma zakochuje sie w sushi od pierwszego kęsa, a nawet próbuje tacos z owadów. Podróż kończy się ulubionym jedzeniem Ma, grillowanym serem, ale z niespodzianką! Vinny Guadagnino i jego mama, Paola, udają się na zachód do San Francisco, aby spróbować wszystkiego, co to miasto ma do zaoferowania. Pierwszym przystankiem jest słynne Chinatown, w którym serwowane są śniadania dim sum, bułeczki wieprzowe i kurze nogi. Ma zakochuje sie w sushi od pierwszego kęsa, a nawet próbuje tacos z owadów. Podróż kończy się ulubionym jedzeniem Ma, grillowanym serem, ale z niespodzianką!

  • Stanie Georgia- strzeż się! Vinny Guadagnino i jego matka, Paola, ruszają na południe, aby ugotować typowo włoskie jedzenie dla mieszkańców stanu Georgia. Vinny pokazuje mamie prawdziwe jedzenie z południa. Chce, żeby spróbowała specjału tego stanu, czyli żeberek z grilla. Stanie Georgia- strzeż się! Vinny Guadagnino i jego matka, Paola, ruszają na południe, aby ugotować typowo włoskie jedzenie dla mieszkańców stanu Georgia. Vinny pokazuje mamie prawdziwe jedzenie z południa. Chce, żeby spróbowała specjału tego stanu, czyli żeberek z grilla.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Vinny & Ma Eat America w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×