- Odcinek 60

Turcja 2016

Multimedia

Streszczenie odcinka

odc. 60 Ali i Yigit dowiadują się, że Tekin będzie próbował w nocy dostać się na pokład swojego statku. Belgin jest pewna, że najpierw pójdzie na grób matki Alego, Elif. Yigit próbuje go tam zatrzymać, ale ginie w wyniku strzelaniny. Ali odnajduje Tekina i chce sam wymierzyć sprawiedliwość. Mówi mu też o śmierci córki. Tekin popełnia samobójstwo. Ali postanawia zacząć nowe życie, żegna się z rodziną, zabiera syna i wyjeżdża. Serial obyczajowy,

 • Czas trwania: 45 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

W sercu miasta w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • ...x (gość)

  :)) Po co? Dlaczego? Wkrótce te pytania staną się bezzasadne, gdyż seriali tureckich po prostu w telewizji nie będzie. Jestem zwolenniczką happy endów, tego aby zło zostało ukarane, ale mimo to wolę nawet smutne zakończenia (taki trend i zapotrzebowanie w Turcji) w tureckich serialach byle by tylko były - polskie są niestrawne, amerykańskie się przejadły , filmy fabularne emitowane po wiele razy te same...

  26.12.2017 20:47
 • Rozczarowana (gość)

  I po co oglądać kolejne seriale Tureckie, kiedy ostatnio lubią kręcić złe zakończenia, gdzie dobrzy i żli bohaterowie umierają- beznadzieja. Dobrze że Nur i Yigit nie zginęli i są razem. Wesołych świąt.

  22.12.2017 11:26
 • Gosc (gość)

  Ja chcę by powstał drugi sezon serialu w sercu miasta

  21.12.2017 16:38
 • Julka (gość)

  Albo drugi sezon "Vatanim Sensin"! W "Rozdartych sercach" bez Nurgul Yesilcay, która odeszła z serialu - na skutek prawdopodobnie mobbingu Erkana Pettekayi - nie ma już tego nerwu, jaki ona wnosiła do filmu.Przestałam oglądać po dwóch odcinkach kolejnej serii. Obawiam się, że już tureckich seriali -poza beznadziejną "Elif' - nie będzie . Wielka szkoda! Obym się myliła!

  21.12.2017 16:04
 • Gość (gość)

  To idealna okazja aby po zakończeniu emisji "W sercu miasta" rozpocząć emisję 2 sezonu serialu "Rozdarte serca". Tak dużo w nim dzieje się, nie do wiary że serial miał niską oglądalność gdyż odcinki nadawane w wakacje miały wyższą oglądalność niż Kuchenne rewolucję w TVN, czyli ok. 1,5 mln widzów.

  15.12.2017 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×